Special Days Image
Sayfa 36/246 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1968 madde; 281 - 288 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

1. ırakın inşasındada önemli rol oynayabilir bugün önemli 3.50 seviyesini geçebilecekmi
    yatırım tavsiyesi değildir kendi görüşümdür.

2.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    3 liranin altina gelmedigi surece sorun yok, hisse de trend degisikligi var, artik yukselen trende girdi , inisler cikislar olabilir ama orta ve uzun vade de yon hep yukari, 5 lira cok rahat gorulur, 7,50 normal, zorlarsa 10 lirayi da gorebilir, cunku bu uzun vadeli bir is, Suriye surekli bu sekilde kalmaz gun gelir savas biter, insaatlar baslar, o zamana kadar da fiyatlama zaten yapilmis olur.
     Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    3 lira stoplu olmak uzere pozisyonu korumakta fayda var, pazartesi 3,70-3,80 bandini gorebilir. Beklentiler onceden satin alinir, Suriyenin insasi basladiginda simdi alanlar , o zaman gelenlere satmak icin aliyorlar..
    Daha önce de yazdığımız üzere analizimiz de bir değişiklik yok aynen devam, inişler çıkışlar, düzeltmeler olur, ama ana trend hep yukarı...

3. Bende ADANA ÇİM BOLU ÇİM var
    Onlar da etkilenmezmi?

çıkışın sebebi iştirak satışı olmasın, OMSAN?

4.  Alıntı Originally Posted by receps Yazıyı Oku
    Bende ADANA ÇİM BOLU ÇİM var
    Onlar da etkilenmezmi?

çıkışın sebebi iştirak satışı olmasın, OMSAN?
    sanmıyorum iştirak olduğunu suriye ve ırak inşasından kaynaklandığını düşünüyorum adana de bölgede lakin adana fiyat olarak pek gerilemedi

5.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    Daha önce de yazdığımız üzere analizimiz de bir değişiklik yok aynen devam, inişler çıkışlar, düzeltmeler olur, ama ana trend hep yukarı...
    analizin için sağol 3,50 lerden alıma başlayıp 2.80lerden devam ettğim mardin de bugün itibariyle vedalaştım düşerse belki alırım kalanlara bol kazançlar

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

MRDIN Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 30411067 Yıllık Değ%:-42

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Belirgin bi sekildw ak yatirim almis son 3 ayda grafikde bayrak flama gorunuyor bakalim artik

Sayfa 36/246 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •