Special Days Image
Sayfa 239/332 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. standart hemen hergün düşenlerde 1 gün çıkanlarda

2. Alımlar sıkıştı, satamıyor da alıcı yok, yukarı bir hareket gelebilir birazdan.Kalıcı mı olur onu bilemem çünkü milyonlarca açık yapıldı günlerdir .YTD

3.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    iyiki satmışım beklesek kardan zarar etcektik 10 bin cepte kaldı
    ne mutlu sana. darısı bizim başımıza inşallah. bence daha bakma arkana git başka hissemi yok! biz düşmüşüz zararında dibinde bekliyoruz el mecbur gün ola harman ola

4. İnsan bi amin falan der

5. amin. alım yönünde takip ediyorum ama kagıdın heyecanı kalmamış alan oldukça biri kafaya vuruyor. bi ara 66 dan alayım dedim ama satım gerçekleşince beklenti bitecegi için hareket olmıyabilir. adamlar ondan terse hareket ediyolar diye düşünüyorum. şu an sadece takipteyim kardemire girdim bende sabah

6. Şirkette önemli ölçüde aktif artışı var.bu bence efeler çiftliğinden geliyor.efeleri kendi içinde parlatıp 3 vakte kadar bazı şeyler niye gerçekleşmesin.ama bunun gerçekleşmesi için son 6 yıldır kötü bir ımaj bırakan söktaşı bilanço olarak düzeltmek gerekiyor.ben 6 aylıkta söktaştan sürpriz bekliyorum.söktaşın amerikada kurduğu pazarlama şirketiyle konfeksiyon üzerine ve markalaşma üzerine önemli beklentilerim var.

7. beklenen gün yakınsa, çekilen çile kutsaldır.

Rabbim 18 Mart Çanakkele şehitlerimizin ve gazilerimizin ruhunu şad eylesin. Bu vatan uğruna dini mübini islam uğruna kendini canını feda etmiş ecdadı iyalin mekanlarını pir nur makamlarını cennet bahçelerinden birer bahçe eylesin.

8. Bize de spegin patronun hep süzmesi mi denk gelir arkadaş. Adamlar bildiğin psikolojik savaş verdiyor ky ye belki sattiririz diye! He aqw evlatları hee bekleyin belki satarız ))

Sayfa 239/332 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •