Sayfa 25/309 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

sayın anelt yatırımcıları şirkete kesilen cezaların önümüzdeki haftaki genel kurul gündemine alınması mümkün nun için bu cezalar için yönetim oy kullanamıyacak genel kurula mutlaka katılarak şirkete kesilen cezaların yönetime rücü edimesi yönünde oy kullanın.
    burada a1 kapital bakalım dansözlüğünü yine gösterecekmi.
    eğer mahkemeye gitmek isteyen varsa ilgili maddelere muhalefet şerhinin tuttanaklara işlenmesini sağlayın.
    a1 kapitaldeki hisseler sizle aynı yönde oy kullanmaz ise rıdvanla iş birliği içinde olduğu yine tescil edilmiş olur.

2. Yarın şirketi arayıp telekoma kesilen cezada bizim sucumuz yok kim suçluysa o ödersin diyelim.yada mail atalım ben onlara söyledim daha önce çok ceza yiceniz ama şirkete odetmeyin delikanlisaniz diye.haselcin genel kurulda şirketi batiririz gibi imalı konuştun benim hisseler gitti borsada risk var dediler dedinya hani bize gözdağı vermek için durumlar farklı.burda devlet millet burayı size soydurtmaz.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    Bu sayfanın altına herkesin yorum yapması gerekir

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Genel kurulda pişkin pişkin konuşan toplantıya katılan hissedarların feryadına aldırış etmeyen yönetim kurulu üyelerine iyi bir ders oldu.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. http://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2018&no=40

Hay maşallah SPK uykudan uyanmış sonunda...Yarın kaatları merak ediyom..

7. Top oldun haselcin adnan daha yeni bsliyoruz

8. Artık spk kottan atılma kararını vermeli, koleksiyon yapıyorum o.ç rını artog bir bu iki. Bunuda spk biran önce kottan atmalı.

Sayfa 25/309 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •