Sayfa 132/309 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. davaya müdahil olmak az lotu olan için iyi tekrar bir fesih veya ortaklıkdan çıkma açmak için yüzde 5 lazım veya yüzde 10 iyi araştırmak lazımytd

2. adaletin kestigiparmak acımaz ama şu an yönetim yerinde olmak istemezdim.madara oldular piyasa şahsen senin işin olsa bu adamlara yaptırırmısın kimse yaptırmaz ülkede perstij kaybetdiler davaya yüksek trajlı basın bekleniyor .sabah gazetesi ,hurriyet gibi big para gibi ekonomist dergisi çünkü yılın olayı oldu .yılan hikayesine döndü .ellebet yönetim bakcak duruma eskisi kadar rahat degiller .birleşme odakllı bir yönetim 4 yıl once birleşmenin senaryosunu yazmış ama kotdan gidecegi aklına gelmemiş ceza yiyecegi .ytd

3. dava açmadan hiç bir sonuç beklmeyin ya davaya müdahil olun ya dava açın siz borç bitmesini bekleyene kadar atı alan üsküdarı geçmiş olcak boş hayeller kurmayın saygılar sevgile hayırlı cumalar bol kazançlar ..

Alıntı Originally Posted by isonar123 Yazıyı Oku
    Benim 20 bin lot var kimle iletişime geçeyim, herkes bir şey yazmış niye birlik olamadık anlamadım.

Davaya müdahil olmak mı lazım, dava açmak mı ne etmek lazım?
    benim ile özelden yaz

5. anele anetdeki payı ve yapı ortaklıgı anelt kotda olmasına gerek yok sadece işlem durduruldu .bana göre izah bu bist ve spk artık yargı yolu ile git hakkını al diyor türkçesi bu ama ilerde neler olur izah edlim davacı grub 12 milyon lot yıkarsa capitalda11 yıkar geriye 10 milyon kalır rıdvan buna nasıl çözüm bulacak onları nasıl ekarte edecek 10 milyon lot açıkda kalır yani 6 milyon daha hukuki yoldan alırsa rıdvan elini klounu sallaya salaya oynaya oyanaya gider istedgini yapar çünkü çogunluk kendinde birleşme başvurur kotda olması gerekmez onlara göre yolun sonu görünüyor derim ama davaya müdahil olmayıp yüzde 10 kısımda kalırsan borsaya kapatılan fiatdan malını verirsin anele ve anelt birleşmesi hayırlı olsun derim şimdiden belkide şu an müdahil toplandıgına seviniyorlar plan birleşme ise benim dedigim yolu izleyecek rıdvan blinçli kotdan gitmesi ,kaçması sanki bu yolu daha önce hesapladımı yoksa su akarken yo mu buldu ? akıl erdirmek zor .hani kavga edersinzi ama ordan size daha faydalı şeyle r kazandırır umarım kazanan ky olur yüzde 10 kalıp lotunu borsaya kapatılan fiatdan heba etmez ...ytd

6. evet şirket gayet menmun küçük bir yazı sanki büyük olay olmuş gibi davaya müdahil olan çogalsın diye sanki duaaya çıkmışlar .başka izahı yok kardeşim bunun istiyorlar dışarda kalan lotun 3 de 2 si gelsin sanki davacı grub bunların ekmegine yagmı sürdü demekden kendimi alamıyorum .şeytana sormuşlar neden şeytan oldun anel yapı görünce şeytan olmayımda ne olayım demiş .anel yapı herkes şu soruyu sorar kaç tl eder .brütden hesaplanan bir gayri menkul ortalamsını baz alalım 30 binin altında mümkündegil yer bulmak netden derseniz 80 bin altı olmaz diyor sayın yusuf yıldız bende araştıram dedim harbiden haklı imiş .birde akılı bina kendi elektirgini kendi üreten suyunu dahi gri teknoloji dedikleri .yusuf yıldızı takdir etmek lazım nede olsa oda hemşo bizim antepli sayılır .hataylı ama kendileri ilçeleri eskiden antebe baglı .vesselam forumu diger sayfaları izledim soyledikleri aşagı yukarı yazdıkları aynı .davası 27 aralıkda ikinci duruşmada bu iş biter şirket evrak geciktirem derse hakim kızar işi erken bitirir bu davada bütün hazırlıkların bitmesi lazım martda dava açılmış 27 gün verilmiş bunlar mutlaka hesaba katılacak .ikinci dvada kota dönmüşde olsa bişe degişmez onalrda biliyor .ytd saygılar sevgiler hisse net aleminin ky ve magdurları

7.  Alıntı Originally Posted by iskorpit Yazıyı Oku
    dava açmadan hiç bir sonuç beklmeyin ya davaya müdahil olun ya dava açın siz borç bitmesini bekleyene kadar atı alan üsküdarı geçmiş olcak boş hayeller kurmayın saygılar sevgile hayırlı cumalar bol kazançlar ..
    NE YAPMAMIZ LAZIM.Sizce müdahillik mi asilmi??

8.  Alıntı Originally Posted by iskorpit Yazıyı Oku
    evet şirket gayet menmun küçük bir yazı sanki büyük olay olmuş gibi davaya müdahil olan çogalsın diye sanki duaaya çıkmışlar .başka izahı yok kardeşim bunun istiyorlar dışarda kalan lotun 3 de 2 si gelsin sanki davacı grub bunların ekmegine yagmı sürdü demekden kendimi alamıyorum .şeytana sormuşlar neden şeytan oldun anel yapı görünce şeytan olmayımda ne olayım demiş .anel yapı herkes şu soruyu sorar kaç tl eder .brütden hesaplanan bir gayri menkul ortalamsını baz alalım 30 binin altında mümkündegil yer bulmak netden derseniz 80 bin altı olmaz diyor sayın yusuf yıldız bende araştıram dedim harbiden haklı imiş .birde akılı bina kendi elektirgini kendi üreten suyunu dahi gri teknoloji dedikleri .yusuf yıldızı takdir etmek lazım nede olsa oda hemşo bizim antepli sayılır .hataylı ama kendileri ilçeleri eskiden antebe baglı .vesselam forumu diger sayfaları izledim soyledikleri aşagı yukarı yazdıkları aynı .davası 27 aralıkda ikinci duruşmada bu iş biter şirket evrak geciktirem derse hakim kızar işi erken bitirir bu davada bütün hazırlıkların bitmesi lazım martda dava açılmış 27 gün verilmiş bunlar mutlaka hesaba katılacak .ikinci dvada kota dönmüşde olsa bişe degişmez onalrda biliyor .ytd saygılar sevgiler hisse net aleminin ky ve magdurları
    Dava dışında Kalanların Lotlarını Toplayacaklarmı ???Yani Yüzde 90 İçin !!!

Sayfa 132/309 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •