Sayfa 214/309 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Kardeş Ümraniyede böyle yerbulmak zor yıllık 5 milyon auro gelirivar sorun araştırın kaçyıllık kira gelirine istinaden hesaplanıyor yapının. Değeri markalar daha bunun cabası enkötüsü 20 yıllık kira gelirine istinaden hesaplanır fiyat ortada

2. Benim bu kağıttan umudum yok.burada yazıp çizenler zenginin malı misali züğürdün çenesini yorar.Cimere muracatım sonucu SPK bana borsa dışında satabileceğimi yolunu gösterdi.56.190 lot isteyene verebilirim.yoksa müdahil olma yoluna gitmekten başka seçenek kalmıyor

3. Davacı gurup defalarca dedi gelin müdahil olun diye sizin yeni mi aklınıza geldi müdahil olmak 21.03.2019 davanım 2. Duruşmasıvar bence davanın sonucunu görün derim borsaya açıldığında 3 dolardı şimdi neden ucuza verelimki sonuçta zorunlu değil verenden alırlar basireti olmayan yönetimin istediği bu benim düşüncem 2.50 maliyeti var 6 yılda cabası sabır kardeş sabırrr

4. Bence davacı grup ta kendi dediği rakamlara pek güvenmiyor. Piyasada birşeyin fiyatı piyasadaki aktörlerin ona biçtiği kadardır oysa bakıyorsunuz 1TL den 1,5tl den borsa dışı ben satarım diyen uğraşacak vakti ve mecali olmayan ve buradan edeceği zararı umursamayan bir güruh varken borsa dışında bu fiyatlardan bu hisseyi ve madem ki 7TL olacak o vakit kimsenin abi ver bana sat dememesi garibime gidiyor. Yoksa tabi gönül ister 3 olsun 5 olsun hatta 10 olsun. Aha bak 13000 lot malım var maliyetim 1,73 burdan yazmıştım 1,5 a bile veririm umurumda değil diye tek kişi ver bana demedi ne Rıdvan ne davacı grup. Ha bana asla demeyin müdahil ol diye, benim bir yeminim var kimse döndüremez Allah da beni düşürmesin ama hiçbir surette güvenmediğim bu adalet sisteminin koridorlarında birkez daha dolaşmak istemiyorum herkes de bu yaklaşımımı saygıyla karşılamalalı. Haklıda olsam haksız da olsam böyle bir mevzuda dahi adliye görmek münasebet içinde olmak istemiyorum

5. Verdiğiniz karara saygı var lakin herşeyin ortada olduğu yatırımcıyı yıllardır gayrı meşru yollarla oyalayıp sonra 35 kuruşlardan basiretsiz yönetim mal toplaması 5milyon auro kira gelirimiz ar deyip çalışanı olmayan yalan dolanla uğraşan bir yönetimle karşı karşıyayız

6. Selamlar;

Son zamanlarda Anel yapı farazi değerleme ile soyut fiyatlar yazmaktasınız. 3,5 ile 7 TL arasında fiyatlar uçuyor. Bu tarz tahminler ve yüksek meblağlar yazarak beklenti yükselmektedir.

Davacı grup olarak artık top tamamen mahkemede ve Sayın Mahkemenin alacağı/vereceği kararlarda. Bu işin manevi tarafının bence rakamı yok MADDİ tarafına gelince İnşallah kimse zarar etmeden mümkünse KAR ederek bu hisseden kurtulmak hepimize nasip olur.

Saygılar...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7. Peki bir şey sorayım. Dava sonunda bilirkişi ile bu hisseye bir fiyat belirlenecek değil mi? Böyle bir şey olursa emsal dava gösterip yeniden dava açmaya bile gerek kalmamalı bence. SPK tarafından ANELT hissesi olan bu fiyattan hissesini rücu ettirebilir gibi bir bildirim yapılmalı.

Süreci bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. Davadan haberi olmayan. Buradaki forumdan bile haberi olmayan ANELT hissedarları dava sonunda bir hisse değeri çıkarsa o fiyattan hisselerini şirkete satabilir mi? Ve buna benzer durumlarda ne oluyor. Konu hakkında net bilgisi olan varsa ve aktarırsa davadan ve forumdan haberi olmayan ANELT hissedarları için bilgilendirici olur.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

8. Yaptığınız herhareketi takip ediyoruz şirket yönetimi...son duyumlarımız tskb nin geçen hafta tarafınıza teslim ettiği değerlendirmeyi prens hazretleri bagenmemesinden ötürü alel acele bu sefer gedik e işi gönderdiğiniz konuşuluyor...yapilan hicbir şey gizli kalmaz...herşey günü geldiğinde belgeleri ile ortaya cikar....BU HISSEDE ARTIK OPERASYON YAPAMAYACAKSINIZ...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 214/309 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •