Sayfa 223/309 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. https://www.facebook.com/groups/1835...source=unknown FACEDE BU GRUBDA BİR TOPLANALIM LÜTFEN MART AYI ÇOK YÜKSEK ENERJİ OLCAK orda iyi bir müzkare yapalım grub açık sonra gizli yapcam .sahte hesaplara yer yok .

2. https://www.facebook.com/groups/1835...source=unknown kesinlikle sahte hesapla kimse gelmesin .çok büyük işler olcak ..beni izlemye devam edin

3. artık burda şunu bunu hyazmanın bir anlamı yok gurbda yazıp çizilicek ..

4. bu mesajım yönetime siz istedginiz rakamı açıklasanızda biz inadımızdan vaz geçmeycegiz .
    şirketin degeri belli ederi belli .bana fırsatcı diyorsun sen bu şirketi kaça halka arz ettin satış sürecinde ben bu tahtada idim birleşme sürecinde göz altı pazarında kotdan atıldıgında .senin dgerlendirmen beni ilgilendirmiyor .ben davanın gidişatına bakacam .kıçınız nasıl yandıgı verdiginiz savunmada saklı .o bina 700 milyon altı çıkarsa ben ve ekibim 7 milyon lotdan 1 tane alamazsın .kolay birleşme hayelin biter .davaya ben bu fiatı açıkladım dmen yetrsiz biz senin yaptırdıgın dgerlendirme düşük diye dava açtık .sadece yapı markaları yutmaya çalıştın için dava açtık .dosya bilir kişiye oyle boyle gidecek .hem yapıya bakacak hem senin ddgerlendirmene .tedbir kondugu gün bana gelmeyin acımam size .fesih verilincede gelmeyin acımam size .farz et hakim bu şartlarda dava düşer deyince sana mal vermek zorunda degiliz .sen dava açacaksın 90 pay edindiginde tabi şartlar o zman neyi gösterir bilinmez .95 yakalama olasıgın sıfır altında üzgünüm leyla .dava süreci şıkır şıkır işliyor .senin manevran yetersiz kalır .ha şunuda belirteyim hakkınızda düşük gösterdiniz gayri menkul için ekonomi bakanlıgı soruşturma kovuşturma istedi spk dan oyle kolay degil haci 10 yıllık gelşir ile alır giderim 33 markayı yutarım .

5. Bu basiretsiz şirket yönetimi olduğu müttetce başlarına çorap örer bunlar spk asla bunlara izin vermez1: kaynak Rıdvanın cebinden ailesinden çıkmıyor 2:kabul etse ile diyeceği şudur mağdur yatırımcı kal ayak sekile bir fiyatla gel bana der ofiyatta 3 TL altında olmaz neyaparsanız yapın çarpın bölün çıkarın imkani yok çıkmaz bunların bu yaptıklarında oyunun bir parçası

6. şirketin ederi neyse odur .doguş holding iş merkezine 40 metre kare yer artı dagınık bina yüz ölüçümü kulanlırı alanı 8 de 1 525 milyon veriyor .anele plaza gibi akıllı degil .şimdi spk hadi 1 tlden topla rıdvancım meydan senin mi diyecek .

7. 600.000 artı 700000 artı 450 bin artı 310 bin ky yatırımcıdan en fazla alcagın lot by prenses .tosun paşacım .küçük enişte .cio .haci rıdvan.zaten bu memleketde rıdvan ismi yasaklansın olanlarınında adı degiştirilsin .sana tek tek vercekleri isim isim yazarım hacı maho .telli oguları kaybedecek sefer ogulları kazanacak bu savaşı .
    mahkeme maliyet ile savunma hikaye bilir kişi dahi akıl erdiremez borsada al sat ,manipilasyon .insedir tranding .yok yok .ortada bir gereçek var bina kaç tl yapar .marka ne yapar ..bina en kötü 700 marka 125 .700 ikiye böl 350 milyon 48 borç 425 milyon her hisse beher fiat 8 kusur çıkıyor yazık ayıp ticaret adamlıgınıza yakışmaz ..hayeli degil gerçek ..tosun paşacıgım .
    Son düzenleme : yusuff_yildizbeyy; 27-02-2019 saat: 14:25. Sebep: hata

8. yönetimin hamlesi 8 milyon alıp davacılar ile baş başa yemek yemek miş .yani bizim ne alcagımızı bilidklerinden yani 5 tl aşagı almyacagımızı bilidiklerinden 12 milyon fon açıklamışlar.tabi 8 milyon ky alırsa ne güzel cebe kalana bak 32 milyon .neyse fazla uzatmak istemiyorum bakalım kaç alcaksın bu garibanlardan

Sayfa 223/309 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •