Sayfa 229/332 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

SKTAS Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -76162571

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Hasılat 2017 ye göre yuzde 15, brut kar yuzde 45 artmış.
    Zarar daha fazla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    satış parası mart ayında kasaya girerse 3 aylık ve 6 aylık bambaşka bilanco karşımaza cıkacaktır.. 128 milyon tl bürüt kar acıklayıp alayını faize borca veriyor
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

4. Deniz ve Is Yatirimdan A1e 450bin lot virman yapip , A1 acik yapiyo algisi yapmis. Acik felan yok anliycaginiz. A1 acik yapmayip elinde olan 450bin lotu satmis.

5. dünkü durum tavan serilerinin soğutması veya bilançonun negativ tarafının fiyatlamasıdır umarım

bugün 1,50 kırılmazsa tepki gelir

umarım 1,20 lere gapları doldurmaya gitmez...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Deniz ve Is Yatirimdan A1e 450bin lot virman yapip , A1 acik yapiyo algisi yapmis. Acik felan yok anliycaginiz. A1 acik yapmayip elinde olan 450bin lotu satmis.
     Alıntı Originally Posted by Black Dragon Yazıyı Oku
    Ben uzun uzun bakarım. Aylık ve haftalıkta düşen kanalı 1.80 olarak görürüm. Bugünkü hacimi görürüm. İnşallah bu hacimle kanal kırıldı derim. Açıkmış kapalıymış dahada bakmam. Böyle sığ tahtada açığa yüksek lot veren varsa mutlaka başka kurumda malı vardır. Yoksa yemez açığa yüksek mal vermek.
    225. sayfadaki yazımı ekleyeyim buraya. 1.80 aşağı kırıldığı için takip etmeye devam.

Bilançoya göz ucu baktım. Toplam varlık 750 milyon üstüne atılmış. (Tam rakam hatırlamıyorum) Bu rakamın içinde Dokuma ile birleşmedne dolayı dokumanın değerimi okadarına bakamadım. Özkaynak - ye inecek ken +95 milyona çıkmış bu sayede.

Yurt için Şirket değeri ile borçlar arasında uçurum filan kalmamış. Varlıktan borç çıkınca özkaynak 1 milyon bile çıkmıyor neredeyse.

Hindistandaki şirketin değeri biraz yükselmiş. Borcu biraz düşmüş. Özkaynağı 130 milyon civarında. İlk gördüğüm bunlar.
    Kürşat ve 40 çerisi başkaldırıyor ise çine ve esarete senin neyin eksik...

7. büyüklerin de söylediği gibi " ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla" 2 yıldır baskılamak için millete mal dağıtanların bu malı almadan gitmeyeceğini zaten biliyordum. Bu sancımanın sebebinin bu olduğunu da biliyorum. Ama işte ne zaman bir hisseyi yıllarca bekleyip sattıysam zamanlama hatası yaptım. misal karel 350 lere kadar geldi 4.20 den lanet ettim çıktım hisse bugün 7 lira yı tekrar devirdi!

bunu da sırf bu korkuma ellemiyorum Allahın izniyle de ellemek istemiyorum. benim nasibim olduktan sonra da istediği kadar kıvırsın aşağı yukarı eni sonu alırım alacağımı!

bir de bir tahta hızlı bir operasyon geçirirken açılışlarda alta verildiği günün akşamında hep ya tavan ya da primli kapamıştır aynı şekil yukardan açtığı gün hep aşağı kapatmıştır. dün yukarı açtı elimize verdi bugün aşağı açtı bakalım yukarısı gelecek mi?

ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    büyüklerin de söylediği gibi " ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla" 2 yıldır baskılamak için millete mal dağıtanların bu malı almadan gitmeyeceğini zaten biliyordum. Bu sancımanın sebebinin bu olduğunu da biliyorum. Ama işte ne zaman bir hisseyi yıllarca bekleyip sattıysam zamanlama hatası yaptım. misal karel 350 lere kadar geldi 4.20 den lanet ettim çıktım hisse bugün 7 lira yı tekrar devirdi!

bunu da sırf bu korkuma ellemiyorum Allahın izniyle de ellemek istemiyorum. benim nasibim olduktan sonra da istediği kadar kıvırsın aşağı yukarı eni sonu alırım alacağımı!

bir de bir tahta hızlı bir operasyon geçirirken açılışlarda alta verildiği günün akşamında hep ya tavan ya da primli kapamıştır aynı şekil yukardan açtığı gün hep aşağı kapatmıştır. dün yukarı açtı elimize verdi bugün aşağı açtı bakalım yukarısı gelecek mi?

ytd.
    nasıl olacak sayın fibonacci yüzde 4 eksi toplaması çok zor görünüyor.

Sayfa 229/332 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •