Sayfa 306/1023 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. şampiyon olursan 150 milyon alıyorsun.

senede 450 milyon faize.

bu kurum borsada işlem görüyor.

hiçmi denetim olmaz.

Hatırlayan olursa çok ama çok yakın geçmişte ulu böyyük, yalaka, goygoycu ekonomist takımı (Albayrak efendi geçen gün onların çoğunu topladı fikir telakkisinde bulundular ) eveleyip geveleyip Dolar 4 leri aşarsa o zaman işler değişir der dururdu. Şimdi duymaya başladım yeni eşik 5 olmuş, allah iyiliklerini versin bu TEKNİKÇİ takımının hiç yenilmiyorlar , aynen KUMARHANE sahipleri gibi hep kazanan taraf onlar oluyor. Neyse ben şimdiden söyliyeyim 5 artık hikaye yeni senaryoda rakamı biraz daha yükseklere çıkarın ufkunuzu, vizyonunuzu geniş tutun derim.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu borçları yaparken yönetim kurulunda kimler vardı? Onların hepsi suçlu. Sadece Aziz Yıldırım suçlu değil. Başkanlığı dönemindeki herkes suçludur.

http://ipad.sporx.com/aziz-yildirim-...SXHBQ710350SXQ

Haaaa tamam yakışıklı Ali Koç ne yapıyor? Madem bu kadar borcun ve dürüst bir insansın. O zaman borcun sıfırlanana kadar TL ile yerli oyuncu ve yerli antrenörle devam edersin. Bunu yapmıyor. İthalata devam ediyor.

Haaa bunu yapmıyorsun, hala yabancı oyuncu yabancı antrenör almaya devam ediyorsun, demek ki Ali Koç un Aziz Yıldırım dan hiçbir farkı yok.
    Bir ülkede kokuşmuşluk var mı diye araştırma yapacaksan en küçük gruplara bakmak yeterli olur. Hal böyleyken benim garip bulduğum bu forumda bile bazılarının hala MESİH gökten inip bizi kurtaracak beklentisinde olması . Neymiş Dolar 2-3 yıl max 4.93 lerde salınırmış.

Ali KOÇ 50 milyon dolar para verdi hibe
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bir şey daha MB uzlaşmalı kur olarak Temmuz sonu Doları 4.20 ye fikslemişti buradan TCBM ye dolayısıyla aziz milletimize ne kadarlık bir kazık girecek hesabını kitabını yapmış olan var mı ?
    önceki topikte yapılmıştı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez...
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bence Aziz Yıldırım dan hiçbir farkı yok. İthalata devam ediyor.

Ayrıca Ali Koç eski yönetimi İbra etmiş mi? Etmişse suçu onaylamış ve kabul etmiş demektir.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

8. Ali Koç dürüstse neden ithalata devam etti ve hala ediyor? Yabancı antrenör yabancı direktör.

Borç sıfırlansana kadar tasarruf yapsın dürüstse.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu borçları yaparken yönetim kurulunda kimler vardı? Onların hepsi suçlu. Sadece Aziz Yıldırım suçlu değil. Başkanlığı dönemindeki herkes suçludur.

http://ipad.sporx.com/aziz-yildirim-...SXHBQ710350SXQ

Haaaa tamam yakışıklı Ali Koç ne yapıyor? Madem bu kadar borcun ve dürüst bir insansın. O zaman borcun sıfırlanana kadar TL ile yerli oyuncu ve yerli antrenörle devam edersin. Bunu yapmıyor. İthalata devam ediyor.

Haaa bunu yapmıyorsun, hala yabancı oyuncu yabancı antrenör almaya devam ediyorsun, demek ki Ali Koç un Aziz Yıldırım dan hiçbir farkı yok.

Sayfa 306/1023 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •