Sayfa 42/309 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sayın Mehmet Bey,

Şirketimiz ile alakalı yatırımcılar ve kamuoyu ile paylaşmak zorunda olduğumuz bilgi ve belgeler SPK ve ilgili diğer mevzuat kapsamında KAP ta yayınlamaktadır.

Bahsetmiş olduğunuz değerleme raporu şirketin iç işleyişi ile alakali olup paylaşılması gereken belge sınıfında değildir.

*

Bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla;

*

*

DİKKAT!

Bu e-posta mesajı ve ekleri gönderildiği kişi ya da kuruma özeldir ve gizlidir. Ayrıca hukuken de gizli olabilir. Hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanamaz ve yayınlanamaz. Mesajın yetkili alıcısı değilseniz hiçbir kısmını kopyalayamaz, başkasına gönderemez veya hiçbir şekilde kullanamazsınız. Eğer mesajın yetkili alıcısı veya yetkili alıcısına iletmekten sorumlu kişi siz değilseniz, lütfen mesajı sisteminizden siliniz ve göndereni uyarınız. Gönderen ve ANEL GRUP bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü ve güncelliği konusunda bir garanti vermemektedir. Mesajın içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından, saklanmasından, gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve sisteminizde yaratabileceği zararlardan şirketimiz sorumlu tutulamaz.

CAUTION!

This e-mail and its attachments are private and confidential to the exclusive use of the individual or entity to whom it is addressed. It may also be legally confidential. Any disclosure, distribution or other dissemination of this message to any third party is strictly prohibited. If you are not the intended recipient, you may not copy, forward, send or use any part of it. If you are not the intended recipient or the person who is responsible to transmit to the intended recipient, please contact the sender by reply e-mail and destroy all copies of the original message and its attachments. The sender and ANEL GROUP do not warrant for the accuracy, currency, integrity or correctness of the information in the message and its attachments. ANEL GROUP shall have no liability with regard to the information contained in the message, its transmission, reception, storage, preservation of confidentiality, viruses or any damages caused in anyway to your computer system.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Altinada dikkat bu mesajı kimseyle paylaşmayın yazmış suçlu olur musun korkutuyor iste hırsızdan korkar duruma getiriyorlar insanları bole yaparak.yav sen zaten istediğim bilgiyi vermiyon suç isliyon vicdansizlar yav hem soycan beni çoluk çocuğumun rızkını emeğini calacan birde beni korkutacan adalet er geç bulur yerini bakalım SPK ne diyecek bana bilgi vermeyerek suç isliyonuz.

3. Bunlar harbiden çok saflar bu vermiş oldukları cevap bile bir kişinin ortak olarak kalmaması için bir sebep hemde çok büyük sebep.fesih davası açanlar şirkete bu maili atsın cevaplarinida hakime versin.cok saflar çok başlarına iş accaklar akillanmamislar

4. Bizim bu çukurda kalmamizin nedeni 100 bin TL ye 2500 TL faiz aliyolarmiş.olan bize oldu .patronlarda bu durumda parayı faizde tutuyor neden baglasin buraya 3 yıl sonra yapacağını yapar vicdansızlik iste

5. dava var dişini söke söke alrız hakkımızı meleti meleti burayıda oku rıdvan adnan cem siz geri zekalısınız önde gideni ben o bina bilir kşi atanacak diyorsam atanacak 30 tl versen gene atanacak ve bu hırsızlıgı bilir kişi raporunu kamu oyuna haykıracam .elimde deli raporu var mahkeme gitsen senin yüzünden oldu ytd tapu gibi sizle ugraşmakdan çok zevk aldım adiler .hırsızlık yapcak yaştamısınız telefon açıp svmedk bir yerinizi brakmadlar adamsanız brni şikayet edin adler

6. metre karsi 3 bine akıllı bina ckl uyanık 750 milyon tırk sayacam dedim cvp vermedi lvk madem oyle sana havadan 500 milyon para veriyoruz versene 5 yılda kendini amorti eden ne var bag bile 4 yıl degil 5 yıl üzüm alıyorsun .şeref yoksunu maile cvp vermez orda oturur para alır oç nolcak ytd

7.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    Çok güzel ve açıklayıcı bir video olmuş usta tebrikler.

Sayfa 42/309 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •