Special Days Image
Sayfa 50/91 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 725 madde; 393 - 400 arası.

Konu: SNKRN - Senkron Güvenlik

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    SNKRN.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.
    Bugün 11 Nisan!
    15 dakika gecikmeli olanı biliyordum ama sana bilgiler 25 saat gecikmeli geliyor sanırım.

2. Bu tip hisselerin devri bitti borsada artik, güvenli limana yineliyor insanlar artik geçte olsa, heleki ne is yaptığı belli olmayan iki sandalye bir masa şirketler bitti, zaten çoğunda da patronlar erken davranıp ölü fiyata dediğimiz fiyatlara satıp önce onlar kaçtılar kendi hisselerinden. Reis deyip cuma günleri cuma mesajı atan , profillerinde reisin resmini kullanan bu patronlar ilk çelmeyi seçimlerden önce ekonomide attılar reise. Ama güya caktirmiyorlar bunuda, hepsi hissesini sattı çoktan dolara cevirdiler, ky kaldı birtek hissede.yazık kimlere kaldı memleket.

3. Sahtekarlık diz boyu!
    SPK Bülent'le GEM'i pantalonlar aşağıda yakalayınca hemen hisseler geriye devredildi.
    Şeref yoksunları.
    Sizin gibi hırsızları borsaya sokanda kabahat aslında!

SM-N950U cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

11.04.2018 tarihinde GEM Global Yield Fund LLC SCS sahip olduğu 1.000.000 adet B grubu imtiyazsız
    Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. paylarını tarafıma devretmiş bulunmaktadır. Bu işlemle birlikte
    Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. sermayesindeki paylarım 11.04.2018 tarihi itibariyle % 27,54
    sınırına ulaşmıştır.

resmen soygun yapacaktı spk izin vermedi....

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    resmen soygun yapacaktı spk izin vermedi....
    Adam soygunun alasını yaptı siz uyuyor musunuz?
    1.96 dan 1.30 a kadar indi kağıt daha a
    İnmeyeceği şüpheli bundan iyi soygun mu olur yüzde kaç kazık çaktı hesaplamasını bilmiyorsanız sizin yerinize ben hesaplayıvereyim.

7. Dolar alan carikla gezer deniyordu, tersi oldu, dolar altın euro bozdur un faize yatırmayın haram dendi ,borsaya getirin ülke kazansin dendi, borsada milletin parasi eridi bitti tükendi,

Acaba diyorum bunlar hükümet programimiydi, milletin parasını borsada patronlara yedirmek, şimdi bakıyorumda birçok hisse de patronlar ölü fiyata hisse satiyorlar, fiili dolaşımı nerdeyse %100 cikarttilar, dibin dibi yok,sattikca satıyorlar, ve birdaha yukardan alan ky nin kurtarma imkanıda yok.

Herhalde amaç buydu hükümet programı, cunki kimse bu düzene dur da demiyor.spk sadece rüşvet almakla meşgul.

Su durumda bende bahceliyi destekliyorum ve erken secim tek çözüm gibi geliyor, bazen değişiklik iyi gelir...ytd.

8. Neler oluyor bu kağırtta

Sayfa 50/91 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •