Sayfa 21/309 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. kendilere yapsinlar bizim plek isimiz yok bilir kisi Atana kadar Sabr o zamn gorcem.

2. Capital neden faaliyete geçmeye hayır diyor.anel elektrikte de hisse alıp satıyor.ama başka hissede ismini duymadım.biyikli yatırımcılardan ridvanin parasinimi çalıştırıyor bu fon acaaba

asla yatìrìm tavsiyesi deildir.kendi fikir ve dusuncelerimdir

3. Son çıkan dövizle kira belirlenemez yasası sonucunda ne olacak.peki döviz borcu olan avmler için bir kolaylık yapip yapılandırma borçlarda TL ye çevirme yapilacakmi.kanunu ayrıntılı bulan varmi.baslangicta döviz borcu olanlar bu kanunun dışında tutulacakti.yada yardım edilecekti.

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://tr.investing.com/news/stock-...ydbelgu-533711 döviz borcu olan AVM kere bir yapılandırma gelirmi aksi takdirde döviz çok artarsa ve kirayı arttiramazlarsa döviz borcu olan napacak. Borçlarda yapılandırma gelirse belki artar hissemiz kanun tam olarak bilinmiyor henüz ortalık karışık.

5. Yahu nasıl gevşek bir kurumsunuz. Yazılı sınavında integral sorusu çıkan ilkokul öğrencisine döndünüz. Basit bir birleşme başvurusunu yıllardır cevaplayamadınız. Bırakın bu işleri dönün köyünüze. Doğal organik yaşama...

6. Benim.anlamadigimn.mahsuzmu yapi yapiyor.spk.0nlar birlesmeyi ceksin diye

7. Ama.siyasi bAski ile.derin.ararstirma varmis hirsiZ.hakkinda

8.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Benim.anlamadigimn.mahsuzmu yapi yapiyor.spk.0nlar birlesmeyi ceksin diye
    Bence de öyle.spk cevap vermiyecek.hissenin bir anda gözaltına düşüp yani 1.50 den 43 kuruşa dusmesini fırsat bilip fırsatçılık yapması birleşme açıklaması üstelik 2 ay bir sürede spk nin cevap vermemesi için bir neden.onay verirse diger firsatcilarda bu yolu dener ve spk bunun önünü açmaz açarsa zaten soyulan ky daha beter soyulur.her kes bu yöntemle önce hisseleri satar fiyat düştü mü birleşme yada başka bir şey açıklar.onay yok cevapta belki olmayacak.ustune üstlük değişim oranlarında çok büyük oynamalar yaptılar.yani şüpheli olaylar.hissesinin çok olduğu anel elektrikte bir anda 2 katı Özkaynak artışı oldu.anel telekomun bütün değerleri düşürüldü.buda insanlara bu işler bilinçli yapıldı şüphesi oluşturdu.bu birleşmeye onay verme imkanı varmı.hadi birleşme acikladin o andaki değerlerle oynamasaydi 1.5 Telekom 1 elektrik alacaktı.birden değerlerle oynandı 4/1 yaptılar.bu işin organize yapıldığına bilinçli yapıldığına dair en büyük kanıt bence ilk iki birleşmede anel telekomun son 1 yıllık borsa fiyatının yüksek çıkıyor olması nedeniyle kurnazlık yapılıp alinmamasi.bu ne demek demek ki sizin amacınız ucuza götürmek.yemek yutmak anel Telekom yatırımcısını mağdur etmek.her şey ortada gizli saklı deil.bana ilk iki birleşmede neden son yıllık borsa fiyatlarının alınmadığını aciklasinlar son 1 yıllık tarihi Telekomo1.50 elektrik 1.20 iken almıyorsun sebebide anel Telekom gözaltı pazarına düştüğü içinmiş.yahu anel telekomun fiyatı yüksek çıkıyordu ne diyon sen insanları spk uzmanlarını safmi zannediyor..en son anel elektrik 4 TL telekomun 0.50 kuruş olduğunda neden son 1 yıllık fiyatların alıyorsun açıkça malı ucuza götürme niyetlerinin göstergesi değil midir bu yapılanlar.spk safmi yatırımcı safmi.bir tek sizmi uyaniksiniz.

Sayfa 21/309 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •