Sayfa 68/91 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 725 madde; 537 - 544 arası.

Konu: SNKRN - Senkron Güvenlik

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Endeksin düşüşü patron için büyük firsat oldu takaslara bakarsanız spek kurumunun hissesi çoğalıyor başka işler dönmezse operasyon bitmedi kanımca
    Birde alt kademeye alış giriyorsun kademeyi yukarı çekiyor örneğin 1,30 dan hiç vermedi acayip lot hesabı yapılıyor
    Kesinlikle şahsi fikrimdir
    yani amaç ne hocam,düşürcek mi yükseltecek mi diyorsun?Birkaç ayda 2.80 den 1.02 getirdi adiler

2. Bide nasıl bir kapanış oldu böyle, 1.31 satış 1.34 alış bu fiyatta ki hisse için büyük rakam aradaki fark?Yarın şimdi 1.31 mi 34 mü acacak?

3. Hisse tavan oldu sayılır benden başka bir kişi yok ilginç
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. Var var uzun zaman sora bu lanetin 5000tl sini aldım,cay kahve ısmarlıyım ;)

5.  Alıntı Originally Posted by noneed1982 Yazıyı Oku
    Var var uzun zaman sora bu lanetin 5000tl sini aldım,cay kahve ısmarlıyım ;)
    Tamam o zaman unutma sözünü ben zarar ettim sorma bunda
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6. Yukardan mı aldın? Totalde ben zaten zarardayım,gecen seneden berı elımde kaçtan kaça dustu bılıyosun!Böyle böyle cıkarıcaz inş zararı yoksa genel anlamda hala zarar cıkmadı

7. Daha yeni maliyete geldi. İnşallah aynı hızla devam ederse yukarı biraz para kazaniriz.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Pazartesi asagı yapıstırır yine,bunun istikrarlı yükseldiği tarihte görüşmemiş

Sayfa 68/91 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •