Sayfa 226/1023 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    dediğim aralıkta iki türlü deneme yaptı
    2-3 gün 85'i kıramadı döndü 1 gün 78'i denedi olmayınca tekrar 85'i denedi ama bu sefer 78 aşağı kırılır ve 73'e kadar geliriz absürd bişey olmazsa...
    Ytd

teknosa da satışa çıkmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    teknosa da satışa çıkmış
    Bu vergilerle bu kurlarla ithalat malı parekendecisini hangi enayi alıcak merak ediyorum.
    Alanın para kazanmak için tek şansı dolar sürekli çıksın diye dua edip düşük kurla mal stoklayarak kur artışından kar etmek fakat satılan mallar 6 ayda bir rafta eskiyeceği için onun stok yönetimi müthiş zor.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yok valla kaşınıyorum ama 6.42 den, bugün için fazlasına gücüm yetmez .
    Kasinmamisin valla.
    6,42 den alabildiyseniz umutabi

17:55 e kadarda sabredebildiyseniz parayı buldunuz.

Haydi hayırlı traslar.

Düdüklenenler düşünsün.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Bu vergilerle bu kurlarla ithalat malı parekendecisini hangi enayi alıcak merak ediyorum.
    Alanın para kazanmak için tek şansı dolar sürekli çıksın diye dua edip düşük kurla mal stoklayarak kur artışından kar etmek fakat satılan mallar 6 ayda bir rafta eskiyeceği için onun stok yönetimi müthiş zor.
    Direk dolar alsa daha kolay değil mi ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu yapı içinde kuru serbest bırakmak çok daha maliyetli olacaktır. Ayrıca büyük kuruluşları da iflasa sürükleme riski ciddi bir problem. Faizleri yükseltmek ise geçici bir sıkıntı yaratmakla birlikte küçük esnaf ve kobiler daha esnek olduğu için bir şekilde toparlayacaktır. Sonuçta herkes kredi ile iş yapmıyor. Öz sermayesi yeterli birçok kuruluş ta var.
    faizi yukseltmek demek insaat piyasasini oldurmek demek

Reis asla boyle bir sey yapmaz. Bindigin dali kesmek gibi bir sey bu. Insaat adamlarin damarlarinda kan gibi bir sey.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu sabahtan itibaren tüm TL. dışı varlıkları elden çıkardım. Artık sadece TL. taşıyorum. Bu hafta önemli kararlar haftası, öyle bir hamle yapmalıyım ki, mevduattan %20 fazla kazanmalıyım. Döviz artık beni çok yordu. Doğru Bilgiye ulaşmak neredeyse imkansız. Para ile satın aldığım bilgi de bile yönlendirme çıkıyor.
    para ile satin aldigim bilgi derken?

danisman falanmi buldunuz?

Sayfa 226/1023 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •