Sayfa 126/309 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    kaç senedir bu stresi yaşıyoruz. nerden çıktı bu yeni isimler. bizim zararımız dağ tepe olmuş bu kadar alçakça yazı yazanlar siz kimsiniz ya?
    BEN VE BENİM GİBİ ARKADAŞLAR ŞİRKETE EL ALTINDAN MAL SATATCAK- ŞİRKETE YALVARAXAK KADAR ONURSUZ ŞEREFSİZ HARAKET ETMEZ. 2 LİRADAN HİSSE ALIP 50 KR HİSSE SATMAK DEMEK NAMUSUNU ONURUNU SATMAK DEMEKTİR.

RIDVAN VE AİLESİ ŞUNU BİLMELİKİ BU DAVA SADECE BU MAHKEME İLE KALMAYACAK. DOLANDIRICILIK VE CEZA DAVALARIYLA DEVAM EDECEK..

burada goy goy yapacağınıza avukatımız ankarada. gidin görüşün.

BİRLEŞMİŞ BİR GÜCÜ HİÇ BİR KUVVET YENEMEZ.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kime:[email protected]
    Konu:kamuyu aydılatma
    Bugün saat 12.50

Merhabalar Çelikel ailesinin küçük yatırımcıları, halkı , gariban vatandaşı mağdur ettiği , 3 kuruş parasına göz diktiği bu sıkıntılı süreçte* ,bir çok kurum ve vatandaşla işi çatışma ortamına sürüklemektedir.verusaturk ,borsa gündem ,acredto teknoloji , küçük ortaklariniz hepsinle mahkemelik oldunuz şimdi sıra BIST ve SPK ile mahkemelik olmayami geldi sıra? Herkes haksiz sizmi haklısınız? Yaptiklariniz bizlere zarar veriyor.lutfen biste yazdığınız yazı bile çok çatışmacı bir tavırda ne geçecek elinize biz ve siz zarar edeceksiniz sonuçta.sirketi en kısa sürede ya faliyete şokun yada satın anel elektrike zarar görüyor bu kadar*catismadan.biz*şirkete herhangi bir muhatap bulamıyoruz anel elektrikte aynı duruma düşmesin.oradada yatırımcı isyan etmiş durumda.rıdvan Çelikel hakkında açılmış dolandırıcılık ve tazminat davalarini anel elekktrikte kap haberi yapmak zorundasınız bunu unutmayın aksi halde ilgili otoritelere gidecek sikayetle ve sizin bu çatışmacı tavirlarinizla anel elekktrikide aynı anel Telekom gibi durumlara sokacaksiniz.sonucta sadece biz değil sizde mağdur olacaksınız.elinizde var yok ne varsa gider yapmayın etmeyin.size ulaşan uyaptan ulaşan Rıdvan Çelikel hakkındaki davaları kamuya anel elektrik yatırımcısına açıklayın.direk SPK duyarsa anel elekktrik için iyi olmaz.seffaf olun Rıdvan Çelikel anel elekktrikide hakim ortak hakkında açılmış dolandırıcılık tazminat davalarini aciklamamak gerekli yükümlülükleri yerine getirmemek SPK BIST nezdinde suç yapmayın etmeyin mağdur oluyoz adım atın kamuya aciklayinki davaları zarar gitmeyelim anel e de kapanmasın .

Huawei Mobil'imden gönderildi

Yeni yatırımcı Guest
     Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    gerçekten şaşırıyorum neler konuşuluyor. hisselerini şirkete el altından satmak ve daha neler. şirket el altından hisse toplarsa sıkar biraz.mahkeme safasında bunu hele bir yapsın ?
    isteyen istediğini konuşur, herkes sizin gibi davaya katılmak zorunda değil, herkes hissesini nakde çevirmek derdinde, adamın belki acil paraya ihtiyacı var, milletin içini nereden bileceksin de ahkam kesiyorsun, şirket artık kot dışı gayet doğal şirkete hisseler satılabilir şirket almak isterse, borsada işlem görürken bu yasal değildi fakat şu an öyle bir sorun da yok, çok biliyorsunuz insanları şirketin insafına bırakmayın siz alın mağdur kişilerin hisselerini gücünüz yetiyorsa ya da boşa ahkam kesmeyin !!! ytd.....

4.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    isteyen istediğini konuşur, herkes sizin gibi davaya katılmak zorunda değil, herkes hissesini nakde çevirmek derdinde, adamın belki acil paraya ihtiyacı var, milletin içini nereden bileceksin de ahkam kesiyorsun, şirket artık kot dışı gayet doğal şirkete hisseler satılabilir şirket almak isterse, borsada işlem görürken bu yasal değildi fakat şu an öyle bir sorun da yok, çok biliyorsunuz insanları şirketin insafına bırakmayın siz alın mağdur kişilerin hisselerini gücünüz yetiyorsa ya da boşa ahkam kesmeyin !!!
    Sat öleyse dostum ara sat.kimseyle dalaşma sen satki ky de lot sayısı azalsin.ky senin lotunu alırsa işime gelmez ama şirket alırsa işime gelir.az olan her zaman daha değerlidir.keşke satsan keşke alsalar.ben öle diyologlara girmiyom.şu an paraya ihtiyacım yok.toplanin ucuza verirseniz belki alırlar .satın kardeşim 500 bin lot yarin bir gün tahta açılırsa çok zorda olsa açılma ihtimali bizim için bu kadar lotun ky de olması çok kötü satin çok iyi olur.teli yaziyo adnanla görüş keşke 10 milyon lot senin gibi satan olsa.kalsa 10 milyon lot onunda 8 milyonu hacı Maho da

Yeni yatırımcı Guest
    satılır satılmaz, şirket almak ister istemez mesel bu değil, sizler dava açmışsınız kimse size karışmıyor saygı gösteriyor, siz niye milleti tahakküm altına almaya çalışıyorsunuzi açmışsınız davanızı işinize bakın, niye millete hakaret ediyorsunuz, herkes kendine uygun çözüm arar, sen uygun çözümün dava olduğuna karar vermişsin , uygulamaya koymuşsun karışan var mı, siz de millete karışmayın ytd....

6. virman yapılmıyor tahtası kapalı şirket .şirket el altından mal alamayacak .
    1 şirket faliyet demeden kota dönemez .artog geri döndü ama geri atıldı .
    2 asli müdahil önünüz açık ama avukat sizin avukatlıgınızı yaparsa yapmazsa ayrı avukat talebinizi mahkeme bildirmeniz lazım.3 dava sürecei şirket çözümler bulamazsa dava kazanmak çok kolay .4 kota dönmesi dönmesi bize bir avantaj saglamaz 5 mahkeme yakın çözüm bulmak zorlaştı makas daraldı .6 kimseye karşı düşmenlık yok mahoney nic mehmet sait alp bana vermişti .şifreyi bildiginden geri aldı . ama nic çalı9şmıyor .üç beş nic açtım çalışmadı ip adreinden bir sorun var benim nic babasultan denen(mehmet sait alp) tarfından şikayet edildiginden 4 ay cezası var yusufyıldız beyy o açıldımı gene yazarım hep bugüne kadar hep dogru yazdım ..ben yalvardım davaya müdahil olun diye .şimdi müdahil olanlara kapı açık ama iki kişi bizim avukat kabul etmez olursa ayrı avukat ile müdahil olacaklar .bunu kendi grubda yazdım yusuf yıldız .

7. [QUOTE=Wolkır;2924064]virman yapılmıyor tahtası kapalı şirket .şirket el altından mal alamayacak .
    1 şirket faliyet demeden kota dönemez .artog geri döndü ama geri atıldı .
    2 asli müdahil önünüz açık ama avukat sizin avukatlıgınızı yaparsa yapmazsa ayrı avukat talebinizi mahkeme bildirmeniz lazım.3 dava sürecei şirket çözümler bulamazsa dava kazanmak çok kolay .4 kota dönmesi dönmesi bize bir avantaj saglamaz 5 mahkeme yakın çözüm bulmak zorlaştı makas daraldı .6 kimseye karşı düşmenlık yok mahoney nic mehmet sait alp bana vermişti .şifreyi bildiginden geri aldı . ama nic çalı9şmıyor .üç beş nic açtım çalışmadı ip adreinden bir sorun var benim nic babasultan denen(mehmet sait alp) tarfından şikayet edildiginden 4 ay cezası var yusufyıldız beyy o açıldımı gene yazarım hep bugüne kadar hep dogru yazdım ..ben yalvardım davaya müdahil olun diye .şimdi müdahil olanlara kapı açık ama iki kişi bizim avukat kabul etmez olursa ayrı avukat ile müdahil olacaklar .bunu kendi grubda yazdım yusuf yıldız .
    Arkadaş nedir bu insanlardan çektiğim binbir türlü derdim var yemin ederim yaa.Allaahima şükürler olsun genede.yilddizbeyin mailde hallederiz hakkımda kötü yazılırsa.hem iyilik yap hem kostur hem hakaret ye

8. kavine kendi idi kendi kendine mulafet şehri koydurdu vertu nun haberi yoktu .sonra o kavine capitala lot pasladı kavine arada top çevirdi rıdvanın adına şimdi virman olmayınca napcak capital veya lot toplayarak yapıyı demeyim artık 22 milyon lot kalmış nasıl yalacak evet kortdan gitmesi onlara süpriz oldu .artık onlar düşünücek ben ilk genel kurulda ne demişim faliyet yok dedndi ikinci kurulda ihtarım var faliyet için elmde belgeler .egri oturup dogru konuşalım arkadaşlar ben yusuf yıldız çoban yusuf yani bolek zamanı arazide 250 inegi 10yaşında tek güden .incir sütünden peynir yapıp ekmegine katık eden yusuf teleme peyniri 3 saniyede tutar .attıgı tutar.vurdugu iflak olmaz siz iş adamı olabilirisinz. ama sizin aklınız hırsızlıga çalışırken biz dürüstlük için kendimizi heba ettik .sonuna dogru yaklaştımız hukuk sürecini alnımız akı ile bitiecez arkadaşlar .imza .yuusuf yıldız ..

Sayfa 126/309 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •