Sayfa 21/246 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 161 - 168 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. Gerçekten güzel aldılar.. Karanlık odada 3 kademe daha kaldırdılar... Tarihi bir kapanış yaptı.. bakalım ilerleyen günlerde neler bekliyor tahtayı

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Temuz yedisinde,7 kadar senedi tutan güzel temettü var,bin lira,400tl güzel

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Endeks boyle yatay gider ve extra bir durum olmadikca temettu kagitlarina ilgi artacaktir diye dusunuyorum ki oyak grubu ve mardin bu konuda ciddi onculerden temmuz a kadar her dusus degerlendirmeye deger gibi ki yatirim fonlari da mutlaka degerlendirmek isteyecektir bu karliligi. ilk ceyrek bilanco cok onemli bu noktada.. yatirim tavsiyesi degildir Mardin beyi takipcileri ve sevenlerine selam.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Temuz yedisinde,7 kadar senedi tutan güzel temettü var,bin lira,400tl güzel

.....Arkadaşım bin tl ye 400 tl değil hesap 1 hisseye yani bugünkü fiyatla 4.77 tl ye 0.40 krş veya 1000 hsise 4770 tl ye 400 tl diyebilirz bin lira norminal fiyatından anlamına gelir norminal fiyat demek baz fiyat 1 ytd.

5. başka yerden alıntı yaptım emeklerine saglık. guzel mi guzel [IMG][/IMG]

6.  Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    .....Arkadaşım bin tl ye 400 tl değil hesap 1 hisseye yani bugünkü fiyatla 4.77 tl ye 0.40 krş veya 1000 hsise 4770 tl ye 400 tl diyebilirz bin lira norminal fiyatından anlamına gelir norminal fiyat demek baz fiyat 1 ytd.
    Evet, doğru yanlış olmuş

7. Ben aradım 7500 lota 2,700 filan

8. Omsan lojistik şirketi sermayesi 152 milyon hava deniz kara ve tren taşımacılığı 750 milyon TL ciro yapan bir OYAK şirketi 50 milyon TL civarı karı var bu şirketin yüzde 20 si Mardin çimento ya aittir yani omsan lojistik şirketinin 152 milyon sermayede 30 milyon 400 bin TL yani yüzde 20 ortağıdır kapta iştirak ve bağlı ortak bölümünde görebilirsiniz omsan lojistik şirketinin 3000 üç bin personeli var ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/246 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •