Sayfa 257/1023 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Dap ların bu absürt projelerinde en büyük sorun yönetim ve bina genel giderleri ki ileriki yıllarda ciddi sorunlara neden olacaktır diye düşünüyorum. Uzun vade yüksek aidatları öder bina bakım masraflarıda bana komaz derseniz ve o dediğiniz fiyata o DAP `ı alırsanız belki çok fazla zararlı çıkmazsınız amma velakin uzun yıllar kütü yönetilen ve aşırı yüksek genel giderler yüzünden çıban başı olarak canınızı acıtabilir.
    Adam ne güzel ismini koymuş işte.
    DAP yapı.
    Dapliyomu sapliyomu belli.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 4.77 tekrar direniş modunu açtı nımıssız
    aşşağı her kırılmayışından sonra yukarı gidişinde, arkalarından karpuz keseceğğğdik ya la demediği kaldı.

3. Parite euro/usd 1,17 üzerine sert kalktı.. Geri çekilme yaşanmaz ise Benjamin sancılı bir döneme girecektir.
    Sadece bir hatırlatma 22/29 ay 4,08 /4,93 yatay.. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Parite euro/usd 1,17 üzerine sert kalktı.. Geri çekilme yaşanmaz ise Benjamin sancılı bir döneme girecektir.
    dostum, ağzından bal damlıyor ama başkalarının ağzı da zehirden beter. faiz şeytandır der, başka bir boyuta geçirir hepimizi.

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Parite euro/usd 1,17 üzerine sert kalktı.. Geri çekilme yaşanmaz ise Benjamin sancılı bir döneme girecektir.
    Yok sn jackalav dolarda sıkıntı olmaz.Olay değişti,90 yıllara döndük,hep yukarı hep yukarı.Olay uzun yıllar değişmez bence.

6.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    dostum, ağzından bal damlıyor ama başkalarının ağzı da zehirden beter. faiz şeytandır der, başka bir boyuta geçirir hepimizi.
    Dostum afiyet olsun...
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok sn jackalav dolarda sıkıntı olmaz.Olay değişti,90 yıllara döndük,hep yukarı hep yukarı.Olay uzun yıllar değişmez bence.
    90'larda özel sektör döviz borcu gibi bir konu yoktu. Şimdi 90'lardaki gibi bir ortam oluşursa özel sektör takır takır dökülür. O nedenle sürecin benzer şekilde ilerlemeyeceğini düşünüyorum. En azından daha az maliyetli alternatifler zorlanacaktır.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    90'larda özel sektör döviz borcu gibi bir konu yoktu. Şimdi 90'lardaki gibi bir ortam oluşursa özel sektör takır takır dökülür. O nedenle sürecin benzer şekilde ilerlemeyeceğini düşünüyorum. En azından daha az maliyetli alternatifler zorlanacaktır.
    Ne gibi alternatifler mesela sn rxpu

Sayfa 257/1023 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •