Sayfa 901/1023 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Şu anda show tv açma gafletinde bulundum haber şu ` RTE nin isteği kabul gördü insanlar döviz bürolarının önünde altın ve döviz bozdurma sırasına girdi, kapalı çarşıda şu anda tabela da Dolar için alış 6.05 satış 6.20 yazıyor ama kimse almıyor herkes satıyor `
    Açık ve net söylüyorum Dolar en kısa zamanda 10 Tl olacak yeterki bu kafada ısrar etsinler...
    Ben günde üç dört defa giderim buraya .

Turistten aldığını yerliye satıyor yoksa döviz Riski niye alsın büro bu hareketlilikte

Al sat 15 kuruş olmuş sonradan

Benim dediğim dövizci bu demek ki röportaja dolar alıyorum diyen bir iki yerlilerin kini keşmişler .

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk defa açıkladı: ABD ve Trump, Türkiye'yi rahip Brunson için tehdit etmiş.

Rize'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ve Trump'ın rahip Brunson nedeniyle Türkiye'yi tehdit ettiğini ilk kez açıkladı. "Tehdit ediyor ya! Yarın saat 18:00'e kadar göndereceksiniz. Eee? Burası Çatladıkapı ülkesi mi ya? Burası Türkiye Türkiye. Napıyosun? Napıyosun?" diyen Erdoğan, ABD'ye sert tepki gösterdi.
    Aman Allahım ne kadar sert bir tepki. Dünyanın süper gücü Türkiye'ye karşı bu nasıl kendini bilmezlik ABD. Türkiye gibi bir ülkeyi tehdit etmek haddine mi düşmüş senin ?
    Ülkeyi bu hale getir sonra bir üflemeyle alt üst olsun ülken.
    Asıl merak ettiğim bunu bugüne kadar nasıl saklamış olduğu. Allah'a havale sonucu ilahi yardımın gelmemesi nedeniyle son çare olarak mı bu gerçeği açıkladı acaba ?
    Hani o bilbordlarda Güçlü Türkiye için propogandaları vardı ya gerçekleştirseydi bugün bu hallere düşmüş olur muyduk ?
    Yazık oldu bize

Neyse ya `bu pilav daha çok su kaldırır`, Pazartesi başka bir alemde uyanmayalım bana yeter. Yarın ASYA piyasalarını dört gözle bekliyorum o yüzden bu gece erken uyuyup Pazar sabahlamak istiyorum.

4. Halkbank olayında susalım çünkü o:MİLLİ DAVA
    PAPAZ olayında susalım çünkü o:MİLLİ DAVA
    Askere çuval geçirme olayında susalım çünkü o:MİLLİ DAVA
    Rusya uçak düşürünce susalım çünkü o:MİLLİ DAVA
    FETÖ olayında susalım çünkü o:MİLLİ DAVA

Kardeşim ben kime/neye muhalefet edeceğim?
    Çemişgezek muhtarına mı?

Peki o zaman muhalefeti kapatalım,hepimiz AKP li olalım;Cebimizde/kafamızda rahat etsin...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    zaten mesele burada doalr alan kar etmek sadece tl oalrak parasının erimesini engeller
    3 günde ben 1.000 doalr zarar ettim tl de kalınca
    %15 i tl de tutmamın tek sebebi şu sermaye kontrolü vs dedikoduları idi.. kenarda tl de olsun diye. yoksa çoktan %100 lemiştim.. bu korku bana 50K dolara maloldu.. 6 ayda.

6.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Kapatırsın İncirlik i ve Kürecik i olur biter.
    İran ambargosunu da tanımazsın
    Pyd, pkk,pjak bunların komple üstüne gidersin .
    Esad ile de oturur anlasirsin vs.

Abdülselam Özatak
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    nereden aldın bu bilgileri emrak etgtim yada kim yayınladı bunları heyetin yarımsaatlik toplantısında metin oalrak mı verildi ellerine okuması ve tartışması bile 3 gün sürer ama toplantı yarım saatti

http://www.yenimesaj.com.tr/gundem/a...h13065737.html

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Şu anda show tv açma gafletinde bulundum haber şu ` RTE nin isteği kabul gördü insanlar döviz bürolarının önünde altın ve döviz bozdurma sırasına girdi, kapalı çarşıda şu anda tabela da Dolar için alış 6.05 satış 6.20 yazıyor ama kimse almıyor herkes satıyor `
    Açık ve net söylüyorum Dolar en kısa zamanda 10 Tl olacak yeterki bu kafada ısrar etsinler...
    Altınkaynakta alış 5.95 satış 6.20 olarak geçiyor. Pratikte bu fiyatlarla satış yapılabilmesi acıkcası mantıklı gelmiyor... aslına bakarsanız zaten bu nokta gelmemiz rasyonaliteden uzak olmamız yüzünden..

8.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Abd,Rus ya da Çin emperyalizmi özünde hepsi katildir. Bunu da unutmamak lazım .
    Üçünün de eline Allah düşürmesin.
    Keşke Atatürk gibi bir liderimiz ve kadrosu olsa şuan ve ulkemiz tam bağımsız olsa
    Geçmişte çok kutuplu dünya daha iyi idi.

Bugün de Çin ve Rusya'nın ABD'yi dengelemesi hem bizim hem de dünya için daha iyi olacak..

Sayfa 901/1023 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •