Sayfa 121/309 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bence inşallah spk bi karar alırda herkezin lotu kadar m2 cinsinden tapu çıkarma hakkımız olur veye herleze açık ihale ile binayı sattırır bizde hakkımızı alırıZ çelikel aileside sürüm sürüm sünür inşallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Ben kimseye dilenmem kendi yolumu kendim cizerim .

3.  Alıntı Originally Posted by speedyy Yazıyı Oku
    Bence inşallah spk bi karar alırda herkezin lotu kadar m2 cinsinden tapu çıkarma hakkımız olur veye herleze açık ihale ile binayı sattırır bizde hakkımızı alırıZ çelikel aileside sürüm sürüm sünür inşallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İnşallah... Yanlış bilmiyorsam bunu SPK alamaz bu kararı Mahkeme alır diye biliyorum.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

4. ANELT Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    İnşallah... Yanlış bilmiyorsam bunu SPK alamaz bu kararı Mahkeme alır diye biliyorum.
    Peki spk bunlarla daha uğraşmıyacakmı kendiside dava açmıyacak mı yaptığı usulsüzlüklerden dolayı benim çok fazla bilgim yok bu konularda ilk defa başıma geldi ve borsadan çok fazla anlamıyorum yatırım olsun diye almıştım ama yanlış kağıt almışım ilk maliyetim 1,47

Yatırım tavsiyesi değildir tamamen kendi düşüncelerim

5.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Gece üsteki mesajı yazan siz?

Şimdi 360 derece dönerek bu sefer haklı olarak dava açıp, haklarını almaya çalışan gruba laf söylüyorsunuz!

Siz, rüzgar ne taraftan eserse o tarafa dönmeye ne kadar müsait birisiniz. DAHA DÜNE KADAR RIDVAN ÇELİKEL'E TEŞEKKÜR EDERKEN, GECE YİNE 360 DERECE DÖNMÜŞSÜN, ŞİMDİ BAKIYORUM, ŞİRKET İTİRAZ ETTİ DİYE YİNE ŞİRKETÇİ OLUP DAVA AÇANLARA KARŞI OLMUŞSUN.

Yazdıklarınızda bir tutar taraf olsa, veya nereyi haklı bulduğunuzu anlasam gam yemeyeceğim...!İNSANIN BİR DURUŞU OLMALI...

Çok yazmak demek haklı olmak demek değildir. Siz çok yazıp boş yazıyorsunuz. Lütfen topiği kirletmeyiniz. Az yazın öz yazın. Tutarlı olsun
    Bu yazıdan bunu çıkarıyorsan ne diyim çocum sana .şirketin başvurduğunu ilk gün soledim zaten ama bir kuruma karşı usluba bakarsan bunlarda kızmış .bu uslubla kota zor alınır bunlar.

6.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    bizim işimiz su içmek kadar kolaylaştı ytd ama dava dışı kalanlara büyük geçmiş olsun aktif müdahil hiç bir şeklil olamıyorsunuz pasif olasanızda bir hakkınız hukukunuz yok anca yüzde 5 ile fesih ortaklıkdan çıkma açarsınız olur biter yada kuş gibi spk ve şirketi beklemekden başka çareniz yok ytd büyük geçmiş olsun moralinizi bozmak için yazmıyam diyordum ama kaşındın sen
     Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Merhaba Sayın mahonet;

Yukarıda ki yazınızda davaya müdahil olta yanı taraf yardımcı olma birliktelik anlamında daha hayırlı olmaz mı? Sonuçta dava görülmemiş ve görülecek dava'ya müdahil olmak istemek birliktelik açısından olumlu değil mi?

Ben dilekçemi geçen hafta Çarşamba günü vermiştim. Daha önce davaya müdahil olun diyordunuz şimdi ise olmayın hakkınız yok diyorsunuz.

Hakim müdahil olma talebini kabul eder ise bizta taraf olarak yolumuza devam ederiz.

Sonuç olarak aynı gemide ve aynı taraftayız. Hepimiz mağduruz. Sizin yazınıza göre ben şunu anlıyorum, siz dava açanlar haklarını alacak biz açmayanlar ise kaba tabir ile avcumuzu yalayacağız mı?

Saygılar.
    Yorumsuz işte fikirler anlama durumları farklı.ben kimsenin bulunduğu durumdan dahada kötü olmasını istemem.Allaahtan korkarım .ama küçulmem 480 derecede dönmem.o yazılarla dönme ne alakaysa demek kafalar farkli

7. Bu kadar vasat pisikopatca bir itiraz varsa bu başvuru zor kabul olur

Yeni yatırımcı Guest
    daha bu şirketi kota almazlar, adamların kottan atmadaki gerekçe gösterdikleri maddelerdeki durum mevcut ,faaliyete geçmediği müddetçe, şahsi fikrim böyle, yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 121/309 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •