Sayfa 125/309 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    hebelehubelehebelehubele geçmiş olsunnn.
    Çok teşekkürler gerçek mağdur herkese geçmişler olsun inşallah helal kazançlarımız hala rızkımızsa geri döner dönmezsede çelikelerin 7 ceddinden çıkar inşallah

Yeni yatırımcı Guest
    dava sürecine katılmayı düşünmeyenler, birleşip şirkete lotları satın alma teklifi götürmesi fikrine kimler destek olur, babasultan, acedamiaa, gidaci.org ve diğer arkadaşlar

3.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    dava sürecine katılmayı düşünmeyenler, birleşip şirkete lotları satın alma teklifi götürmesi fikrine kimler destek olur, babasultan, acedamiaa, gidaci.org ve diğer arkadaşlar
    Ben yokum böyle bir şey yapmazlar kuculdugunuzle kalırsın.bunlar kişilerden almaz ya herkesten alırlar yada tek tek almazlar.aliyolarsa sole verelim ben şahsen yanlis anlama bu adamlar karsisiinda kuculmem cunku kabul etmiceklerini dusunuyorum.bu güne kadar tek kez böyle bir diyologa girmedim. Alsalar ramazan hocalardan alırlardı dostum.tahtanin en büyük mağduru ümit beyden alırlardı.onlaarin lotlarini bile almayan kişiler

4.  Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    Bugün itibari ile dava gurubumuz 50 kişiyi geçti arkadaşlar...bu sayının 100 un uzerinde olacağını tahmin ediyoruz...bizimle beraber hareket etmek isteyen herkese kapımız açık...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Canlar bakın ne güzel 50 kişi bir araya gelebilmiş. Ben Ankara'dayım. Eğer menfaatime olursa ben de katılırım davaya. Sadece şunu bilmek istiyorum ki dava konusu ne ve kazanırsak ne olur kaybedersek ne olur? Kazanma şansı nedir kaybetme şansı nedir? Avukat ile konuştunuz mu? Benim avukatım var. Avukat yakınlarım da var. Hakim yakınım da var. Soracağınız bir şey varsa soralım. Yardımlaşalım.

Bakın benim demek istediğim şey başından beri şuydu: Dava açıp bu Rıdvan'a güzel bir zarar verelim. Sayı çok olunca vereceğimiz zararın artacağı bir dava olsun. Birlik halinde hakkımızı alalım ve bu Rıdvan ve saz ekibi yediği tüm kakaların sonucunu aheste aheste görsün. O mühendisse ben ondan daha iyi mühendisim. Onun kafası 3 çalışırsa benim kafam 5 çalışır gerekirse. Siz aletleri hazırlayın ortalığı Dust 2 ye çevirelim. Tüm gücümüzle vuralım. Tüm yolları tıkayalım. Ben bir elin parmağı kadar lotumla pis bilendim buna. Ortalamam da 0.78 TL. bilmek isteyen varsa.

Siz biz diye ayırmayın. Hepimiz aynıyız. Bir bildiğiniz varsa herkese söyleyin. Boş laf dalaşlarının mağduriyete hiçbir faydası yok ve zamanı da değil. Ulan nasıl bir türüz yahu şurada tek amaç uğrunda birleşemiyorken Allah göstermesin savaş çıksa yine mi birleşemeyeceğiz kendi aramızda mı kavga edeceğiz? Yok artık daha neler...
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

5. arkadaşlar haber de kapatıldı diyor alım satım yapılıyor mu...

Alıntı Originally Posted by itsme Yazıyı Oku
    Canlar bakın ne güzel 50 kişi bir araya gelebilmiş. Ben Ankara'dayım. Eğer menfaatime olursa ben de katılırım davaya. Sadece şunu bilmek istiyorum ki dava konusu ne ve kazanırsak ne olur kaybedersek ne olur? Kazanma şansı nedir kaybetme şansı nedir? Avukat ile konuştunuz mu? Benim avukatım var. Avukat yakınlarım da var. Hakim yakınım da var. Soracağınız bir şey varsa soralım. Yardımlaşalım.

Bakın benim demek istediğim şey başından beri şuydu: Dava açıp bu Rıdvan'a güzel bir zarar verelim. Sayı çok olunca vereceğimiz zararın artacağı bir dava olsun. Birlik halinde hakkımızı alalım ve bu Rıdvan ve saz ekibi yediği tüm kakaların sonucunu aheste aheste görsün. O mühendisse ben ondan daha iyi mühendisim. Onun kafası 3 çalışırsa benim kafam 5 çalışır gerekirse. Siz aletleri hazırlayın ortalığı Dust 2 ye çevirelim. Tüm gücümüzle vuralım. Tüm yolları tıkayalım. Ben bir elin parmağı kadar lotumla pis bilendim buna. Ortalamam da 0.78 TL. bilmek isteyen varsa.

Siz biz diye ayırmayın. Hepimiz aynıyız. Bir bildiğiniz varsa herkese söyleyin. Boş laf dalaşlarının mağduriyete hiçbir faydası yok ve zamanı da değil. Ulan nasıl bir türüz yahu şurada tek amaç uğrunda birleşemiyorken Allah göstermesin savaş çıksa yine mi birleşemeyeceğiz kendi aramızda mı kavga edeceğiz? Yok artık daha neler...
    arkadaş 50 kişi dediğin % 10ve üzerinde bir rakam. ve ne menfaati bekliyorsunuz.davayı tabiki kazanacağız bu rezaleti bilmeyen mi var. davayı kazanmak size yetmezmi. burada yazılanları okuyunca şaşırıyorum.
    maden ankaradasın avukatımız da ankara da. git yüz yüze konuş..
    yt değildir

gerçekten şaşırıyorum neler konuşuluyor. hisselerini şirkete el altından satmak ve daha neler. şirket el altından hisse toplarsa sıkar biraz.mahkeme safasında bunu hele bir yapsın ?

kaç senedir bu stresi yaşıyoruz. nerden çıktı bu yeni isimler. bizim zararımız dağ tepe olmuş bu kadar alçakça yazı yazanlar siz kimsiniz ya?
    BEN VE BENİM GİBİ ARKADAŞLAR ŞİRKETE EL ALTINDAN MAL SATACAK- ŞİRKETE YALVARACAK KADAR ONURSUZ ŞEREFSİZ HARAKET ETMEZ. 2 LİRADAN HİSSE ALIP 50 KR HİSSE SATMAK DEMEK NAMUSUNU ONURUNU SATMAK DEMEKTİR.

RIDVAN VE AİLESİ ŞUNU BİLMELİKİ BU DAVA SADECE BU MAHKEME İLE KALMAYACAK. DOLANDIRICILIK VE CEZA DAVALARIYLA DEVAM EDECEK..

burada goy goy yapacağınıza avukatımız ankarada. gidin görüşün.

BİRLEŞMİŞ BİR GÜCÜ HİÇ BİR KUVVET YENEMEZ.

Sayfa 125/309 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •