Sayfa 23/309 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Devlet bu henüz ifa (ödenmemiş) edilmemiş döviz borcunun bu günden kur artisini fırsat bilerek lehte islem yapma fırsatçılığı ni uyandiğina göre Adnan ek e anlattığımız bu fırsatçılık neymiş bal gibide suçmuş.bu nedenle ne diyor devlet bana bildirin bu kur firsatcilarina ensesine yapisayim diyormu demiyormu.bu kur artisindan faydalanmaya çalışmak bu zamanda çok büyük suç Adnan ek bunun farkında mısın.sen gelecekte ödenecek borçları bu günden Euro'ya çevirip işlem yapamazsın spk nin birleşme ye cevap vermemesi inin nedenlerinden biridir bu.cimere bimere spk ya bu konuyu özellikle 10 larca kez yazdım.bu durumda gelecekte ödenecek borç için kur farkını bu günden hesaplayarak hiç bir işlem yapamaz şirket bu tescillendi Adnan ek

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bence yeni bir dgerlendieme lazim ama bağımsız degil .spk gidip.kendi degerlendirmesini yapmali bilir kişi ile ve oma gore ozkaymak cikmali .ve 9 aylik 200 milyon kar puhaaaa olmasi gereknde bu .

3.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Bence yeni bir dgerlendieme lazim ama bağımsız degil .spk gidip.kendi degerlendirmesini yapmali bilir kişi ile ve oma gore ozkaymak cikmali .ve 9 aylik 200 milyon kar puhaaaa olmasi gereknde bu .
    Maho bu yasa onlar için kötü oldu .Cumhurbaşkanı ne diyor kur firsatcilarini bildirin gerisini devlete bırakın diyor.cok kötü oldu cokkkk.firsatci kim açık net.bu bilancoyla hiç bir işlem yapamaz.kucuk ortaklar ensesinde hemen bildirir.

4. Genel kurula gitmiyoruz .boykot kendi kendilere cay icip cuma namazi kilsinlar.isterse melemen yapsinlar.3kisi ile ben o kurulu gene toplarim.ytd

***Borsa İstanbul'da İşlem Gören Bazı Şirketlerin Genel Kurul Tarihleri***

TSİ Ajanda
    ---- ------------------------------------------------------------------------------------

25 Eylül 2018 Salı
    ----------------------
    0900- Anel Telekomünikasyon'un Olağan Genel Kurul Toplantısı
    gerçekleştirilecek.

26 Eylül 2018 Çarşamba
    ----------------------
    0900- Anel Elektrik'in Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek.

27 Eylül 2018 Perşembe
    ----------------------
    1400- Borsa İstanbul Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirilecek.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(18/09/2018 - 06:10:46)

6. Olacağı belliydi dövizle borçlu olan şirketler kiralamalarini dövizle yapacak eskisi gibi.yani anel yapı kira sozlesmelerini döviz borçlu olduğu için dövizle kira sözleşmesi yapabilecek.https://www.sabah.com.tr/ekonomi/201...lgili-aciklama

7. Şimdi şirketin iyi niyetli olup olmadığını gorecez.hukumet kur artışı nedeniyle 2023 yılına kadar ciddi sermaye kaybı yada borca batık gibi göstermesi durumunda henüz ödenmemiş döviz borcundan kaynaklanan zararın şirket isterse bilancoya yansıtmaya bilecek.ben kanunu böyle yorumladim.yani işi şirkete bırakıyor bakalım Rıdvan ne yapacak bilançoda gorecez.cunku orada isterse yansıtmaya bilecek diyor maddede yani şirkete birakiyor bence.niyetlerini gorecez.bizde gelirde euro olduğu için zaten kur farkını yansitmanin hiç bir anlamı yoktu.

8. Usulsüz islemdn.c e za yakin.

Sayfa 23/309 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •