Sayfa 204/309 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sirket Borsa kotun dan IMKB tarafindan atılmadan once hissenizi bu adamlara benim gibi kaptıran varsa mutlaka spk ya şikayet edin arkadaşlar .. bu hukuksuz işlemlerinden ötürü de ceza yesinler...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Spk.nın şirketlerin kendi hisselerini almasını serbest bıraktıgından haberi lmayan zeka özürlü maalesef var vede lacaktır tebliği herkes biliyr ama serbest bıraktığından bihaber zavallılar var

3. La havlevala kuvate illa bilaaa ... Spk o kararı cumartesi aldi pazar günü de kaldırdı...zavallı kim iyi takip et gündemi kardesim...bildiğin yanildigina yetmez gelip burda ahkam kesme....

4. ayın ekonomi bakanım bir şirketin binası 1 milyar üstü olup bunu nasıl 200 milyon gösterir .anel iş merkezi .emsalı olmayacak bir iş merkezini doguş holding 525 milyona aldı .
    anel telekom kotdan atıldı patron gönüllü çagrı yapacak .haklarında 1 dava var .20 tane tazminat davası var .yatrımcısını perişan eden bir iş adamı .
    sayın spk yetkileri size boyle bir başvuru gelirse; dava bitmeden bilir kii raporu çıkmadan ayrılma fiatına onay vermeniz mahkeme grubunu perişan eder.bu bir opresyondur çelikel ailesi tarfından
    çaldıkları yetmiyor gibi 33 marka ve 5 milyon kira geliri olan bir plazayı yutma operasyonudur .şirket 2005 de halka arz oldu .3 dolardan satılan hissenin üzümü yendi içi boşaltıldı. biz 3 yıldır ugraşmaktayız .fesih ve ortaklıkdan çıkma davası açtık .kotdan gidince kolları baglandı .gönüllü çagrı adı altında bizi magdur etmek için bu yola başvuruldu .dava pek uzun sürecege benzemiyor .capital isveçli bir fon olup rıdvan çelikel ailesinin taşeronudur .bu gönüllü çagrıda capitalın lotlarını resmileştirmek ,yüzde 95 paya ulaşıp kolay birleşme hazırlıkları yapmaktadır .eger br ayrılma akçesi verilecekse bu dava bittikden sonra yapılmalıdır .1 milyarlık binayı nasıl 200 milyon gösterir .doguş grubun aldıgı yer 40 bin mere kare teknolojik donanmı anel palaz kadar olamaz anel palaza kendi enerjisini ,gri su arıtma ile dönüşüm saglayan teklojilere sahip akılı bibadır metre karsi 3 bine o bölgede ev bile vermezler kira çarpanlar ile çarpılsa 2 o yıl üzerinden 700 milyon

İlk defa böyle kafasına göre hisse senedi alan bir ortaklık gördüm.diger şirketler malmi hisse ucuzken almuyorda kamuya açıklıyor şu kadar lot alacam su kadar fiyat ayırdım alımımin amacı şudur şu kadar para ayırdım diye.Allah aşkına bu haber düştükten sonra hisse yüzde bilmem kaç artıyor alıcı ucuza almak varken pahalı alıyor bu haberi yollayan malmi.yoksa Çelikel ailesimi kurnaz .bu haber o yollasa 35 kuruştan alamicak ta ondan .bunlar tam karaktersiz kişiliksiz insanlar .zaten kottan da hisseleri kafasına göre almaya başlayınca BIST bu kanun tanımaz kişiyle ugrascagina kottan attı.hisseyi kafasına göre aldı diye.benim çoluk çocuğumun kabahati ne bu adilerin pisliklerini yıllarca cekiyom.dikti..sin. Gitsinler yönetimden aramızdan adam seçelim.bu genel kurulda artık yüzleri varmı yönetime aday olmaya gerçi bu ser..lere tukursen utanmazlar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    HAYATTA EN NEFRET ETTIGIM SEY CAHIL INSANLARLA TARTISMAK OLMUSTUR...ADAM GÖRÜYOR... OKUYOR...HÂLÂ YOK ÖYLE BÖYLE KAFADAN SALLIYOR...TAMAM KARDEŞİM SEN IYISINI BILIYORSUN ...GIT OTEDE OYNA...BURDA BIRSURU INSANIN CANI YANMIS...VARLIK MUCADELESI VERIYOR...ADAM TUTTURMUS SIRKET ISTEDIGI ZAMAN HISSESINI GERI ALIR DIYOR...KARDESIM BEN MEVZUAT PAYLASIYORUM...GARIP BORSACI MEVZUAT PAYLASIYOR ...SEN.HALA BURDA INSANLARI YANLIS YONLENDIRIYORSUN...BILMIYORSAN SÜS...

8.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    ayın ekonomi bakanım bir şirketin binası 1 milyar üstü olup bunu nasıl 200 milyon gösterir .anel iş merkezi .emsalı olmayacak bir iş merkezini doguş holding 525 milyona aldı .
    anel telekom kotdan atıldı patron gönüllü çagrı yapacak .haklarında 1 dava var .20 tane tazminat davası var .yatrımcısını perişan eden bir iş adamı .
    sayın spk yetkileri size boyle bir başvuru gelirse; dava bitmeden bilir kii raporu çıkmadan ayrılma fiatına onay vermeniz mahkeme grubunu perişan eder.bu bir opresyondur çelikel ailesi tarfından
    çaldıkları yetmiyor gibi 33 marka ve 5 milyon kira geliri olan bir plazayı yutma operasyonudur .şirket 2005 de halka arz oldu .3 dolardan satılan hissenin üzümü yendi içi boşaltıldı. biz 3 yıldır ugraşmaktayız .fesih ve ortaklıkdan çıkma davası açtık .kotdan gidince kolları baglandı .gönüllü çagrı adı altında bizi magdur etmek için bu yola başvuruldu .dava pek uzun sürecege benzemiyor .capital isveçli bir fon olup rıdvan çelikel ailesinin taşeronudur .bu gönüllü çagrıda capitalın lotlarını resmileştirmek ,yüzde 95 paya ulaşıp kolay birleşme hazırlıkları yapmaktadır .eger br ayrılma akçesi verilecekse bu dava bittikden sonra yapılmalıdır .1 milyarlık binayı nasıl 200 milyon gösterir .doguş grubun aldıgı yer 40 bin mere kare teknolojik donanmı anel palaz kadar olamaz anel palaza kendi enerjisini ,gri su arıtma ile dönüşüm saglayan teklojilere sahip akılı bibadır metre karsi 3 bine o bölgede ev bile vermezler kira çarpanlar ile çarpılsa 2 o yıl üzerinden 700 milyon
    ekonomi bakanına yazdım

Sayfa 204/309 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •