Sayfa 220/309 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Aha buraya yazıyorum.bu kadar beklenmesi hayra alamet değil.atla deve değil basit bir rakamı açıklamak.Ama takla dubara yapıp Şeytanla işbirliği yapmak ve nasıl nerden ne kadar daha kaciririm hesabı yapmak niyet kötü olunca sittin sene bitmez.bu dava da burada bitmez...

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Var bir şeyler bakalım hayır mı çıkacak şer mi, 2 hafta önce bile her şey hazır 1-2 güne başvuracaz diyorlardı şimdi biraz daha bekleyin diyorlar , inşallah korktuğumuz gibi aleyhe olmaz değişiklikler de Lehe olur

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar bunlardan iyi niyet beklemeyin 5 yıldır iyi niyetli olmayan düzenbazlık pesinde olan insanlardan ne beklenirki ha nezaman sıkıştılar kaçacak kıvırtacak yerbulamazlar ise ozaman anca 1 ihtimal yoksa bunlardan bu yönetimden rıdo ve ekibinden Bi cacık olmaz gene söylüyorsun onlarında çoluğu çocuğu evlatları var umarım bizlere yaşattıklarını sizde görürsünüz saz ekibi

Maloğlu şirket faliyetsiz gibi gösterilerek faliyete sokulmasına zorlanıyor diyor.ulen mal SPK faliyetin yok diye kottan atmadimi seni.maloglu sirkketi faliyete sokmaya çalışıp hisselerini yüksek değerden satmaya çalıyor diyor Yusuf bey için böyle bir savunma olurmu ya biz bide Türkiye'de borsaya yatırım yapiyoz.savunmaya bak ne. Kadar pislik faliyete sokarsa şirketin değeri hisse değeri artcakmis yani ucuza yutmaya calisiyom firsatciyim diyor.sirket faliyette diyor spk kottan neden atmissa.artik pico Hk luvzlarr

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

Soytarı herif haksız kazanç dediğin halka açık bir şirket bu şirket hisselere bölünmüş her hissedarin hissesi kadar mala ortak eeee o hakkını almicak ise kime kalacak onun hakkı sana kalacak senmi goturecen soytarı herif.mal ne kadar ederse hisse oranına bölünür herkes hakkını alır soytarı herif hak budur.o almicak bu almicak sanami kalacak fırsatçı soytari

Bu adamlarin savunmalarını bir sitede okudum.borsa tatlicisi Ali bey diye bir sitede nasıl denk geldiyse orda dikkatimi çeken hakim heyetine diyorlarki davacılar ortaklıktan çıkmak istiyorlar bizde çağrı yapacaz bu nedenle bu isteklerini gerceklestircez bunun için fesih kararı vermeyin bizim bu adimimizin sonucunu bekleyin diyor.yani bu acaba 21 marta kadar başvuru olmicakmi oyalama taktigimi.AMAÇ fesih davasina katılım olmasını engellemek bu haberle insanları beklentiye sokup oyalayip uyutmakmi.zaman kazanıp gene bir tlik peşinde bunlar.bu hafta bu soytarılari arayıp gene ne peşinde olduklarını öğrenelim.bence fesih davasina katılımı engellemeye yönelik bir adım ve mahkemeyi oyalama taktiği .faliyete sokarsak şirket değeri artar hisseleri yüksek fiyattan satıp haksız kazanç sağlarlar demiş böle bir adice yazımı olur yahu borsada herkes para kazanmak için yatırım yapıyor sen şirketin değerini düşürmeye cakisiyon bu yazinla belirtmissin bu adilik deilde nedir

7. 2 tl vermek isteyenler bana ben şirketden önce kaynak buldum bana virmanlayın onlar şirketde payı varsa benimde var .buyrun ya herro ya meero ben onlardan hakkımı söke söke alırım bu iş kan davası oldu elmi yaman beymi görelim

8. ama 4 kişiden lot almak istemiyorum onlar beklesin şirket daha yüksek açıklar.

Sayfa 220/309 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •