Sayfa 216/242 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Snpam ve Sönmez i Süründürme ve Küçük Yatırımcının elinden Hisseyi Toplama mevsimi Açılmıştır... Geçmiş Yillarda böyle olmuştur... Hissenin eski yatırımcıları iyi bilir... Dayanma gücü olan bekler... Yada patrona hissesini bedavaya kaptırır... Patron Yeteri kadar hisseyi sudan ucuz fiyata topladıktan sonra hisseyi istediği yere kadar soluksuz yükseltir ve tekrar küçük yatırımcının kucağına bırakır... YTD... (Kimse hissesini satmazsa ne olur izleyin görün) Küçük yatırımcı satmaya devam ederse düşüş devam eder...

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sönmez Pamuklu Şirketine yolladığım mail;lütfen her sönmez yatırımcısıda bu veya buna benzer veya kendince bir mail yazsın,unutmayın ne kadar çok ses o kadar köfte bol kazançlar...

''Sönmez Pamuklu Yönetim Kuruluna Ve Genel Müdürüne iletilmek üzere;
    Bizler Sönmez pamuklu şirketine inanarak yatırım yapan şirketin geleceğine güvenen hisse sahipleri olarak bildiğiniz gibi 1 ocak 2019 dan itibaren C grubuna alınmış olup,10 milyon TL piyasadaki senet sayısı son 6 aylık ortalamayı karşılamadığından grup değişiminden dolayı artık günlük sürekli işlem görememektedir.,Şirket yetkililerinin daha önceden yaptığı gibi C grubundayken yıllık çok cüzi bir fiyatla piyasa yapıcı ile anlaşılarak yeniden sürekli işlem görme şansı vardır.Sönmez Pamuklu gibi bir şirkete BİST İSTANBUL DA sürekli işlem görememek çok büyük bir ayıptır ve kurumsallığına gölge düşürmektedir.
    Siz Sönmez Pamuklu şirketi yönetim kurulu üyeleri ve genel müdürü olarak bu şirketi sürekli işlem gören hale en kısa sürede getireceğinize inancım tamdır.Öyle büyük bir şirketki,porftföyünde %25 lik büyük bir çimento şirketi sahipliği,yüzmilyonlarca değerinde gayrımenkulkul ve arsası olan büyük bir tekstil şirketi olan kocaman bir topluluğa bu yapılan kocaman bir haksızlıktır.
    En kısa zamanda biz küçük yatırımcıları sürekli işlemden mahrum kılarak şirketin gerçek değerini düşüren bu uygulamaya son vereceğiniz inancıyla işlerinizde başarılar diliyorum,tüm çalışmamalarınız ve yardımlarınız için kolaylıklar diliyorum.
    AD-SOYAD
    TELEFON

3.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Sönmez Pamuklu Şirketine yolladığım mail;lütfen her sönmez yatırımcısıda bu veya buna benzer veya kendince bir mail yazsın,unutmayın ne kadar çok ses o kadar köfte bol kazançlar...

Bizler Sönmez pamuklu şirketine inanarak yatırım yapan şirketin geleceğine güvenen hisse sahipleri olarak bildiğiniz gibi 1 ocak 2019 dan itibaren C grubuna alınmış olup,10 milyon TL piyasadaki senet sayısı son 6 aylık ortalamayı karşılamadığından grup değişiminden dolayı artık günlük sürekli işlem görememektedir.,Şirket yetkililerinin daha önceden yaptığı gibi C grubundayken yıllık çok cüzi bir fiyatla piyasa yapıcı ile anlaşılarak yeniden sürekli işlem görme şansı vardır.Sönmez Pamuklu gibi bir şirkete BİST İSTANBUL DA sürekli işlem görememek çok büyük bir ayıptır ve kurumsallığına gölge düşürmektedir.
    Siz Sönmez Pamuklu şirketi yönetim kurulu üyeleri ve genel müdürü olarak bu şirketi sürekli işlem gören hale en kısa sürede getireceğinize inancım tamdır.Öyle büyük bir şirketki,porftföyünde %25 lik büyük bir çimento şirketi sahipliği,yüzmilyonlarca değerinde gayrımenkulkul ve arsası olan büyük bir tekstil şirketi olan kocaman bir topluluğa bu yapılan kocaman bir haksızlıktır.
    En kısa zamanda biz küçük yatırımcıları sürekli işlemden mahrum kılarak şirketin gerçek değerini düşüren bu uygulamaya son vereceğiniz inancıyla işlerinizde başarılar diliyorum,tüm çalışmamalarınız ve yardımlarınız için kolaylıklar diliyorum.
    AD-SOYAD
    TELEFON
    iyi guzelde bu senetde spek yok tahtanın sahibi bizat kendileri kac aydır hep olumsuz bildirimler yolladı inceleyin bakın tam bir soyguncu spek olsa tahtayı cuzzi bi miktar için c ye dusurmezdi bunlar o kadar varlık içinde bu kadar cuzzi bi paraya her turlu sahtekarlıgı yapıyorlar ya kendisidir yada yegenlerinin elindedir tahta 5 yıldır bu senet elimde hep vur kac hep vur kac 5 sene once 2450 den aldım 95 kurusa geldi maliyet hesabı yapsam 15 tl yapar bazı kişiler ne dedigini bi,lmeden abidik gubidi,k yazılar yazdı durdular hiç teknik bilmeyen az biraz durum cozumlemesi yapan kişi bu tahtayı cozer ha ben cozdum de ne oldu derseniz inat sadece inat bunların kanı bozuk uc kurusa tamah eden insanlar bu saatden sonrada kimse malını satmasın bir iki olumsuz bildirim daha yaparlar toplamak için zaten soygunculuk kanlarında var pamuk kazansın cimentoya yedirsin hep boyle oldu adan limanlı fabrika kuruyor serbest bolgede bacası normal duz boru baca lan bu fabrika 20 sene evvelmi yaptın hiç teknoloji ye ayak uymadan yazıklar olsun be

4. Güncel mail yollamaya devam edelim arkadaşlar...
     Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Sönmez Pamuklu Şirketine yolladığım mail;lütfen her sönmez yatırımcısıda bu veya buna benzer veya kendince bir mail yazsın,unutmayın ne kadar çok ses o kadar köfte bol kazançlar...

AD-SOYAD
    TELEFON

5.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    Güncel mail yollamaya devam edelim arkadaşlar...
    Aynen kardeşim mail attım aynı yazıyı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Lütfen maillerinizi hergün yollayın ama hergün,taki cevap alıncaya kadar,buda bizden yatırımcı baskısı olsun olumlu sonuçlanacağına inanıyorum,geçenkindede oldu,yeterki HERGÜN AMA HERGÜN MAİL ATINIZ...TAAKİ CEVAP GELENE KADAR... [email protected]
     Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku

AD-SOYAD
    TELEFON

Tebrikler arkadaşlar. Piyasa yapıcısı haberi geldi. Bakalım bir anlaşıldı haberi gelirse süper olur. Emeği geçen mail atan herkese teşekkürler

Helal SNPAM bir de işleme tam anlamıyla açılırsan seyredelim cümbüşü Acısını çıkar sana güvenmeyenlerden

Sayfa 216/242 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •