Sayfa 208/332 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    gelen bilancoda durumun vehameti anlaşılacaktır.. malesef yönetim tahsisli yapıp yüklü miktar şirkete para koymadıkca yürütülebir bir borc olmaz bu.. 55-60 milyon tl zarar bekliyorum
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    dünkü yükseliş düşüş onayı oldu bence.. nakit girişi lazım şirkete bunlar tam tersi ortak olu para veriyorlar..
    O kısmı tam net değil Ümit hocam, belki de kendilerine ortak geliyor. Selamlar

3. Adam varlığını satmiyor ortak buluyor hala çanak tencere uğraşıyor garip

ASUS_Z01RD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

4. Yeni bir moova peşinde bu zırtapozlar,
    Moovayla şirketin içi boşaldı,şimdi bir operasyon daha çekecekler belli oldu.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. tam kafayı kaldırıyor onun bunun evladının biri işi sanki kaçana oturmak gibi geliyor kağıdın üstüne oturuyor

6. Çalışanlar %16 zam almış

7.  Alıntı Originally Posted by Uğurlu 71 Yazıyı Oku
    Çalışanlar %16 zam almış
    niye almasınlar?? adamı arıyon yatırımcı ilişkilerinde çalışıyor diye adam " ya işte biz danışmanlarımıza sorduk da açıklama yapmaya gerek yok dediler" diyor! nasıl bir şirketse çalışanları da kendilerine benziyor!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    gelen bilancoda durumun vehameti anlaşılacaktır.. malesef yönetim tahsisli yapıp yüklü miktar şirkete para koymadıkca yürütülebir bir borc olmaz bu.. 55-60 milyon tl zarar bekliyorum
    ben yine insaflı cıkmışım 103 milyon zarar ! yönetim artık söktaşı toparlayamz..ne kadar beceriksiz nsan var bu yönetime girmiş
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 208/332 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •