Sayfa 283/309 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Teşekkürler

CASPER_VIA_M3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak kullanarak gönderildi.

2. saygı dger arkadaşlar; anele topicde yusuf ustamın kaleminden bir kopya paylaştım .direk hemen sende yusufun diyorlar.
    anel plaza emsallara göre 4 de 1 fiat degerlendirmesi yapılmış .şimdi ben yönetime soruyorum siz yusuf yıldızın 4 milyon lot olduguna inanmıyorsunuz .adnan cep numarını yollada bana seni vatsaba ekleyim
    05548669829 bana adnan bey mesaj at seni yusuf kardeşime vatsap grubuna ekletdireyim .orda kaç kişi nasıl tahadüt vermiş gör istersen ekleri şirkete dahi yollarlar merak etme ..

3.  Alıntı Originally Posted by pandaa Yazıyı Oku
    Devam
    Talep yazdiran ve pisman olan talebini dilekce ile ceke bilir saygilar.

4. talep yazdırıp elinize dönen hisseleri 30 kuruşdan alırım .yada bir hayır kurumuna az kalırsa bagışlayın .2 bin lotu var elinde 300 lot kalcak .biz sonuna kadar bekleriz sizi bilmem kolay birleşme olupda form doldurmayanın hissesi patrona gider ..ben olsam ugraşmayacak arkadaş için davacı gruba az lotları virmanlarım 1 lot dahi olsa şirkete kalmasın..

Hani birileri 1 ile 2 arası çağrı olursa 2 tane mezar soyguncusunun hisselerini alırsınız diyordu .ne oldu 300 mu ne kisi verdi bu hafta 500 u bulur bu piyasada.adam peşin para der alır ucuz hisseler var o kağıtlara yönelir burada kilitli kalacağına ne oldu demek boş konusmucan ve büyük konusmucan .ama daha benden alamadı hacı Maho hisseleri adamı aradık tamamına garanti veriuonmu yok dedi ama yönetim muhakkak değerlendirir dedi.100 bin lotun 60 binini alacak bana 30 geri verecek bu ne ya.ee diyom geri kalan hissem ne olacak yani vermeSem ne olacak ortaklığa devam ederiz seninle vermek istemezsen diyo yav hem tamamını almiuon hem almadığın hisse için şunu yapacam bunu yapacam demiyon yani şimdi bu yaptığın cozummü.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
     Alıntı Originally Posted by acedemia_42 Yazıyı Oku
    Hala param geçmedi nedenki ya 15 bin lot
    Yoklama yapıyorlar diye yazdıkya...13 mayısta toptan eşit şekilde bölüştüreceklermiş,miş,miş,dalgasını geçiyorlar,amaç davadan yırtma hesapları,hin,oğlu hin bunlar,neyse bakalım tamamınımı ödeme yapacaklar yoksa birazınımı,çünkü bunlara güvenim sıfır,zaten belirtmişler kalanını iade edeceğiz diye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
     Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Hani birileri 1 ile 2 arası çağrı olursa 2 tane mezar soyguncusunun hisselerini alırsınız diyordu .ne oldu 300 mu ne kisi verdi bu hafta 500 u bulur bu piyasada.adam peşin para der alır ucuz hisseler var o kağıtlara yönelir burada kilitli kalacağına ne oldu demek boş konusmucan ve büyük konusmucan .ama daha benden alamadı hacı Maho hisseleri adamı aradık tamamına garanti veriuonmu yok dedi ama yönetim muhakkak değerlendirir dedi.100 bin lotun 60 binini alacak bana 30 geri verecek bu ne ya.ee diyom geri kalan hissem ne olacak yani vermeSem ne olacak ortaklığa devam ederiz seninle vermek istemezsen diyo yav hem tamamını almiuon hem almadığın hisse için şunu yapacam bunu yapacam demiyon yani şimdi bu yaptığın cozummü.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fırıldağın önde gidenleri,ülkeyi idare edenlerin üçkağıt ekonomisi peşinde olduklarını onlarda biliyor,zatın birisi devamlı hakimleri tehdit ettiği yerde gelde bu ükede adalet ara

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Fırıldağın önde gidenleri,ülkeyi idare edenlerin üçkağıt ekonomisi peşinde olduklarını onlarda biliyor,zatın birisi devamlı hakimleri tehdit ettiği yerde gelde bu ükede adalet ara
    Bugün capital de vermiş herhalde lotları 11.6 milyon lot virman edilmiş

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 283/309 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •