Sayfa 134/309 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. son 13 gün iş günü davaya müdahil olun mercimek abimizle irtibat kurun ytd

2.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Şirketin en kolay çözümü Rıdvan Çelikel ve Capitalin lotlarinin anel elektriğe satilmasidir.bunun sonucunda anel elektrik anel telekomda hakim ortak olur ve mecburi çağrı zorunluluğu doğar.yoneticilerede bu gün dün evvelki gün defalarca belirttik en mantıklı çözüm bu.madem anel elektrik 0.91 oderse olur dedin olese hisselerinizi anel elektriğe devretceniz anel elektrik en az 1 TL den çağrı zorunluluğunu yapacak veren verir vermeyen vermez yoluna devam eder.tabi yüksek maliyetler gene zarar edecek nasıl bir orta yol bulunursa artik
    lotlar zaten anele nin kime neyi satıyor ytd

3. İskorpit yeni yatirimciimisiniz 1. Hafta önce 2020 35 kuruş temettü alınacak ama şimdi temettü yok diyen mahoney nikli biri gibi yaziyonuz

Yeni yatırımcı Guest
    ya şirket çözmek istedikten sonra çözer o veya bu şekilde, yeter ki şirket çözüm istesin

5.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    ya şirket çözmek istedikten sonra çözer o veya bu şekilde, yeter ki şirket çözüm istesin
    Bundan önce yatirim danışmanı Semra hanım bize sirketin A olmazsa B oda olmazsa C planları var diyordu...Artık bitti...şimdi küçük yatırımcının A planı yola gelmezlerse B planı oda olmazsa C planı var...Çünkü suç işlediler suç işlemeye de devam ediyorlar...Bu süreçte kucuk yatirimci hakkını mutlaka alacak bundan zerre şüphem yok...Ama küçük yatırımcıya bu rezillikleri yapanlar mutlaka hukuk onun de hesap verecekler...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yeni yatırımcı Guest
    arkadaşlar dava sürecine katılmayan ky daha çoğunlukta 10 milyondan fazla lot dava dışı konumda, şirketten talep edelim 1 tlden hisseleri çağırsınlar, getiren herkesden 1 tlden alacağız diye, 1 tl kynin %90ının maliyetini de kurtarır, hem şirket hem ky için kesin çözüm olur, şirkete bu teklifi mail, telefon vasıtası ile sunalım

Yeni yatırımcı Guest
    91 kuruş zaten 1 yıldan daha önce sürede dillendirilmişti, şimdi 1 tl çok makul fiyat hem şirket hem ky için lütfen dava dışında kalan arkadaşlar şirketten bu yönde çözüm talep etsin, çok kişi aynı yönde talepte bulunursa şirkette değerlendirmeye alacaktır

Arkadaşlar kaç lot'unuz olursa olsun bana özelden yazın. avukatımızla konuşup öyle karar verin.
    bir daha hiç bir borsa şirketi böyle bir dolandırıcılığa kalkışmasın.bu diğerlerine de ders olacak.
    o mahkemeye yüzlerce yatırımcı dolmalıydı. emsal dava olacak.
    biz haklıyız
    lot Larımızı bilirkişi sonuçta ne derse ona vermeye razıyız.
    kazanacağız.

SUÇLUSUNUZ

Rıdvan ÇELİKEL (Yönetim Kurulu Başkanı-Anel Holding A.Ş.
    Avniye Mukaddes ÇELİKEL (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
    Mahir Kerem ÇELİKEL (Yönetim Kurulu Üyesi)
    Merve Şirin ÇELİKEL TOMBULOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi)

Şu yukarda listesi olan adamlar beni dolandıracak 2 tl ye hatta 4 tly alan var benden 40 5* kr hatta 1 liraya isteyecek.
    kendi yatlarda jeeplerde havai de bilmem nerelerde tatil yapıcak yılbaşında balolarda kahkaha atacak. sınırda nöbet bekleyen arkadaşım bedelini nasıl ödediğini bildiği hisseyi 1 kr satacak öylemi? hastası olan ihtiyacı olan sıkışık çareyi banka kredisinde bulan arkadaşlarıma hangi yüzle 40 kr 50 kt 91 kr hisse verdirip bakabileceğiz.
    şirket hele bir el altından alsın. isterse kap a bildirerek alsın mahkeme öyle bir domaldır ki felekleri şaşar.
    siz mahkemenin spk nin bu adamlardan yanındamı olacağını düşünüyorsunuz. o iş geçti. bu dava yı herkes biliyor. herkesin gözü burada olacak. speklerin de borsa şirketlerinin de.
    öyle bir karar çıkacak ki
    bir daha aynı hokkabazlığı hiç bir patron yapamayacak.

Sayfa 134/309 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •