Sayfa 2/309 ÝlkÝlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 9 - 16 arasý.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Þ.

Anelt telekom fesih davasi ortada iken birlesme izninin olmatacagi asikar.
    Ancak cok bilmisler mRka degeri ve sirket gayrimenkulu degeri belirtiletek bazi rakamlar veriyirlar.
    Patron temettu vermej zorunda degil buna gore hesap yapmak hatadir.
    Kurtulus ya patron gonullu cagri yapacak yada borsada goturecek bunuda yaoarmi supheli

2. bülten yayýmlandý. hala haber yok. bence artýk berat albayrak hesaplarýna da bu durumu yazmalýyýz.

‎Yusuf Yýdýz Yýldýz Yýldýzbey‎ - HIRSIZRIDVAN ÇELÝKEL
    2 saat ·
    yusuf yýldýzýn þikayeti aneelt telekom ile anele elektirikde 450milyonluk vurgun ve hýrsýzlýk yapýlmak üzere spk birleþme onay verirse 1000 metre kare yerimiz 30 metre düþecek .faliyeti hiç olmayan sadece gyo olan bir þirket faliyetde olan ile nasýl birleþir.amaç anel yapýyý ve markalrý ic etmek cebe indirmek .bu hýrsýzlýk son yýllarda yapýlan en büyük organýze olmuþ bir soygundur .capitaldan yurt dýþý kaynaklý kuruþlu rakamlardan mal alýp istedgi gibi at oynatan anel grub patronu .spk babasýnýn çifligimi ,her iki þirketinde küçük yatrýmcýsýný hiçe saymakdadýr .yýllýk k,ra geliri 25 milyon olan yapý 25 milyon marka degrleri ve koþu yolunda yüksek kira gelri olan iþ merkezi .piyasada 43 milyon lot 22 milyon lot kendinde diger 23 milyon lota bir yýlllýk kira karþýlýgý ayrýlma hakký ve 5 te bir degiþim oraný ile soygun yapýlmak için son 20 gün .sayýn cumur baþkanýmýz bu yazý bizzat kendi okumalý . bu ülkede elinei klunu salyarak kimse hýrsýzlýk yapmamalý .þirket hakkýnda 2 tane hukuki dava var .fasih davasý ve dolandýrýlma davasý .39 tane spk gitmiþ savcýlýga suç duryurusunda bulunumuþtur .spk her þeyi hiçe saymakda 5 yýldýr sesiz kalmaklata spk birleþme onay vermesi halinde spk yada dava açacacam.

Gizle
    Baþvuru hareketleri için týklayýnýz.
    09.07.2018 19:35 tarihinde internet üzerinden baþvuru alýndý.
    11.07.2018 09:40 tarihinde CÝMER tarafýndan BAÞBAKAN YARDIMCILIÐI (SN. MEHMET ÞÝMÞEK) tarafýna sevk edildi.

Bu yýlýn basýnda bir kýsým Anel telekom yatircisinin yüzde beþlik kýsmýný temsilen tarafýma verdiði süresiz vekaletnameye istinaden sirketi 09.02.2018 tarihinde olaðanüstü genel kurul toplantýsýna çaðýrmýþ idim...Halen bu vekaletnameler þirketiniz de mevcuttur.. Bu vekaletnamelerde tarafýma genel kurullarda gündeme madde ekleme yetkisi verilmiþtir. Bu yetkime dayanarak toplanacak ilk anel telekom genel kurulu toplantýsý gündemine anel telekom þirketinin tekrar faaliyete geçmesi konusunun gündeme eklenmesini Türk Ticaret Kanunun 411 maddesi gereðince talep ediyorum... Bu konudaki kararýnýzý yasal süre içerisinde olumlu veya olumsuz olarak tarafýma mail yolu ile bildirmenizi arz ederim...Yusuf Yildiz

5.  Alýntý Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazýyý Oku
    Bu yýlýn basýnda bir kýsým Anel telekom yatircisinin yüzde beþlik kýsmýný temsilen tarafýma verdiði süresiz vekaletnameye istinaden sirketi 09.02.2018 tarihinde olaðanüstü genel kurul toplantýsýna çaðýrmýþ idim...Halen bu vekaletnameler þirketiniz de mevcuttur.. Bu vekaletnamelerde tarafýma genel kurullarda gündeme madde ekleme yetkisi verilmiþtir. Bu yetkime dayanarak toplanacak ilk anel telekom genel kurulu toplantýsý gündemine anel telekom þirketinin tekrar faaliyete geçmesi konusunun gündeme eklenmesini Türk Ticaret Kanunun 411 maddesi gereðince talep ediyorum... Bu konudaki kararýnýzý yasal süre içerisinde olumlu veya olumsuz olarak tarafýma mail yolu ile bildirmenizi arz ederim...Yusuf Yildiz
    Buradan deðildir umarým noter kanalýyla iletmiþsinizdir diye düþünüyorum

6. kesinlikle yatýrým tavsiyesi deðildir...
    serbest fiyattan alýyorum.
    yakýnda tek baþýma 2,5 hedefinde devam ediyorum.
    kesinlikle yatýrým tavsiyesi deðildir...

7. Yav o ariyo ben aldim.diyo bu ariyo ben aldim diyo.1 milyon 400 bin lot arkadasta var konyada calisiyo.kendi hukukcu herkes biliyo 300 bin.tl.zararla 55 kurusa alici varsa verecek bendede 445000 lot var bende vereyim .varmi 2 milyon lot almak.iseteyen.ozelden yazsin

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazýmla hisse alip satan enayidir.

8. mantýklý deðil

Alýntý Originally Posted by garip_borsacý Yazýyý Oku
    Yav o ariyo ben aldim.diyo bu ariyo ben aldim diyo.1 milyon 400 bin lot arkadasta var konyada calisiyo.kendi hukukcu herkes biliyo 300 bin.tl.zararla 55 kurusa alici varsa verecek bendede 445000 lot var bende vereyim .varmi 2 milyon lot almak.iseteyen.ozelden yazsin

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazýmla hisse alip satan enayidir.
    merhaba ben 1 tl olduðundan beri alýyorum. hiç satmadým. 38 kuruþa kadar sürekli alým yaptým. durup dururken kimse 40 - 42 kuruþluk mala 55 kuruþ vermez. o kadar çok aldým ki maliyetim 53 kuruþa düþtü. migros kipa birleþmesi olayýný iyi inceleyin. spk nýn kararýný da inceleyin. 25.07.2018 günü yayýmlanacak olan SPK Bülteninde Anelt kararý çýkacaktýr. elde olan veriler ve yapýlan baþvurular ýþýðýnda SPK belirli bir birleþme oraný ve yeniden hesaplanan ayrýlma hakký fiyatýyla þartlý birleþmeye onay verebilir. Bu durum herkesin iþine gelir. Rýdvanýn da iþine gelir. Çünkü fazla olan bedel kendinden deðil kasadan çýkar. Orta ve uzun vadede en karlý iþlem herkes için bu olur.

Mantýklý tahminim bu olup sadece fikirdir ve tahminler içerir. Yatýrým tavsiyesi asla deðildir.

Sayfa 2/309 ÝlkÝlk 12341252102 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •