Sayfa 115/309 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bakın arkadaşlar gayrimenkul brutden hesabı olur.en kötü plaza 6 bin dolar anel yapı en kotu 10 bin dolar metrekaresi bunu iyice araştırmış biri olarak söylüyorum.boş keseden yazmıyorum .zorlu bugün en yüksek olan 16 bin dolardan hesap görüyor.ben bunu 10 gayri menkul uzmanına danistim.simdi ölü ederu .5 bin dolar olsa onu 67 bin metre kare ile çarp ytd

2. ben soyledikce siz boş derken onceki yazılarımı gözden geçirin .dava 2 yıl sürsün nasıl olsa borç azalacak her yıl her taksitde lot başı 16 kuruş her taksitde bana vermiş var sayılacak kotda olmamsı benim için iyi madem iyi niyetli idiler 2 yıl birleşme için boş kurek çekildi o kadar inandılar ki ama olmadı sabır acıdır meyvası tatlıdır .yeri geldi yok asasrım keserim dedim ama bu durumda depresyon atlatdım ilacı bırakdım .kimin hakkında luzumsuz bişe yazdımsa çok özürr dilerim .kanunun kestigi parmak acımaz çok fazla sayın cahil hukukcu bir arkadaş var gömlekci kimse kızmayım diyrum kaşınıyor birileri hiç bana saygın yoksa sen yaşıma saygı göster ayıp .artık bana bian degeriile akıl kimse vermesin lutfen rica ediyorum koşu yolunda ki ofis markalar ne olcak şirket biz faliyetdeyiz diyor bist kotdan atıyor .şirket biz faliyetdeyiz diyor göz altına atıyor .artık biste mahkeme açsınlar haklı iseler .biz kaç yıldır burda sürünüyoruz ben tedavi gördüm .10 yaş ihtiyarladım ailemle kötü oldum .eimden ayrıldım .hepsi resmi olarak ispatlaya bilirim .belki intar bile ede bilirdim .benim günahım neydi.sen şirket açmışsın ben almışım .zarar edince zrarı kurtarmak için almışım .varmı yogumu koymuşum .iyi niyetli bir şirket kotdanda gidecekse kagudı taşır yukarı magdur yaratmadan yüzde 90 veya 95 kolay birleşmesi var kotdan gitmesi var .adam gibi ticaret yapıın bizde alın terimizle size ortak olalım .halka açarken benden ,ondan ,bundan ilgi görmesen açamazdın halka üzümünü ye bagı terk et .rıdvan beye yüz bi defa yazık olsun ..sen evinde bonfile ,biftek yer ken senin yatrımcının perişan kuru ekmege muhtaç ettin senin sicilin bu ülkede kabardı ..işallah sonun uzuanlar gibi olur .işallah sonunuz akın ipek gibi olur .kimse bana acımadı ise ben size niye acıyayım hala 55 dden mal satacak insanların mulafeti can sıkıyor .

3. kimse zararım olmasın kar bekletim yok şahıslardan .faydamız olsun istedik .gömlekciler ile dalaş dolaş bir fehmi vardı 42 mal almış ilk zmanı yırtınıyor tiyatro çeviriyor battım öldüm bitiim. diye ardan zman geçti fehminin telefon vardı ardım abi ben sattım .benim maliyet 42 idi .biz kimlerle ugraşdık .hala ugraşıyoruz yılmıyoruz .ben tek bir olayda yanıldım anele birleşmede kaynak çıkşı oldugundan spk ayrılma hakkı yüksek olunca onay gelmeycegini .şimdi 7.5 pay iade edilrken pim ödmesi diye bir şeyler duyduk .ödenmeyen bir prim özkaynagın üçte biri kadar pirim ödemesi gerekiyormuş anelte oda 10 milyon falan tutuyor dendi ama konuay hakim degilim .

4. ben hyazınca niye susuyorsunuz ey hali

5.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    harbiden cahilsin 1 lota oy hakkı ne yapıyor imtiyazda 70 milyon yapar capital ile 81 elektirik ile 96 milyon yapar hanımı ve ogluda var 96 milyon falan 21 milyon koy üstüne 116 milyon zaten oy hakında yüzde doksanda cahil kalmışsın
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/722335 Evet Kim Cahil.
    Rıdvan Yüzde 11 pay Yüzde 49 oy HAKkI
    Anel elektrik yüzde 24.81 pay yüzde 22.19 oy Hakkı .
    Pay adeti Farklı oy Hakkı farklı.

6.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    git işine kardeşim

7.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    capitalı koymamaışsın onuda koy ben sana ne yazdım imtiyzlılar 1 e 10 senin degin oy hakkı ile olsa kolay birleşme zaten adam yüzde 90 sın üstünde ytd

Yeni yatırımcı Guest
    1E 10 oy hakkı sadece yönetim kuruluna üye seçerken diğer şeylerde oy hakkı imtiyazlıların 1e 10 değil, yani yüzde 90 oy hakkı için kaba hesap 10 milyon lot toplaması gerekir, şirketin amacı yüzde 90 oy hakkına ulaşmak ise

Sayfa 115/309 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •