Sayfa 320/813 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 6503 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Kap haberi var , olumsuz haber ama alışlar devam ediyor, neden acaba.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ***MRSHL*** MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş.( Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

***MRSHL*** MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş.( Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Kayıtlı Sermaye Tavanı Süre Uzatımına ve Esas SözleşmeTadiline İlişkin Yönetim Kurulu Kararı ile SPK'ya Başvuru Yapılması Hakkında
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 22.01.2018
    İlgili İşlem KST Geçerlilik Tarihi Güncellemesi
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 20.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 20.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) 31.12.2022
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No 7
    SPK Başvuru Tarihi 22.01.2018

Ek Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 22.01.2018 tarihli toplantısında, Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-18.1 Sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği çerçevesinde, Şirket Esas Sözleşmesi'nin 7. Maddesi'nde belirtilen 20.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanına ilişkin 5 yıllık geçerlilik süresi 2017 yılı sonunda bittiğinden, Şirketimiz kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2018-2022 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılmasını teminen, Şirket Esas Sözleşmesi'nin "SERMAYE" başlıklı 7. Maddesi'nin Ek'teki şekliyle tadiline, Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı nezdinde gerekli izinlerin alınmasına ve ilk Genel Kurul'da pay sahiplerinin onayına sunulmasına karar verilmiştir.
    Bu çerçevede Şirket Esas Sözleşmesi'nin "SERMAYE" başlıklı 7. Maddesi'nin tadili için uygun görüş ve izinlerini almak üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılmıştır.
    Pay sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

Eklenen Dökümanlar
    EK: 1 MRSHL - Esas Sözleşme Tadil Tasarısı.pdf

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/654959

3. SPK ya yrni başvurmuş..
    Bakalım ceza yermi
    Hakkı varmı uzatma için

4.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    SPK ya yrni başvurmuş..
    Bakalım ceza yermi
    Hakkı varmı uzatma için
    Ceza yemez, hakkı var. Olumlu yada olımsuz bir haberde değil hocam

5. bakacağız, bekleyeceğiz, göreceğiz varmı yokmu...
    Hiç unutmam bir gün 5 tavan üst üste yapmıştı4-5 sene önce satmamıştım o zaman. sonra 2-2,5 kat düştü 28 ler felan oldu, yine satmamıştım.
    Cimbo dan alacağımızı aldık, erkenden vedalaştık. Belki o yüzdendir, bugünkü Çimbo hareketi.
    Yoksa gene satmazdım Mrshl ı.
    Yabancı dediğiniz adamlar alıma devam etmese düşer derdim..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bugün sermaye artırımı ile ilgili Yatırım danışmanıma soru sordum,dedim ki acaba tekrar sermaye ertleme ihtimali nedir diye ve dediki erteleme ihtimali yine olabilir(yani erteleme ihtimali var) dedi.Bu nu bilmeniz de fayda var. Yanii yatırımınızı ve zamanı nızı ona göre pozisyon almanızı tavsiye ederim.Kimsenin hayal kırıklığı ve büyük zarar etmesini istemem.
    SAYGILAR SEVGİLER
    Daha öncki yazımdan ,

7. Artık yükseliş beklentisi bedellimi bedelsizmiden çıkmıştır. Bunu daha önce yazmıştım. Asıl beklenti bu değil zaten.
    Herşeye zam gelmiş. Mrshl ın satışları aynımı kalır sizce. KDV muafiyeti, karlılığa yansır.
    Yağlıboya işinden çıkmış.. BUda müspet..
    Yazmayacağım, yazamıaycağım bir sürü müspet şey var.
    En mühimi ben varım dipte.
    Versin alayım.

Alıntı Originally Posted by Katamize Yazıyı Oku
    Ceza yemez, hakkı var. Olumlu yada olımsuz bir haberde değil hocam
    Aynen . Bedelli veya bedelsiz sermaye arttırımları yönetim kurulu kararı ile alınıyor...

Sayfa 320/813 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •