Sayfa 268/1023 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Borç almıyor, para alıyoruz, belli bir süreliğine işletme hakkı veriyoruz sonra bizim olacak, üstelik gelirlerinden de pay alıyoruz
    Osmangaziden devlet kasasına para mı giriyor))))))Borç almıyor para alıyoruz öyle mi.Ve bu işten biz karlı çıkıyoruz ,gavur zararlı çıkıyor öyle mi.Neyse ne desem boş, belki de siz haklısınızdır uzatmanın anlamı varmış gibi gelmedi bu son entry nizden sonra.Ben kendi adıma tartışmayı uzatmayı manalı görmüyorum.Hayırlısı diyelim neticede.

2.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Dediğine kendinde inanmıyorsun da işte sırf hükümete laf etmemek için ne şiş yansın ne kebap....sen İstanbul’da milyarlık fabrikanın sahibisin...İstanbul’u bırakıp Yozgat’ta iş yapar mısın ? Senin dediklerin buna benziyor işte...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yurt dışındaki pranın geleceğine bende inanmıyorum, bu saaten sonra hükümetle işim yok,hizmetlerini bekliyorum....

3. Bunların hepsi döner dolaşır hamiline yazılı EUROBOND alır. O para TÜRKİYE ye direk yatırım olarak girmez.

Akıllı para riski sevmez. Zaten alım yaptıklarında da BANKA HİSSE Senedi aldılar. Bankalar karı döviz bazında düşünce topuklayıp kaçtılar borsadan.

Akıllı para akıllı sisteme gelir doğrudan yatırım yapmak için. Yoksa faizle para satar sana ama asla fabrika veya üretim şirketi kurmaz kolay kolay.

Senin üniversite teknokent lerinde yılda kaç PATENT üretiliyor? Ne kadar ihracat yapmışlar?

Bu kurumların PATENT sayısı yılda 10bine ulaşsın ha o zaman o dediğiniz para hatta daha fazlası Türkiye ye gelir. Hatta hepimiz burada destek verip bayrak sallarız.

YÖK, ÜNİVERSİTELER ve TEKNOPARK lardaki teknoloji şirketleri ağzına kadar FETÖCÜ kaynıyor, bu sebeple mevcut hali yılda üç beş PATENT anca üretiliyor!

Türkiye de 157.000 tane milyoner var toplam para 1 trilyon'a yakın, yurtdışında da türklerin 250 milyar doları var, bi inansalar Türkiye'ye gerisi gelecek

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Osmangaziden devlet kasasına para mı giriyor))))))
    maalesef şimdilik gelmiyor, kaç liraya ihale edildi kaç lira alındı bulamadım

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bunların hepsi döner dolaşır hamiline yazılı EUROBOND alır. O para TÜRKİYE ye direk yatırım olarak girmez.

Akıllı para riski sevmez. Zaten alım yaptıklarında da BANKA HİSSE Senedi aldılar. Bankalar karı döviz bazında düşünce topuklayıp kaçtılar borsadan.

Akıllı para akıllı sisteme gelir doğrudan yatırım yapmak için. Yoksa faizle para satar sana ama asla fabrika veya üretim şirketi kurmaz kolay kolay.

Senin üniversite teknokent lerinde yılda kaç PATENT üretiliyor? Ne kadar ihracat yapmışlar?

Bu kurumların PATENT sayısı yılda 10bine ulaşsın ha o zaman o dediğiniz para hatta daha fazlası Türkiye ye gelir. Hatta hepimiz burada destek verip bayrak sallarız.

YÖK, ÜNİVERSİTELER ve TEKNOPARK lardaki teknoloji şirketleri ağzına kadar FETÖCÜ kaynıyor, bu sebeple mevcut hali yılda üç beş PATENT anca üretiliyor!
    Bildiğiniz gördüğünüz ispatlı fetöcüyü söylemeniz vatandaşlık görevinizdir, iftira etmeden yoksa siz zararlı çıkarsınız

maalesef şimdilik gelmiyor, kaç liraya ihale edildi kaç lira alındı bulamadım
    Siz manisa şehir hastanesine bakın.130 milyona mal olacak proje 2 yıllık kira bedeline ihale edildi.25 yıl kira ödenecek.Diğer şehir hastaneleri ortalama 4 5 yıllık kira bedeli ile yapılabilecekken 25 yıl kira ödenecek.O işler değişik sn kitapçı ))))))))Hasta garantili hastane,yolcu garantili havaalanı,geçiş garantili köprü hep dolar bazında ve dünyada bu sistem bir tek bizim aklımıza gelmiş demek millet akledememiş)))))))))

7. Bu Sahaf'ı çok ciddiye almayın ara ara gelir, ortalığı bulandır(dığını sanır)ır , gider...

8. Farklı fikirleri ciddiye alıyor buraları okuyorum, ben mi yanlış yapıyorum diye, sizlerde öyle yapın sabit fikirli olmayıp sorgular faydasını görürsünüz....

Sayfa 268/1023 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •