Sayfa 355/1023 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bugün dolar borcu ödemesi olan bir şirketimiz daha,bugünkü dolar kurları yüzünden SAKATLANMIŞTIR...
    Sakatlanan şirket sayımız her geçen gün artmaktadır....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bugün dolar borcu ödemesi olan bir şirketimiz daha,bugünkü dolar kurları yüzünden SAKATLANMIŞTIR...
    Sakatlanan şirket sayımız her geçen gün artmaktadır....

saygılar/başarılar
    Euro borcu olanların hali daha kötü.
    Son iki yılda yüzde 70 artmış

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Euro borcu olanların hali daha kötü.
    Son iki yılda yüzde 70 artmış

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hay sen bin yaşa...
    Dolar dolar diyoruz da (aslında döviz demek istiyoruz) euro hergün yeni rekorlar kırıyor..

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. TEPAV'dan korkutan uyarı: "Ekonomiyi üç felaket bekliyor"
    Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) İcra Direktörü Güven Sak, ekonomideki tehlikeleri Macbeth'teki 3 cadının kehanetlerine benzetti: “Gelen 3 kötü şeyi görüyorum: Özel sektör borçları, ABD yaptırımları ve konut fiyatlarındaki çöküş. ”

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) İcra Direktörü Dr. Güven Sak, Türk ekonomisini bekleyen 3 tehlikeyi William Shakespeare'in Macbeth tragedyasındaki “3 cadının kehanetleri”ne benzetti.

Eserde cadılardan birisinin “Parmaklarım karıncalanıyor, gelen kötü bir şey görüyorum” sözüne atıf yapan Sak, “Ben de bugünlerde Ankara'da böyle hissediyorum. Gelen 3 kötü şeyi görüyorum: Birincisi, özel sektör borçlarının acilen yeniden yapılandırılması. İkincisi ABD'nin Türkiye'yi ağır yaptırımlar uygulamakla tehdit etmesi. Üçüncüsü de konut fiyatlarındaki çöküş” dedi.

Antalya Havalimani yolcu istatistiklerini duzenli bir sekilde yayinliyor. Bu sene 2015 yilini yakalamis gorunuyoruz. TUIK rakamlarindan once bir fikir verebilir.

Ilk 7 ay dis hatlar gelen yolcu sayisi:

2015: 6.058.892
    2016: 3.200.609
    2017: 5.205.117
    2018: 6.736.520

http://www.antalyahavalimani.gov.tr/...istatistik.asp

6. Ortamlarda 4,30'dan köpüksüz dolar veren bir yiğidin namı yürümüş....

Kimdir bu yiğit, bilen varsa insanlık namına haber versin...

7.  Alıntı Originally Posted by thermofluid Yazıyı Oku
    Antalya Havalimani yolcu istatistiklerini duzenli bir sekilde yayinliyor. Bu sene 2015 yilini yakalamis gorunuyoruz. TUIK rakamlarindan once bir fikir verebilir.

Ilk 7 ay dis hatlar gelen yolcu sayisi:

2015: 6.058.892
    2016: 3.200.609
    2017: 5.205.117
    2018: 6.736.520

http://www.antalyahavalimani.gov.tr/...istatistik.asp
    bunlar güzel veriler,inşallah dahada artar ancak dün İspanya kıyılarındaki otelleri inceledim;bizim Bodrum ve Antalya ultra herşey dahil 5 yıldızlı lüks otellerin en az 3 katı fiyata yer satıyorlar,bir çoğunda kahvaltı dahi yok:whistling

Keşke niteliğide arttırabilsek,geçmişten bu güne hep çulsuz turisti hitap ediyoruz maalesef...

Yaklaşık 20 sene önce ,yeğenim Kuşadası nda İrlanda lılara rezerve bit hotelde resepsiyonda çalışıyordu;Abi adamlar bir gün,bir saat dahi şehre çıkmıyorlar her şey dahil sistemde yiyip içip otelin önünde denize giriyorlar ve evlerine dönüyorlar demişti..

Şu anda belki Ruslar,Araplar ağırlıkta ama kişi başı turist gelirinde yine Avrupa nın gerisindeyiz diye düşünüyorum...

8. Kaanlar Gıda'nın sahibi, Müsiad başkanı.

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/2...ret-savaslari/

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Ortamlarda 4,30'dan köpüksüz dolar veren bir yiğidin namı yürümüş....

Kimdir bu yiğit, bilen varsa insanlık namına haber versin...
    Son düzenleme : ni.ko; 31-07-2018 saat: 13:18. Sebep: Link Eklendi
    homo sum humani nihil a me alienum puto

Sayfa 355/1023 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •