Sayfa 171/309 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Bende 10 tl ye satarım. Yada davacı grubun ihtayacı varsa onlara bedava virman yaparım. Rıdvan orta bacağımı alsın
    Ha ha

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

2. Bunlar ticaret adamı olacak aklı sıra hırsızlık yaparak . bugüne kadar ne dedim sen çıktı.bu şirket fesih olacak haselcin ve Adnan yazın bunu bir kenara .lazım olur çıktısını alır .çay demlersiniz.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tantanacı_dayı Yazıyı Oku
    Bunlar ticaret adamı olacak aklı sıra hırsızlık yaparak . bugüne kadar ne dedim sen çıktı.bu şirket fesih olacak haselcin ve Adnan yazın bunu bir kenara .lazım olur çıktısını alır .çay demlersiniz.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birleşme olursa kafama bok sürüp gezcem dedin adnana canlı yayında keske videoyu silemeseydin.spk bu bina marka degerlemelerini kabul etmez dedin adnana anlamadı.spk gerekçesi kamuya açıklamadilar ama degerlemeleri uygun bulmamış ayrıntılı gerekcede.aralikta kottan gidiyor dedin 6 ay önce kottan gitti amk herkes şokkk.bina 700 milyon dedin inanmadik geçen internette karsisindaki en yapı M2 si bürütten 10 bin TL netten 30 bin TL den pazarlanıyor üstelik anel yapı gibi lüks deil..bakalim hacı kaldı 2 iddan biri capital Rıdvan la bağlantılı dedin SPK inceliyor.ikincisi şirket fesih olacak hayırlısı gorecez.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

4. Rıdvan'ın sürekli kulağında çınlayacak bu söz:

¨Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste!¨
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

Bundan sonra yapılacak hareket egerki 3 TL altı bir ayrılma hakkı cikarirlarsa SPK ya ve cimere kottan atılmasıni sağlayıp gariban küçük yatırımcıyı korkutup hisselerini ellerinden ucuza almaya çalışan Çelikel ailesini cimere bimere SPK ya şikayet etmek olsun.100 ile 5000 adet cimere bimere SPK ya gidecek şikayette kottan nasıl atildiysa o binayada el konulur hiç merak etmeyin.nasilki 2016 da Özkaynak defter değeri 0.92 kurusken acredetoya ozkaynaga göre en az 1.70 değer çıkardılar haber kapta aynen bu şekilde bu tarihten sonra 8.5 milyon euro borç ödendi.bu tarihten sonra binamizin karşısına metro açıldı bu yılda finans merkezi oluyor .yüzde 300 değerlendi binalar.anelin arsası sadece 8900 M2 X 35000= 310 milyon TL yapıyor kimseyi uyutmasinlar.bu olaya cimer bimer SPK ve tüm devlet kuruluşları el koyar.oyle gözaltına düşür birleşme yapmaya çalış kottan aittir sonra insanları bezdirip 6 TL edecek hisselerini 1 TL den korkutup gasp etmeye yelten.eskiden beri söyleniyor o anel yapı binasi celikeller e yar olmicak.aglayanin malı gulene yaramaz celikeller hadi gorelim 2016 da durum daha kötü iken ozkaynaka göre 1.70 çıkardınız satacaniz şirkete .şimdi borç azaldı bina yüzde 300 değerlendi bakalım kendinize ne fiyat çıkaracaksınız .herkes görecek aynı tas aynı hamam devammi

6. 2014 kap haberi ayrılma 3 tl diyor
    2019 kadar ödenmiş borç o zmanda faliyeti sollandırmışsın .
    anel yapı dahada deger kazandı .
    kira gelirleri alırken avro ile kasaya giren
    amma velakin dgerlendirme tl ile borç avro ile kur farkı ile özkaynak eridi
    zaten degerlenmirme 10 bir deger gösteriliyordu .
    metre karesi 3 bine bir tane tavuk parası kurbanda kesersiniz
    9 bin metre arsa deniyor ölüsü 30 bin çarpı 270 milyon aşagı imkansız
    üstüne akıllı bina 400 milyona zor dikersin son sistem
    spk burda işi ney .birleşme kabul edecek
    sen yapı adam gibi degerlendir .cebinden ver birleş demiş sana
    şimdi spk gene aynı yöntem ile gidin bakalım senye bu zman cvp alırsınız .
    o zamana kadar hakim fesih kararını vermiş olur.
    kotdan gitmişsin daha hakim ona bakmadı bile .
    yusuf yıldız haksız kaanç elde ediyor .oylemi sayın has elçin siz milletin ansını bellediniz .
    birleşme ile tüm pislik örtülecekdi spk onay verdi .diyecekdinzi biz mevzuata uyduk yaptık .
    oylemi.
    siz o kadar inandınız birleşme olmadı ..
    kaçacak delik bulamadınız gittiniz 3 dolardan sattınız lotu aldınız
    madem delikanlısınız ben olsam bir kap yapardım .derdim 1.50 ile 3 aralıgında 5 milyon lot pay alacam .
    sinsi sinsi capitaldan o kadar mazlumun lotunu aldınız birleşme sürecinde .
    yazık degilmi özkan vardı sattı ibarhim vardı polis beddua ederek sattı.
    löp löp aldınız ey spk bu captalın rıdvan baglantısını bulup ona yaptıgı işlemin 20 katı ceza vermelisin.
    7.5 paya kim imza attı takipcisiyim .kiradan artan para nereye gidiyor .
    sonuna kadar peşindeyim bu işin .
    ben kaybım olsada fesih istiyorum .onlar için büyük kayıp umurumda olmaz .
    9 şubatdan sonra o avukatın suratını iki defa gördüm .çarersizlik psikolojisi bitirmiş .
    daha bu tahtada oynanan oyunları film yaptıracam ve senaryosunu ben yazacam .
    şeytan kendi eştigi kuyuya kendi düşermiş ..umarım siz bu beddualarla daha çok rezil olursunuz .
    satış sürecinde hakılısnız arcedonun ödeme gücü yok .ama anlaşdık bütün plan bitti diyorsunuz
    satışdada biz hatalı idik .birleşmede ondada biz idik göz altına düşmede biz kabahatlı idik . faliyete geç derken biz kabahtlı idik .
    kotdan atılırken biz kabahtlı idik .kurula madde ekletirken gene biz kabahatlı idik .bu zmana kadar kararları ky aldı imza attı .sizin imzanız var her şeyin altın da.bunlara ne diyeceksin sayın avukat .kıçınızı yırtsanızda fesihe gidecek demedi demeyin .ckmde olmazsınız .kaç tane dava açıldı çadırı adliyenin önüne kur istersen .adam gibi ticaret yapcaksınız yok oyle eski spk yok .fyoookk sizn isteklerinize imza atacak .

7.  Alıntı Originally Posted by tantanacı_dayı Yazıyı Oku
    2014 kap haberi ayrılma 3 tl diyor
    2019 kadar ödenmiş borç o zmanda faliyeti sollandırmışsın .
    anel yapı dahada deger kazandı .
    kira gelirleri alırken avro ile kasaya giren
    amma velakin dgerlendirme tl ile borç avro ile kur farkı ile özkaynak eridi
    zaten degerlenmirme 10 bir deger gösteriliyordu .
    metre karesi 3 bine bir tane tavuk parası kurbanda kesersiniz
    9 bin metre arsa deniyor ölüsü 30 bin çarpı 270 milyon aşagı imkansız
    üstüne akıllı bina 400 milyona zor dikersin son sistem
    spk burda işi ney .birleşme kabul edecek
    sen yapı adam gibi degerlendir .cebinden ver birleş demiş sana
    şimdi spk gene aynı yöntem ile gidin bakalım senye bu zman cvp alırsınız .
    o zamana kadar hakim fesih kararını vermiş olur.
    kotdan gitmişsin daha hakim ona bakmadı bile .
    yusuf yıldız haksız kaanç elde ediyor .oylemi sayın has elçin siz milletin ansını bellediniz .
    birleşme ile tüm pislik örtülecekdi spk onay verdi .diyecekdinzi biz mevzuata uyduk yaptık .
    oylemi.
    siz o kadar inandınız birleşme olmadı ..
    kaçacak delik bulamadınız gittiniz 3 dolardan sattınız lotu aldınız
    madem delikanlısınız ben olsam bir kap yapardım .derdim 1.50 ile 3 aralıgında 5 milyon lot pay alacam .
    sinsi sinsi capitaldan o kadar mazlumun lotunu aldınız birleşme sürecinde .
    yazık degilmi özkan vardı sattı ibarhim vardı polis beddua ederek sattı.
    löp löp aldınız ey spk bu captalın rıdvan baglantısını bulup ona yaptıgı işlemin 20 katı ceza vermelisin.
    7.5 paya kim imza attı takipcisiyim .kiradan artan para nereye gidiyor .
    sonuna kadar peşindeyim bu işin .
    ben kaybım olsada fesih istiyorum .onlar için büyük kayıp umurumda olmaz .
    9 şubatdan sonra o avukatın suratını iki defa gördüm .çarersizlik psikolojisi bitirmiş .
    daha bu tahtada oynanan oyunları film yaptıracam ve senaryosunu ben yazacam .
    şeytan kendi eştigi kuyuya kendi düşermiş ..umarım siz bu beddualarla daha çok rezil olursunuz .
    satış sürecinde hakılısnız arcedonun ödeme gücü yok .ama anlaşdık bütün plan bitti diyorsunuz
    satışdada biz hatalı idik .birleşmede ondada biz idik göz altına düşmede biz kabahatlı idik . faliyete geç derken biz kabahtlı idik .
    kotdan atılırken biz kabahtlı idik .kurula madde ekletirken gene biz kabahatlı idik .bu zmana kadar kararları ky aldı imza attı .sizin imzanız var her şeyin altın da.bunlara ne diyeceksin sayın avukat .kıçınızı yırtsanızda fesihe gidecek demedi demeyin .ckmde olmazsınız .kaç tane dava açıldı çadırı adliyenin önüne kur istersen .adam gibi ticaret yapcaksınız yok oyle eski spk yok .fyoookk sizn isteklerinize imza atacak .
    Güzel bir yazi dizisi olmuş.bu çekikeller vatandaşi soyuyor bütün kurumlarin takibindeler.cumhurbaskani calisanlari spk ya bildirmekten bikmiş ridvan celikeli can cikar huy cikmaz derlet ALLAH islah etsin.6 yıldir petisaniz ailecek 2.15 maliyetle 23000 lotla hrrkese sabirlar dilerim.tazmjnat ve ceza davasi acmak istiyorum yardimci olurmusunuz.

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,383
    Bu hisse 0.50-0.35 arası oyalanırken yarıdan fazlasını elimden çıkartıp çok düşenlerlen devamlı değişime gittim,onlardan kazandıklarımı tekrar buna attık ve böylece öncekiler hariç 0.55 maliyetimi 0.42 krş yaptırdım,önceki maliyetlen 0.54 krş ile ortalama 0.80 postalamıştım 0.91 birleşme haberi ile...bundan diğerlerine değişim yaptıklarım NIBAS-SERVE-HALKS-OSTİM-MaRTI ve GYO'su-PEGYO vs uzar gider,çünkü bu saydığım hisseler çoğu bunun ayarındaydı,NIBAS bugün 4 üstüne attı,zamanında bundakinin çoğunu ona atmıştım 0.60 altına inince ve 0.70-80 arası postalayıp geri kalanlarıda bugün 4.15 okuttum,tabiki okuttuklarım fazla değildi,maliyetime baktım 0.60,NIBASTAN fazla güveniyordum bu hisseye,resmen ters köşe yaptırdı bizi RIDO,normalde NBASIN içi boş,bunun içi dolu dedik mal varlığına ve gelirine göre,toplamda bunda diğer kartlar dahil bende 120.000+15.000+20.000 lot toplamda 155.000 vardı,şimdi elimde değişimlerlen kalan 66.000,iyiki 0.40 üstüne attığında değişime gitmiştim,yoksa 80-90 daha bize girmiş olacaktı...maliyetim bunda sıfır sayılır,değişim ve traderlerlen,sanırım tek buna takılmayanlarda benim yolumu izlemiştir,diğer netlerde hep uyardım değişim yapın diye,çoğuda benim yolu izledi zararını hafiflettim,tabiki elimde klan toplamda 66.000 lot azınsanmıyacak rakam değil,çünkü o lotlarlan değişime gitseydim yine kazanırdım,şimdi tahtası kapanmış çakılı kalmış,bugün çağrı fiatı açıklanacak güya,onunda gerçekçi olduğunu sanmıyorumya,çünkü adamın paçaları tutuşmuş,paçalarını tutuşturan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım buradan,bu ülkede para kazanmak kolay değil,borsa zaten benim hobim 1992 yılından beri ve hep akıllı yatırım yaptım,bunların içinde tahtası kapananda oldu,toplamda bununlan beraber 70-80.000 kaybım var,sadece içlerinden umudum bu ve MEMSA var,8 hissemin tahtası kapalı,ama buna karşı kazancım 500.000 ütünde olduğu için,belkide daha fazla,işte bundan onları es geçtim,tabiki 80.000 rakam hiç azınmayacak raam değil,it ve kopukların elinde kaldığı için çoğu kez kendime kızıyorum,zaten borsa 2010 sonrası tamamen kumar borsası olduğu için hep hisselere temkinli yaklaştığımdan dibe oturmuş hisselerin dışında fazla bekletmedim ve hep günü birlik takıldım,benim gibi çoğu arkadaş böyle yapsaydı zararlarını telafi edebilirlerdi,devamlı belirtirim,600 cıvarı hisselerin yarısı gözlemimdedir,50 çeşitten fazla hisseye takılırım yıl içinde,sattıklarımı çok düşenlere atıp devamlı devirdaim ederim,az kazandın sanırsınız al,sattan,ama yeküne vurursanız aylık yıllara göre hiçte öyle olmayacağını göürsünüz,saygılar,bol kazançlar,davası olanlara başarılar dilekleriylen...ytd.

Sayfa 171/309 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •