Sayfa 74/309 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Arkadaş bırakın alsiin alsa bi dert almasa bi dert.siz alın o zaman 70/80 kuruşa verelim.ne olduki adam alınca bu günde aldı demek ki almasa dahami iyi teşekkür edeceğinize .belki 1 TL ye kadar alacak ne kadar mağdur var belki sizin gibi durumumu olan yok satması lazım biz baskı yaptık 10 kişi kadar alım yapmaları için görüştük.herkes sizin gibi düşünmüyor.saygili olalım siz sonuna kadar gidin .umaarim başaralı olursunuz.35 kuruşa ben de hisse aldım bir sürü yani sök yok burda olsa o kadar lotu 100 binlerce 35 kuruştan yediirmez.lutfen acredetocular 3 yıldır mucadele ediyor mahkeme için uğraşıyor tek kelime eden başkalarına kötü söz söyleyen kendisini mağdur edecek duruma sokmaya çalışan yok onlar bile anel elektrik alım yapsın diyor.ne zararı var Allah askina burası borsa burda para konuşur efelik sokmez.kac gündür şirketle gorusuyoz alım yapsiinlaar diiye rica ediyoz.
    Siz, neyin kafasındasınız?

Adamlar bizi 3 yıldır maddi manevi çökertti! Psikolojimizi ve paramızı sıfırladılar. Şimdi ben 29K lot aldılar diye dolandırıcılara, düzenbazlara teşekkür mi edeceğiM?

Siz 35 kuruştan aldı iseniz, normaldir böyle konuşmanız. Benim maliyetim 1,68 ve çok ciddi anlamda diğer anelt mağdurları gibi zarardayım.

Sen çıkmışsın sanki adamlar sildi süpürdü gibi teşekkür etmemizi bekliyorsun. Mesele 0,36 kuruştan 29K almak değiL MESELE ADAM OLMAK, HİSSE 1,7X LERDEN BURALARA PARAŞÜTSÜZ DÜŞERKEN ÇOK DÜRÜTSLER İSE ÇIKIP HİSSELERİNİN ARKASINDA DURSALAR İDİ.

Anele 1,00 TL iken anelt 1,7x idi. Anele'yi 4,xx TL yapanlar Anelt'i 0,3z TL yaptılar.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ ŞEYTAN RIDVAN...! SİZE MİNNETTARIZ...!
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

2.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku

Adamlar bizi 3 yıldır maddi manevi çökertti! Psikolojimizi ve paramızı sıfırladılar. Şimdi ben 29K lot aldılar diye dolandırıcılara, düzenbazlara teşekkür mi edeceğiM?

Siz 35 kuruştan aldı iseniz, normaldir böyle konuşmanız. Benim maliyetim 1,68 ve çok ciddi anlamda diğer anelt mağdurları gibi zarardayım.

Sen çıkmışsın sanki adamlar sildi süpürdü gibi teşekkür etmemizi bekliyorsun. Mesele 0,36 kuruştan 29K almak değiL MESELE ADAM OLMAK, HİSSE 1,7X LERDEN BURALARA PARAŞÜTSÜZ DÜŞERKEN ÇOK DÜRÜTSLER İSE ÇIKIP HİSSELERİNİN ARKASINDA DURSALAR İDİ.

Anele 1,00 TL iken anelt 1,7x idi. Anele'yi 4,xx TL yapanlar Anelt'i 0,3z TL yaptılar.

helalin var kardeşim önce allah sonra bizler varız gaibanın arkasında ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku

her kademeden aldım.1.68 maliyetle durumun nedir bilmiyom ama maliyet düşürmemek normal değil.maliyetin önemi varmı senin en az 4/5 katı zararim vardır ama oda ne senin zararın beni ne benim zararim seni ilgilendirir.senle ben elimizdeki lot (oy) sayisi haricinde ustunlugumuz yok malliyet in hicbir avantaji yok malesef.bu hisseleri devirle aliyoz.taa 2006 da alan kişilerden devirle .ama çoğu kişiden maliyetim yüksek.iş maliyete kalırsa

4.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    16 ikye böl bizim borç 8 küsür avro hacı ytd
    Yav bilanco var öle 8 milyon euro kalsa Özkaynak neden 25 milyon.neden 197 milyondan 20.5 milyon Euro borç düşüp Özkaynak oluyor.maho sana kalırsa seneye 40 kuruş temettü alcaktik.yazik insanların umutlariyla oynama.aricam şirketi soracam şimdi.kirmadiilar bizi alım yapıyorlar benim gibi mağdurları kirmadiilar gene gereksiz muhabbetlere ortamı germe istersen

5.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    her kademeden aldım.1.68 maliyetle durumun nedir bilmiyom ama maliyet düşürmemek normal değil.maliyetin önemi varmı senin en az 4/5 katı zararim vardır ama oda ne senin zararın beni ne benim zararim seni ilgilendirir.senle ben elimizdeki lot (oy) sayisi haricinde ustunlugumuz yok malliyet in hicbir avantaji yok malesef.bu hisseleri devirle aliyoz.taa 2006 da alan kişilerden devirle .ama çoğu kişiden maliyetim yüksek.iş maliyete kalırsa
    Yazdıklarında bir anlam olsa sana cevap vereceğim ama okuyorum boş yazılar.

Haklısın 0,35'den alan ile 1,68 den alan arasında KOCAMAAAAN bir fark YOK!

Sen alkışLa teşekkür et, bak Anele'de de temettü dağıtmış, Bizden çaldıklarını, diğer tarafta temettü ile cebine indiriyor.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Yav bilanco var öle 8 milyon euro kalsa Özkaynak neden 25 milyon.neden 197 milyondan 20.5 milyon Euro borç düşüp Özkaynak oluyor.maho sana kalırsa seneye 40 kuruş temettü alcaktik.yazik insanların umutlariyla oynama.aricam şirketi soracam şimdi.kirmadiilar bizi alım yapıyorlar benim gibi mağdurları kirmadiilar gene gereksiz muhabbetlere ortamı germe istersen
    ) dur birde pankart yaptıralıM. ÇOK teşekkür ederiz. BİZİ kırmadığınız için diye.

Yahu daha düne kadar; Birleşme de Anelt hissedarlarına 5 Anelt hissesi ver, 1 Anelt BABA hissesi al diyen, bunlar değilmiydi?

Ah ah adam bizler için neler neler yapıyor, biz ise NANKÖRLÜK!

Dürüst olan adam 3 yıldır hissesinin arkasında durur idi; faaliyete sokar çatır çatır da iş yaptırır ve şuan bir tane mağdur bırakmaz idi.

O yüzden bence siz daha fazla yazarak kendinizi güldürmeyiN.

7.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Yazdıklarında bir anlam olsa sana cevap vereceğim ama okuyorum boş yazılar.

Haklısın 0,35'den alan ile 1,68 den alan arasında KOCAMAAAAN bir fark YOK!

Sen alkışLa teşekkür et, bak Anele'de de temettü dağıtmış, Bizden çaldıklarını, diğer tarafta temettü ile cebine indiriyor.
    Maalesef hiç yazma borsadan anlasan bilirsin anele de 4 TL maliyeti olaanda 11 kuruş 1.60 maliyeti olaanda 11 kuruş temettü aldı.oylar aynı yani burda ortaklikta hiç bir gram deil en ufak ölçü birimi kadar fark yok.su an 40 kuruş alabilirsiniz.dunde öle onun için işte burda çok ince bir düğüm var . Halka açık aş lerde özellikle İMKB ye kote olanlar serbestçe hisselerini alıp satabildiğin için bir nevi patron hep haklı oluyor.yani adam şirketim imkbde degerleniyor isteyen alır isteyen satar diyor .

8.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    ) dur birde pankart yaptıralıM. ÇOK teşekkür ederiz. BİZİ kırmadığınız için diye.

Yahu daha düne kadar; Birleşme de Anelt hissedarlarına 5 Anelt hissesi ver, 1 Anelt BABA hissesi al diyen, bunlar değilmiydi?

Ah ah adam bizler için neler neler yapıyor, biz ise NANKÖRLÜK!

Dürüst olan adam 3 yıldır hissesinin arkasında durur idi; faaliyete sokar çatır çatır da iş yaptırır ve şuan bir tane mağdur bırakmaz idi.

O yüzden bence siz daha fazla yazarak kendinizi güldürmeyiN.
    Üstteki yazima cevap bumu Dr diye eklenti var bana boş yaziiyon.ogrendigin bilgi için teşekkür etcegine.eger et burdaysa kedi nerede eğer kedi bu ağırlıktaysa et nerede.madem 8 milyon euro borç var neden Özkaynak 25 milyon.burda mantıklı olanı yazarım herkes bilir.

Sayfa 74/309 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •