Sayfa 26/246 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 201 - 208 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Dün 150 tl lik alım ile en az 2027 temmuz ayına kadar aranizdayim

2. Düzeltme 150 bin TL 35353 adet ile

3.  Alıntı Originally Posted by cemalozturk Yazıyı Oku
    Düzeltme 150 bin TL 35353 adet ile
    hocam hosgeldin insalllah bereketli olur kazancların. 2 sorum var kisesel olarak cevap verip vermemek tabiki sizin takdiriniz 1. neden mardin cimentoyu tercih ettin birde sakıncası yoksa hangi kurumdan işlem yaptın merak ettim hayırlı olsun yatırımlarınız..

4. Hoşbulduk hepimiz için inşallah bereketli olur. 2. Sorudan başlayayım. Vakıf yatırım
    İlk Sorunuzun cevabını şöyle sıralayabiliriz.

1. Oyak gibi bir kuruluşun şirketi olması (adı üstünde ordu yardimlaşma kurumu. bu tür kurumlar ortak ve üyelerini geri plana çok itmezler)
    2.coğrafi konumu bakımından Suriye'nin olası yeniden inşa edilmesinde alabileceği rol ve son olarak İran in Suriye üzerinde ki azalan etkisi
    3. Çimento sektörünün ve iç pazarın hala canlı olması
    4. Devam eden projeleri
    5. Pazarda çimento ihtiyacının artması durumunda hazirda bekleyen fırınin devreye alınma ihtimali ki yatırımcı iliskilerinden diğer fırın tam kapasite çalışıyor olduğunu öğrendim
    6. Temettü
    7.dalgalanmalardan az şekilde etkileniyor olmasi
    8. Uzmanlar tarafından Sermaye piyasaları derslerinde ve uzun vadeli hisse yatırımlarına konu ve örnek gösterilen bir sirket olması

9. Yavaş yavaş ama istikrarlı yükselmesi( bu yüzden 2027 hedefini koydum) tabi o zamana kadarki hedefim 100000 lota tamamlamak
    Haydi hayırlısı hepimiz için

5. güzel temettü veren ama temettü harici pek oynamayan bir hisse, uzun zamandır takip ediyorum. seçimlerden sonra temettü verecek bakalım o zaman bir hareket yapar mı bilinmez ama haziran sonuna doğru izlemek lazım. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by METEREİS Yazıyı Oku
    güzel temettü veren ama temettü harici pek oynamayan bir hisse, uzun zamandır takip ediyorum. seçimlerden sonra temettü verecek bakalım o zaman bir hareket yapar mı bilinmez ama haziran sonuna doğru izlemek lazım. ytd
    borsa bir sekilde 100bin üstünde tutunuyor gibi lakin doviz vs durum belli başımıza buyuk bir felaket gelmez ise az cok marjlarımız belli secimde oyle bir tarihe geldiki onu ve sonu toz duman tunelin ucundan ne cıkacak birlikte gorecegiz ama dusuk hacimle temettuye kadar bu seviyelerde takılırız tahminimce ongorum 4 ün altına sarkmadan teorik fiyat ile insallah acılış yapacagız... 2 temmuz ile

7.  Alıntı Originally Posted by bolci Yazıyı Oku
    borsa bir sekilde 100bin üstünde tutunuyor gibi lakin doviz vs durum belli başımıza buyuk bir felaket gelmez ise az cok marjlarımız belli secimde oyle bir tarihe geldiki onu ve sonu toz duman tunelin ucundan ne cıkacak birlikte gorecegiz ama dusuk hacimle temettuye kadar bu seviyelerde takılırız tahminimce ongorum 4 ün altına sarkmadan teorik fiyat ile insallah acılış yapacagız... 2 temmuz ile
    aynı fikirdeyim bende, hacmin çok artmaması şimdilik sorun değil. en kritik olay seçim , ama ben yine de haziran sonunda hisseye girip denemek istiyorum, neticede güzel kar elde eden bir şirket ve kaybettireceğini düşünmüyorum ama bir şahlanırsa nasıl güzel kazanç sağlar onu da görürüz İnşallah

8. Eyyyy AK yatirim kac gundur aliyorsun 3 5 10 33k lot neyse de neden fiyat dusurerek aliyorsun amacin ne? Neyse vardir bir bildigin...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 26/246 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •