Sayfa 36/91 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 725 madde; 281 - 288 arası.

Konu: SNKRN - Senkron Güvenlik

1. Donusu bugun itibariyle basladi diyebilir miyiz sevgili arkadaslar?

2. Devre kestikten sonra an itibariyle hala biraz asagi salmis gorunuyor... Izlemek gerekir.

3. Karanlik oda 2,16, cikis 2,20. Devam..

4. Devam hocam daha yeni başlıyor inşallah

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sehzade_efendi Yazıyı Oku
    Devam hocam daha yeni başlıyor inşallah

Flamaya girdi bugun. Hacim de dusuk ki flamadan sonraki gorunum icin bu da olumlu. Birkac gun icinde aksiyon bekliyorum. Benim ongorumdur, aksi dusunen var ise fikir alis verisi yapip yanlislarimizi duzeltebiliriz elbet.

6.  Alıntı Originally Posted by mephistopheles Yazıyı Oku
    Flamaya girdi bugun. Hacim de dusuk ki flamadan sonraki gorunum icin bu da olumlu. Birkac gun icinde aksiyon bekliyorum. Benim ongorumdur, aksi dusunen var ise fikir alis verisi yapip yanlislarimizi duzeltebiliriz elbet.
    Birebir aynı düşünüyoruz üstad.. birkaç gün 16-25 arasında hacimsiz grafik dokuyacak, sonra inşallah kopariz..

7. Guzel, yaklasiyoruz

8. Dün:
    Sahip oldugum paylarda satıs yapmayı planlamaktayım.
    Bulent COBANOGLU

Dedi ve başladı:

Bugün:
    07.12.2017 - 07.12.2017 tarihleri arasında SENKRON GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,18 - 2,2 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 5.258 adet satış işlemi Tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte SENKRON GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 07.12.2017 tarihi itibariyle %40,15 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür

Sayfa 36/91 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •