Sayfa 90/309 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 713 - 720 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Önümüzde ki hafta spk anel telekom da ki zarara ugrayan kucuk yatırımcıların dava açabileceği hususunda bir karar bekliyorum...işte o zaman hukuk onun de hesap vereceksiniz cem semra ve adnân efendi...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Koyun can derdin de kasap et! Ne olacak, Anelt belasından kurtulduk diye tavan tavan götürürler.

Utanmazlar, daha geçen nispet yapar gibi temettü dağıtmadılar mı? Anele�de!

Anlamadığım bu Anelt yatırımcısı ŞeytaN Rıdvan�a ne yaptı da bu kadar bize düşman oldu?

Anele�den Anelt�e iş verseydi taşeron sözleşmesi ile 1 hafta da faaliyete sokar idi. Ama o�nun amacı KY cebinde ki son kuruşu almak idi. SPK da buyur dedi ve kottan attı!

Yazıklar olsun, bu düzensizliğe!
    Beyefendi ortada bir yapı var .o kadarda deil.ben işin bu sayfaya geleceğini hiç tahmin etmedim.valla benim aklım sasti pazartesi gorecez bakalım faaliyet için bir şeyler aciklicaklarmi tasviye diceklermi.ortada bir bina var gittim gördüm gayet kurumsal ve dünyanın kendi dalında liderleri var. Çok lotum var panik yapma iş olacağına varır.anel elektrik neden etkilenmesini bu olaydan kötü bir intiba deilmi.

3. Pazartesi işlem olmayacak değil mi arkadaşlar.yani pazartesi seans sonunda kapanmayacak herhalde.bu akşam son kez işlem gördü sanırım.

4. Spk 1 değil 2 değil bu kaçıncı vukuatı.ne zaman ky yanında olduki. Oyun içinde oyun var koca bir mal varlığı var 190 milyon diyorlar ama o yeni değerlendirmeyle 10 la çarpın değer ortaya çıkar.benden zırnık alamazsınız.

5. Artık herkes yolunu cizsin biz 21 kişi ile yola devam müdahil olmayın kabul etmiyoruz.ytd son yazım bu çok yalvardım korsan gidecek diye ama inanmadiniz.. sağlık olsun

6. Şirket borsada işlem görürken fesih davasından bir şey çıkmazmiş öle yazmis prof çünkü yönetim benim hisselerim borsada degerleniyor satan satsin alan alsın diyebilirmiş ve hakim bundan dolayı hak verebilrmiş bunu ben bir makalede okudum.ama şu an artık küçük ortakin hissesini satacak bir pazari olmadığı için fesih davası açanlar yüzde yüz avantajlı oldu.herkes nasibini yer.hayirlisi olsun.

7. patron alıma neden geçti bist neden kotdan attı .evet leplotun başındayım .birleşme sürecini şirket sandıki oyalarım hiç olmazsa bana uyarı yapar dedi .ama yanıldı birde olaya benzin döktü patron kendini uyanık sandı 20 bin 10 bin mal alma peşinde .bist baktıki adam art niyetli süre müre tanımadan kapının önüne koydu .bu şekil atmasının tek sebebi patron art niyetli .
    şimdi önümüze bakalım biz 21 kişi yola devam .müdahil almıyoruz .biz çok yalvardık gelin diye ama dalga geçenler ,yazdıgım yazıları küçümseyenler hepsi oldu .
    patron elini oynatamaz .eger şirketleri olmasa anele veya başka başta onları yok eder buda devede kulak korkardım .çünkü hapse girse nolacak .elde bişe yok .şimdi bina yerinde .rakip 5 kırımızı kart görmüş iki penaltı gölü yemiş .birde kotdan gitmiş .o salyasını akıtarak lot tolamaya başlayınca .bist tam zmanında maçı tatil etti. bu maçın tekrarı sadece faliyetle biter .ama faliyet ona kalmış cebinden para koycak biste diyecek ki faliyete sokdum iş aldım .şun kadar ciro yaptım .o zman b grubundan serbest marjdan açılır .
    dava devam edecek .davayı kazanmak su içmek kadar kolay laştı..artık ben cio ,avukat .adnan ek istifalarını yazdıklarını düşünüyorum ..davada elimiz o kadar güçlendi ki bugün sevinçden yemek ısmarladım milete lotum yapıda metre kare hesabına dönüşü verdi .siz dava dışında kalanlar yüzde 5 olmadan dava aça bilirsiniz .artık yüzde 5 gerektirmez .ama toplu açarsanız dava masrafı az olur .ytd

8.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Şirket borsada işlem görürken fesih davasından bir şey çıkmazmiş öle yazmis prof çünkü yönetim benim hisselerim borsada degerleniyor satan satsin alan alsın diyebilirmiş ve hakim bundan dolayı hak verebilrmiş bunu ben bir makalede okudum.ama şu an artık küçük ortakin hissesini satacak bir pazari olmadığı için fesih davası açanlar yüzde yüz avantajlı oldu.herkes nasibini yer.hayirlisi olsun.
    başkan önemli noktaya deginmişsin ama unutma faliyet yok biz faliyet istedik ..kafalarına göre ahreket ettiler ytd

Sayfa 90/309 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •