Sayfa 114/309 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 905 - 912 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. sermaye şirketleri birleşme kolay birleşme yüzde 90 95 e kotdan çıkma 95 den 98 çıktı diye biliyorum.

2. 90 ise bu en kolay kotda iken yapa bilirdi..

3. http://haselcin.av.tr/?p=kadromuz İbrahim haselcin şirketin çalışan avukatı deildir.hukuk büromuz derken semra hanım bunu kasteddi sanırım .ilk önce 1 hafta 10 gün bist kararını bekliyor ez arkadaşlar .ondan sonra hukuki olarak ne yapabilirlerse yapacaklar duruma göre.kacan kimse yok ortada bir anel yapı var gittim gördüm .dünyanın en iyileri kiracıları.anel elektrik tam sorumlu olmasa da bu olayda anel yapıyi oraya geçirmek istiyorlar o var anel elektrik te sigorta gibi biraz sikilcaz ama sabırdan başka çaremiz yok.bana özel mesaj atıp telefon isteyenler benim melhemim olsa kendi kafama surerim.bekkicez şirketi ben bekliyecem rahat olun.kacan kimse yok.korkmayin bir haber yapın dedim ferahlamak için insanlari.

4. yuzde 90 payı görmesi için rıdvan bey mezara girecek sonra geri bu dünyaya gelcek anca görür biz yüzde 12 diger gurub yüzde 5 kim vercek malını anca sen verirsin 55 kuruşa bakalım alacaklar mı ? senin lotu

5.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    yuzde 90 payı görmesi için rıdvan bey mezara girecek sonra geri bu dünyaya gelcek anca görür biz yüzde 12 diger gurub yüzde 5 kim vercek malını anca sen verirsin 55 kuruşa bakalım alacaklar mı ? senin lotu
    .Oy oranımı diyor kanun.Oy hakkı kamuyu aydınlatma Dan Bak Bakalım;
    Sadece rıdvanın oy hakkı kaç???
    Şu anda Capital Rıdvan Anel e Nin oy hakkı yüzde 79.5
    Hisse adeti farklı!!
    Oy hakkı farklı!!
    Burda yüzde 90 oy hakkı yeterli diyor.
    8 milyon lot alırlarsa yüzde 95 oy hakları olur!!!
    AnlamaDINMI?????

6.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    Hisse adeti farklı!!
    Oy hakkı farklı!!
    AnlamaDINMI?????
    harbiden cahilsin 1 lota oy hakkı ne yapıyor imtiyazda 70 milyon yapar capital ile 81 elektirik ile 96 milyon yapar hanımı ve ogluda var 96 milyon falan 21 milyon koy üstüne 116 milyon zaten oy hakında yüzde doksanda cahil kalmışsın

7.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    Hisse adeti farklı!!
    Oy hakkı farklı!!
    AnlamaDINMI?????
    kardeşim neyin peşindesin yüzde doksan pay hakkı olcak oy degil muhtar mı seçiyorsun ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,388
     Alıntı Originally Posted by looser Yazıyı Oku
    öncelikle elimde anelt yok fakat eski mağdurlardanım. ben bu rıdvanı biraz tanıyorsam bu iki şirketi birleştirir. yazın kenara. kot dışına çıkması onun elini rahatlattı. ama birleşme öncesi elinizden ucuza malı toplamak isteyecektir. mahkeme süreci bittikten sonra birleşme olur diye tahmin ediyorum. Allah malda olanlara sabır versin. ytd...
    Mantıklı,koca şirketi boş geçecek değilya...elektrikinde durumunu etkiliyor bu,borsada vurulan vurgun başka yerde vurulmaz,adı zaten şeytan Rıdvan,bana kalırsa elini taşın altına koyacak,önce şu mahkemeden ne sonuç çıkıyo bakmak lazım.

Sayfa 114/309 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •