Sayfa 293/1023 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 4,932 büyük balık için shortladım. Ya batak ya patrona ortak. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2. [QUOTE=derinlikler;2439454]Diş sağlam kaldı

sevindim

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok sadece değdirmezler ))))))))
    hafta başı olması ile büyük ihtimal haklı çıkacaksın. biraz iyimser taraftan bakıyorum.

4. artık yavaştan tl varlıkları 3e 5e bakmadan elden çıkarmak lazım. gidilen yol yol değil...

yatırım tavsiyesi değildir.

5. Merkezin silahları

Merkez Bankası fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda elindeki bütün araçları kullanmaya devam edecek...

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok arkadaşlar artık olayın boyutu değişti.Bu dolar satılmaz.Londraya ben seni sallamıyorum diye ilk resti çekti reis.E bunun piyasalarda bir hesaplaşması olur.Yani dolar ve gram altına devam.Borsadan malum nedenlerle çıkamam.Çünkü az bişi kağıdım olmazsa bende uyku tutmaz.O konuda beni dinlemeyin tabi ))))))Emlak ise artık çok ama çok büyük çöküşlere gebe.
    Sayın hakem görüyorumki sizin dahi hala bir şeylerin iyi gideceğine dair umudu varmış. Olayın artık boyutu değişti diyorsunuz ya ben size söyliyeyim Türkiye başka bir boyuta çoktan geçti ama kimse bunu anlamak istemiyor. Sagılar

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sayın hakem görüyorumki sizin dahi hala bir şeylerin iyi gideceğine dair umudu varmış. Olayın artık boyutu değişti diyorsunuz ya ben size söyliyeyim Türkiye başka bir boyuta çoktan geçti ama kimse bunu anlamak istemiyor. Sagılar
    İyiye gidişe umudum yoktu da tedricen kötüye gidiş bekliyordum,dünyayla beraber dalga dalga dayak yeriz diyordum.Maşallah dünya da herkes bizi konuşur olacak yakında.Bu iş artık çöküşe gidiyor.Gram altın depolamaya devam.

şimdi bi 10 satacan bi 10 bi on daha
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 293/1023 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •