Sayfa 41/242 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 321 - 328 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

Alıntı Originally Posted by fatih2501 Yazıyı Oku
    Snpamdan bir de haber bekliyoruz, yükselişin bir nedeni olamalıydı tabiki, kendimizi kandırdık sanırım, 4,80 lerden satmazsan olacağı bu, en garibi de 4,97 fiyattan bile satış yaptı. Bu alan arkadaş nasıl bir riske girdiğini biliyor mu acaba, keşke şu foruma baksaydı bir sefer. Benim gibi 5-6 yıldan beri bekleyenlerin duumunu görüp de temkinli davranırdı belki. Bir gün içinde 1,20 tl bandında yukarı ve aşağıya doğru hareket etti, bakalım yarına da aşağıya salınacak mı. Görünen o ki sonmesiz bir harekette snpamdan bir cacık olmayacak ytd...
    4,90'lardan satan başkası idi. Yüklü miktar biri satınca -ki tahminim 40bin civarı idi- yukarı çıkışı bıraktı. Sonra yavaş yavaş her kademede satış yaptı. Benzer hareketi SÖNMEde de yapacaktır. Bir vurgun da orada. Gönül isterdi ki bir habere dayanarak gitsin. Ki aslında haber potansiyeli de var. Zaten öyle olmasa böyle bir hareketi yapamazlardı.

Alıntı Originally Posted by durguadamx Yazıyı Oku
    bugünkü takasları atabilecek varmı
    Ellerindeki malın büyük bir kısmını çıktılar:
    Satışlar:
    Gedik 260 bin
    A1Capital 227 bin
    Yatırım 217 bin
    Global 22 bin

Alıntı Originally Posted by Tolgagazi Yazıyı Oku
    http://m.bursadabugun.com/haber/burs...di-679869.html

arkadaslar bu haberin ilgisi var suan fabrıkanın ve arazılerın ve iştirak olan sonmez gayrımenkule ait otel iş merkezi alısverıs merkezi vs bu yol üzerinde suan yolun ortassından metro calısması devam edıyor termınale kadar yolun sağı ve solu sonmezlere ait bir kaç yıl sonra bu arazılere değer biçilemez
    sonmez filament ozellıkle unvan değişikliği kacınılmaz er yada gec yapılacak o zmanı inşllah goruruz cunku 2008 yılında belırttıklerı gıbı uretıme donmeyı fılamentte dusunmuyorlar kıra gelırı ve iştirakler söz konusu bir kısı spk ya sıkayet ederse esaas faliyetinde sıkıntı var dıye sırket zor durumda kalır ben toplantıda belirttim dikkate ne zaman alırlar bilmiyorum

tum bu planlar dusunceler hayaller bızı bağlar patron istemedığı surece hepsı hava da kalır

ben uzun vadeciyim o yuzden sıkıntı yapmıyorum arada sat al yapıyorum o kadar

umarım gelecek yıllar daha iyi olur ancak suan bir grup var tahta da niyetlerı nedir guclerı nedır bılemeyız
    Benim gibi canı sıkılanların yüreğine su serpecek bir haber. Uzun vadeci isek çok fazla da belki can sıkmamalıyız (Bursa Belediye sayfasından, 15 Haziran 2017):

"Bursa Büyükşehir Meclisi, İstanbul Yolu kentsel dönüşüm projesiyle ilgili 1/25000, 1/5000 ve 1/1000’lik planları oybirliğiyle kabul etti. Alınan karar değerlendiren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, plan değişikliğiyle birlikte İstanbul Yolu’nda sağlı ve sollu olarak 250-300 metre derinliğe kadar 12-20 kat yüksekliğe sahip binaların yükseleceğini söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi, İstanbul Yolu´ndaki kentsel dönüşüm projesine onay verdi. Terminale kadar gidecek tramvay hattı ile birlikte 2,5 emsal artışı verilen İstanbul Yolu´nda Gençosman´dan Küçükbalıklı Tüp Geçidi´ne kadar yüksek katlı yeni binalar yükselecek.
    .....
    ....
    Belediye Başkanı Recep Altepe: Tüm görüntünün değişmesi ve gerçek dönüşüm olması için baştan başa düzenleme yaptık. 200 metre derinlikte 160 hektarlık alanda bu düzenleme yapıldı. 2,5 emsal TAMAMINA veriliyor. Amacımız buradaki dönüşümü tetiklemek. Yapılaşmanın başlaması, buradaki büyük parsellerin oluşması lazım. Bunları tetikleyici çalışmaları yapıyoruz"

Haberin devamı: http://www.bursa.bel.tr/istanbul-yol...t/haber/24123/

4. Bakalım nereye kadar düşürecekler...

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yaklaşık 1,5 milyon tl işlem hacmi. Eğer küçük yatırımcı alıyorsa kervana onlar da eklenir.. Ytd

6. Avlanmaya çıkıyor sanırım yine

12.30 itibari ile A1Capital ve Global'in elindekiler bitti gibi. Gedik'te sanırım 45bin kadar kaldı. Bir de bugün sanırım İşYatırımdan alış yaptılar

Yazdıklarım kendi hesaplarımdır ve hata olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir

8. Liman haberini bu ay içinde yollarlar mı

Sayfa 41/242 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •