Sayfa 211/309 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Hakim bakacak son 5 yilda faliyet yok 1 tane çalışan yok gelir konsalide olarak yok vergi bizzat görünmüyor tasaron gibi kullanılıyor mal kaçırmak için yüzde 7.5 devredilmiş anel yapı konsalide görünmüyor şu an şirket dolaylı kira alıyor.ilk mahkeme olmasa ikinci mahkemede bilançolar incelendiğinde fesih eder.tasviye 2 yıl sürer 1 hisseye 7 TL fiyat çıkar.ilk mahkemede sok olmasinda ilk mahkemede fesih çıkarsa şaşirmam.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Canlar şöyle bir şey yapsak. Şimdi bu adamlar bir fiyat belirleyecek ve düşük bir fiyat belirleyecekler o kesin. Hepimiz ortak bir fiyatta birleşsek ve adamlara tek fiyatla çıksak. Ve bu fiyatı belirleyince bu sivrilerin pazarlık yapacaklarını da biliyoruz. Çünkü biz 0.5 TL dahi desek bunlar oooo çok fazla 0.2 TL olsun diyecek. Bundan adım gibi eminim. O yüzden burada bir ortak fiyat belirleyelim. Mesela değer analizi yapınca görünen o ki minimum 3.5 TL etmeli değil mi bu hissemiz. O zaman bizler için 4 TL uygun mu mesela? Burada herkes buna karar versin bence. Çünkü 4 yeter derseniz biz bu adamların karşısına sanırım 5,50 veya 6 TL ile çıkmalıyız ki bu kendilerini ticaret bilir sanan Çelikel ve saz ekibi anca 4 e razı olup hakkımızı versinler.

Şimdi gelin isterseniz şu fiyatta buluşalım. Ben açıyorum bir nevi anketimizi. Sizler fikirlerinizi yazarak neden olur neden olmaz yazarsanız sevinirim. İlla ki yüksek ortalamalı arkadaşlar vardır. Onları da bilemediğim için onların da yazmasını istiyorum.

Hisse başına 4 TL hepimiz için uygun mudur? Değil midir?
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

3. Uygun değildir benim için mesela çünkü benim amacım artık bu hisseden para kazanmak degil ben dahil birçok insanı mağdur eden ahlaksızlar ve bu zihniyet ile uğraşarak hak ettikleri cezayı almalarını sağlamak ve TC sınırlarında bu gibilerin asla iş yapmamalari konusunda farkındalık yaratmaktir.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.80 maliyetle 5 yıldır bekliyorum .en az 6 TL vermesi lazım bana yıllarımı curuttum bu kendini bilmezler yuzunden.ailem isiimi pisikolojim gitti.aslinda ben şirketin batmasına ama Rıdvan la oğlunun 20 ser yıl cezaevinde yatmasına raziyim.20 yıl ceza alsinlar hapishaneye girsinler.dolandiricilik hırsızlıktan 1 tek kuruş istemiyom .ben pazartesi aricam 1 TL 2 TL aciklicaksanız boşuna masraf etmeyin rezil kepaze oldugunuzla kallirsiniz diyecem lütfen sizde arayın hakkımız neyse raziyiz anel elekktrik lehine adil bilirkisi tarafından tasviye olsun .

Sayın yöneticiler karşınızda henüz iskeleti oluşmuş bina natamam yani bitmemiş olarak M2 si 16 ile 30 bin TL arasında satılıyor.en plaza satılık diye arattirin googleden görürsünüz .hiç kıvırmaya gerek yok bizim anel yapı çok geniş o yapılan binadan 8 kat fazla ortak kullanım alanına sahip ferah konforlu yani en az 1 milyar TL değerinde .bende oranın ortagiyim.hakkimi istiyorum 2 TL 3 TL* değil bir hissemin değeri 7 TL .ortağım borsayla işimiz kalmadı yoneticiilerin pislikleri yüzünden atıldık hissemi satamiyom. Ailem isimle kötü oldum pisikolojim 5 yıldır bozuk rıdvanın yüzünden .işi gücü nasıl götürürüm nasıl kaciririm bizi mahvetti hakkımızı verin .sizi cumhurbaşkanına Başbakan'a SPK ya şikayet edecem ailemi huzzurumu*kacirdiniz.ve*bizi ne hallere getirdiiniz.binayi satalım markaları satalım koşuyolu binasini satalım boluselim .yada M2 olarak benim binadan hakkımı hisseli tapulu olarak verin borcuna beraber alırım .5 yilda rezil olduk.1 TL 2 TL fiyatla SPK dan çağrı onayını unutun spk nin her durumdan çevredeki binaların değerinden haberi var .hakkımızı verin yeter artık .fesih davasında ikinci mahkemede hakim faaliyeti çalışanı olmayan bu yeri fesih edecek 115 kişi oldu fesihe başvuran.15 kişi bireysel dava için hazırlanıyor ne yaptıysaniz kendiniz rezil ettiniz size özel genel kurul cagiddiik yapmayın etmeyin diye birleşme imkansız diye SPK salak biz salak siz kurnazsiniz olemi.1 milyarlık binayı 25 milyona yicek Rıdvan olemi.benim çoluk çocuğumun hakkını yiyen kişinin çoluk çocuğunun kursağında kallir o haklar

Huawei Mobil'imden gönderildi

6. kanun bana yüzde 5 olunca dava aça bilirsini verdigi için ben lot toplamak zorunda bıraktınız .
    adam oginiz yol kalsaydınız boyle birleşme falan dmeseydiniz bizim malları ölü fiatına almaya kalkmasaydınız ben lot falan alıp size dava açamazdım mevzuta ne diyor iyi okuyun yüzde 5 varsan ortaklıkdan çıkma veya fesih diyor senin için ne diyor yüzde 90 payın varsa yüzde 10 çıkarmak için dava aç demiş iyi oku burda fırsatcı nasıl olunur anlam veremiyoruz 10 tl hisseyi birleşecem diye 46 ya veya 91 alayım diye denemedi yol kalmadı .şimdi sana 2 yıl önce 91 kabul etmeyen yatrımcı 2 desen vercek mi? geç bunu 21 martda bir daha morarıp kararacaksınız .dayak yiyen boksoz gibi şaşakın şaşkın saglıklı karar veremiyorsunuz .2 milyon lotu alıp davada kaybedecegine ya davayı bekle yada adam gibi 5 tl alıyorum de kimse ses etmez haci rıdvan .

Helal olsun transturk borsa dışı pay alım teklifinde bulunmuş ama fiyat belli değil yazmıyor yani SPK mi belirlicek artık bakalım .http://www.spk.gov.tr/siteapps/sirke...umaciklamalari

Transturk te ne var çivi bile yok.bir sürü borcu var sırf borsaya girebilmek için ne masraflara katılıyor insanlar .ama bizim mal yöneticilerimiz ellerindeki fırsatları degerlendiremiyolar.yahu mallar hem sizin hem yatırımcıların kar edeceği kimsenin zarar etmeyeceği şekilde binayida isteğin yere sokabilecegin 500 tane yöntem varken sen işi malliga suruklendin.inanki 20 yıldır borsa hayatımda bizim yöneticilerimiz kadar beceriksiz boşu boşuna kendi kendilerini milyonlarca zarara sokan bir beyinsiz takımı görmedim.cok beceriksiz salak bir yönetim .

Sayfa 211/309 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •