Sayfa 172/309 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu hisse 0.50-0.35 arası oyalanırken yarıdan fazlasını elimden çıkartıp çok düşenlerlen devamlı değişime gittim,onlardan kazandıklarımı tekrar buna attık ve böylece öncekiler hariç 0.55 maliyetimi 0.42 krş yaptırdım,önceki maliyetlen 0.54 krş ile ortalama 0.80 postalamıştım 0.91 birleşme haberi ile...bundan diğerlerine değişim yaptıklarım NIBAS-SERVE-HALKS-OSTİM-MaRTI ve GYO'su-PEGYO vs uzar gider,çünkü bu saydığım hisseler çoğu bunun ayarındaydı,NIBAS bugün 4 üstüne attı,zamanında bundakinin çoğunu ona atmıştım 0.60 altına inince ve 0.70-80 arası postalayıp geri kalanlarıda bugün 4.15 okuttum,tabiki okuttuklarım fazla değildi,maliyetime baktım 0.60,NIBASTAN fazla güveniyordum bu hisseye,resmen ters köşe yaptırdı bizi RIDO,normalde NBASIN içi boş,bunun içi dolu dedik mal varlığına ve gelirine göre,toplamda bunda diğer kartlar dahil bende 120.000+15.000+20.000 lot toplamda 155.000 vardı,şimdi elimde değişimlerlen kalan 66.000,iyiki 0.40 üstüne attığında değişime gitmiştim,yoksa 80-90 daha bize girmiş olacaktı...maliyetim bunda sıfır sayılır,değişim ve traderlerlen,sanırım tek buna takılmayanlarda benim yolumu izlemiştir,diğer netlerde hep uyardım değişim yapın diye,çoğuda benim yolu izledi zararını hafiflettim,tabiki elimde klan toplamda 66.000 lot azınsanmıyacak rakam değil,çünkü o lotlarlan değişime gitseydim yine kazanırdım,şimdi tahtası kapanmış çakılı kalmış,bugün çağrı fiatı açıklanacak güya,onunda gerçekçi olduğunu sanmıyorumya,çünkü adamın paçaları tutuşmuş,paçalarını tutuşturan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım buradan,bu ülkede para kazanmak kolay değil,borsa zaten benim hobim 1992 yılından beri ve hep akıllı yatırım yaptım,bunların içinde tahtası kapananda oldu,toplamda bununlan beraber 70-80.000 kaybım var,sadece içlerinden umudum bu ve MEMSA var,8 hissemin tahtası kapalı,ama buna karşı kazancım 500.000 ütünde olduğu için,belkide daha fazla,işte bundan onları es geçtim,tabiki 80.000 rakam hiç azınmayacak raam değil,it ve kopukların elinde kaldığı için çoğu kez kendime kızıyorum,zaten borsa 2010 sonrası tamamen kumar borsası olduğu için hep hisselere temkinli yaklaştığımdan dibe oturmuş hisselerin dışında fazla bekletmedim ve hep günü birlik takıldım,benim gibi çoğu arkadaş böyle yapsaydı zararlarını telafi edebilirlerdi,devamlı belirtirim,600 cıvarı hisselerin yarısı gözlemimdedir,50 çeşitten fazla hisseye takılırım yıl içinde,sattıklarımı çok düşenlere atıp devamlı devirdaim ederim,az kazandın sanırsınız al,sattan,ama yeküne vurursanız aylık yıllara göre hiçte öyle olmayacağını göürsünüz,saygılar,bol kazançlar,davası olanlara başarılar dilekleriylen...ytd.
    çok boş muhabetdesin okurken bile geridim ..biz ney senin ne alıp satııgından

2. ben bir soru sormuştum 9 şubat genel kurulda .dava açılırsa planınız ne olcak diye cem beye sayın cio ya .avukat cevaplamıştı kuruldakiler bilir .ne demişti ibocum dava bitsin bakarız .şimdi bizde diyoruz dava bitsin bakarız .bilir kişi ne çıkaracak .sen ne çıkracaksın aradaki farkı görrüz .ama ben fesih olacagı yüzde 500 gibi kabak gibi ortda kotda olsa ortaklıkdan çıkma olurdu .

3. Fakirin gayri meşru çocuğu olursa ***, zenginin olursa yasak aşkın meyvesi olur.

Fakir, kız peşinde koşarsa sapık, zengin koşarsa playboy olur.

Fakir toplanırsa çete, zengin toplanırsa toplantı olur.

Fakir çalarsa hırsızlık, zengin çalarsa yolsuzluk olur.

Kavramların bile cepteki paraya göre değiştiği bir Dünyada adalet arıyoruz. (Can Yücel)

4. Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret AŞ, Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret AŞâ€™deki hisselerinde 1.80 TL fiyat aralığından 10 bin adetlik satış işlemi gerçekleştirdi.
    sen 4 yıl önce nerden satmışsın şimdi nerden mal aldın allahı kitabı yok adamlar

5. Şirket daha önce bu işlemler için 3 TL değerle ayrılma hakkı tanımış, sonradan vazgeçmiştir. İlgili SPK Ayrılma Hakkı tebliğine göre 1 yıllık süre dolmadan bu varlık satışları gerçekleştirildiği için ayrılma hakkı fiyatının ilk karar tarihine göre belirlenmesi gerekmektedir.
    bunu 2013 açıklıyor 187 milyon öz kaynak üç ay sonra nasıl 47 milyona düşüyor .terbiyezsiligin daniskasi bu davada nasıl aklnacaksınız merak ediyorum .vurguna bak ne yapmışlar .haksız kazanç boyle olur sayın ibocum .iyi oku

6. Son aylarda yaşanan sert fiyat hareketleriyle piyasa gündeminde olan Anel Telekom paylarıyla ilgili olarak, Anel Elektrik tarafından Şirket sermayesinin yaklaşık yüzde 20'sine denk gelen miktarda MKK'ya hisse satış kaydı yapıldı.

Halka açık şirketlerin, borsada işlem görmeyen paylarının borsada satılabilir tipe dönüşmesi için Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurular arasında 9.807.954 adet Anel Telekom hissesi de bulunuyor. 50 milyon TL sermayeli Anel Telekom'un yüzde 16 halka açıklık oranıyla yaklaşık 8 milyon adet hissesi borsada işlem görüyor. Anel Elektrik tarafından MKK'ya kaydettirilen hisse miktarı ise şirketin halka açıklık oranınında üstünde. Bu haliyle yapılan başvuru, piyasa çevrelerinde halka arz gibi hisse satış başvurusu şeklinde yorumlandı.

MKK'ya yapılan bu başvuru, hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu’na yapılan başvurular arasında yer aldı.

Anel Telekom hisselerinde son aylarda 1.80 TL ile 3.80 TL arasında dalgalanmalar olmuş, sert fiyat hareketleri yatırımcılar arasında soru işaretlerine neden olmuştu.bunudamı biz yaptık bak haksız kazanca bak iyi oku

7. Iyi yillar herkese.bakalim yeni yilda kurtulcazmi

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. mensa kota döndü fiansal bilaçolar yayınladı harç ödendi ..galiba iyi şeyler olcak

Sayfa 172/309 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •