Sayfa 266/1023 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    İktidar dediği gibi artık "Yerli ve Milli" olduysa PKK ve FETÖ'yü destekleyen pusht müttefikimiz ABD'ye "İran'a karşı hiçbir ABD yaptırımına katılmayacağız bunda ısrar ederseniz tüm üslerinizi kapatırız." demesi gerekir..
    Puşta puştça davranmak gerek, nasıl o ypy'ye 5000 tır silah gönderip bizi kuşattıysa (sözde terörle savaşyor) aynı öyle, tamam dediklerinize katılıyorum deyip katılmayacaksın , mertçe hareket uluslararası ilişkilerde yok, bir biz mi akıllıyız

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Puşta puştça davranmak gerek, nasıl o ypy'ye 5000 tır silah gönderip bizi kuşattıysa (sözde terörle savaşyor) aynı öyle, tamam dediklerinize katılıyorum deyip katılmayacaksın , mertçe hareket uluslararası ilişkilerde yok, bir biz mi akıllıyız
    Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin diye de bir laf var. Daha köprüyü geçmedik. Dayı köprünün başında ve köprünün ipleri epey zayıf.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    ABD bugün PKK ve FETÖ'yü gizli/sinsi desteklemiyor açıkça ve meydan okuyarak destekliyor. Karşılığımız da açık ve net olmalı..

"Pusht müttefikimiz" diyorum çünkü Küba krizinden beri toprağımızda ama denetimimizde olmayan müttefikimiz sandığımız ABD'nin nükleer silahları yüzünden kendimizi hiç yere Nükleer tehdit altına soktuk.

4.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    yani umuttabinin doları ya bir inşaat şirketinde yada enerji şirketinde tl kredi olarak duruyor
    Umutabi parasını sistem dışında (yastık altı) saklıyorken parası nasıl betoncuda duruyor bunu çözemedim ?

5.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    ABD bugün PKK ve FETÖ'yü gizli/sinsi desteklemiyor açıkça ve meydan okuyarak destekliyor. Karşılığımız da açık ve net olmalı..

"Pusht müttefikimiz" diyorum çünkü Küba krizinden beri toprağımızda ama denetimimizde olmayan müttefikimiz sandığımız ABD'nin nükleer silahları yüzünden kendimizi hiç yere Nükleer tehdit altına soktuk.
    FETÖ ABD'nin taa kendisidir

Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    FETÖ ABD'nin taa kendisidir
    Aynen katılıyorum da bu Türk düşmanı abd yönetimi artık türkiyeye kimse borç vermesin diyecekmiş.Bu durumda bizim borçlar bu projeler kanal istanbul falan yatar bence .Siz ne diyorsunuz.Bir de neden bu kadar proje yapıp borçlandık ki bakın namerte muhtaç olacağız nerdeyse.Varsın atatürk ve sabiha gökçenle 5 yıl daha idare ediverseydik.Osmangazi yerine arabalı vapur kullanırdık,çanakkaleliler de karşıya geçecekse vapurla geçiversinler ne olacak ki.Ha bu arada ısparta,giresun havaalanları falan sinek avlıyormuş,onlar da çevre illerdeki havaalanları ile yetinselerdi.Bu kadar site avm falan işine ise hiç girmiyorum.

7. Biz buna iktisatta İTHALATA DAYALI HORMONLU BÜYÜME diyoruz. Hormonlu büyümenin sonu %100 kanserdir!

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    her yer ithal mal oldu. AVM ler lüks MEGA Süper Market ler her yer ağzına kadar ithal mal dolu.

en ufak ambargoda süpürge sapı yeriz!

misal BİM ve A101 e gidin. Kuruyemiş ve Bakliyat paketlerini üşenmeden tek tek okuyun. Ne kadarı ithal (Nerede üretilmiş)? Türkiyede sadece paketlemesi yapılıyorsa ithal üründür!

Rastgele en yakınınzdaki lüks AVM ye gidin. Sayın bakalım? ne kadar ithal mal satan dükkan var!

8. ABD, Atatürk zamanında "Ağzına dahi alamayacağı teklifler"i artık "Reddedemeyeceğimiz teklifler" olarak sunuyorsa suçu kendimizde arayalım..

Sayfa 266/1023 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •