Sayfa 726/1023 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Evet hocam okumuştum ve aklıma yatmamıştı ilkin. Ancak biz tek taraflı bakmışız. Doların hareketini de düşününce dediği çıktı.
    Girilir mi halkbanka 50-100 dölar ile? Tabii ki UV amaçlı. (5 yıl)
    Yok hocam ben çıkarsam uzun süre borsaya hiç bir fiyattan girmeyi düşünmem.Daha dünya karışmadı biz ortalık sakinken bu durumdaysak ortalık karışınca düşünmek bile istemiyorum durumu.Ha bakmayın yazar çizerim de ben malum bağımlıyım kendime güvenmiyorum yalan yok borsaya gene az bişi dalabilirim her an gene.Of of ne yapsam psikiyatriste mi gitsem bilmiyorum ki bu borsa işi sıkıntılı.Sandalyeleri çekip çember oluştursak dertleşsek eski bağımlı borsacılarla diye düşünmüştüm bir forumdaş o hayalimi de bitirdi.Benim borsa işim ekonomi ile falan açıklanamaz o başka bir olay valla))))))))))

FITCH: TÜRKİYE'DEKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN İZLİYORUZ
    5:18 p.m. · 9 aug. 2018
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Pik Yazıyı Oku
    Ülkede ekonomiden sorumlu bir bakanlık,bir kuruluş yokmu...

Bizim gibi ekrandan izliyorlar herhalde...

Ülkede ölüm sessizliği hakim...

Değer kaybeden bizim para değil sanki...
    Ben muhalefetten çok korkuyorum...
    Salak saçma bir çıkış yaparlar Reis tüm faturayı onlara yıkar...
    Reis şu aralar yana yakıla sardıracak/yardıracak birilerini arıyordur....
    Muhalefetin çok ama çok dikkatli olmasını salık veririm...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok hocam ben çıkarsam uzun süre borsaya hiç bir fiyattan girmeyi düşünmem.Daha dünya karışmadı biz ortalık sakinken bu durumdaysak ortalık karışınca düşünmek bile istemiyorum durumu.Ha bakmayın yazar çizerim de ben malum bağımlıyım kendime güvenmiyorum yalan yok borsaya gene az bişi dalabilirim her an gene.Of of ne yapsam psikiyatriste mi gitsem bilmiyorum ki bu borsa işi sıkıntılı.Sandalyeleri çekip çember oluştursak dertleşsek eski bağımlı borsacılarla diye düşünmüştüm bir forumdaş o hayalimi de bitirdi.Benim borsa işim ekonomi ile falan açıklanamaz o başka bir olay valla))))))))))
    Aman hocam o kadar da yapma, parasız oyunlardan oyna
    Hayali 100.000 lira ile. Hatta duruma göre ödül bile alınıyor

5. Bu kadar aciz bir yönetim daha evvel olmamıştı hiç, bunlar kukumav kuşu gibi oturuyorlar sadece. Sanırım hiç bir şeyin farkında olamayacak kadar gerçeklik dışı bir hayal alemindeler. Yada birisi hayal aleminde diğerleride onun rüyasında figüran rolündeler.

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Ben muhalefetten çok korkuyorum...
    Salak saçma bir çıkış yaparlar Reis tüm faturayı onlara yıkar...
    Reis şu aralar yana yakıla sardıracak/yardıracak birilerini arıyordur....
    Muhalefetin çok ama çok dikkatli olmasını salık veririm...

saygılar/başarılar
    Nasıl ya ülkede muhalefet mi var allah allah bir yaşıma daha girdim.Çok ilginç çok şaşırdım.

7. 2 ocakta sabit kura geçip 3,75 te sabitlemistik. 8 ay dolmadan dayanamadik ve serbest bıraktık bir anda yüzde 48 yaptı . Vay anasını

Abdülselam Özatak
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Görünen o ki yarın 5.70 lere yakın bir yerde uyanacağız.
    bugün 10. ay için yazdığınız opsiyon muydu.. niyet mi?

Sayfa 726/1023 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •