Sayfa 12/309 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Şu an şirket özkaynak dsurme modelini yani hırsızlığı peki 50 milyon avro çıkınca özkaynak ne yapacaksınız.spk birlesmeye onay vermez derken faliyeti yok .nasıl vercek .üstüne birde dava ...isiniz cok zor. Davacı grub canını za okudu.

2. Neden SPK 3 birlesmedir oyaliyor.cunku inceleme var ve ip ucu var .son gelen haber duyum doğru ise İsveç fon capital ip adresi yazışmalar ele geçmiş.bomba patlayan bilir. Arcedo 2 milyon kapora için SPK mevzuatına takılan dava görülene denk SPK cevap vermeyecegi. Ortaklıktan çıkma davasının hakları açık anel yapı üzerinde metre kare cinsinden kalacağı.kulislerde konuşulan konular başında.birleşmeye onay çıkmasi değil yeniden başvuru yada başka plan davacı grub haklarını SPK koruyacağı.spk çok derin kapsamlı bir rapor çıkaracağını söylentileri var.suç duyurularını dosyaları hazırlayıp savcılığa vereceği.gorcez şiş mi yancak yatimcimi

3. Genel kurul yapılacak si si kimse gitmesin adam imtiyazları kötüye kullanıyor

4. Dava var kurul onları bağlar. Umarım birleşmeyi çektik derler.erkeklik yapip

5. Yusuf yıldız canıňıza okudu. Hisse senedi piyasinda yüz de 5 il fesih davası. Tarihi bir hırsızlığın önüne gecti.350 milyonu adam cebe tam atacakken.helal sana Yusuf yıldız. İnsanlara güven verdin. Millet sana vekaletini veerdi.. eğer davayı kazandığında büyük ses getireceksin.bir ensesi kalın hırsızı borsa aleminde dize çoktureceksin.davayi yüzde 500kazanirsin.bugune kadar söylediğin her şey çıktı.birlesme yaptırmak dedin yaptirmadin . teşekürler.borsada kitaplarda okutulacak işlere imza attin .

6. Bu nic benim adım kasım külek Mehmet bey bana devretti

7. İmtiyazlı lar hariç 2.200 lot yüzde beşe denk geliyor imtiyazlı lar para değeri yok

8. Kur farkı ile ozkaynak dusmesi mühim bir konu değil bilir kişi kirayı avrodan aldığını saptar.bu şirketin borçları çık 50 milyon avro değeri var.odersede borcu oda hisseye yansır.ytd son mermileri bitti.2024 de çok bir zaman yok hatta mahkemede yakin.ytd .mahkeme her şeyi ortaya dökecek 2 yıl sürer . Artık şirket ben karışmam ne olacaksa olsun diyemez.markalari tutamaz her yılda cebinden 2 milyon avro boşa gider arcedoya attığı tokat misli ile kendine döndü rüzgar tersde.capital kendi ise bir nebze teselli ikramiyesi gibi kendine ha onun 5 milyonu zaten kendinde idi alavare dalavere .buraya kadar sanma ey ridvan davacı grubdan 1 avro altında 1 hisse almasın.ytd.

Sayfa 12/309 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •