Sayfa 187/309 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...34413024/detay günlerce bu en yapıyı koyduk anelin karşısında satılıyor M2 sı 30 binden diye ancak daha burası bitmemiş araştırdım burayı Hasen yapı diye bir gurup yapıyor şimdiden satışa koymuş henüz bitmemiş bina 2020 başında ancak bitecek.dusunun artık.daha bitmemiş yerleri kaça satıyorlar.yapan Hasen yapi burayı 2020 de bitecek şimdiden satışa koymuş en plazayi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşlar bu sahibinden com veya diğer sitelerdeki fiyatlar tabii ki bize bir referans verir ama unutmayın oralarda emlakçılar çoğu zaman egzecere ederek fiyat koyuyorlar.Sonuçta şunu söylemek isterim oradaki rakamların yüzde 40 altı normal piyasa değeri olabilir ancak mevcut ekonomik şartlarda gayrimenkul piyasası çok ölü olduğu için yazılan rakamların birden fazla tanınmış kurumsal gayrimenkul değerleme şirketlerinden Remax, Coldwell banker vb., fiyat alınarak ortalama değerlerin bulunması mantıklı bir çözüm olacaktır.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by garry straw Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu sahibinden com veya diğer sitelerdeki fiyatlar tabii ki bize bir referans verir ama unutmayın oralarda emlakçılar çoğu zaman egzecere ederek fiyat koyuyorlar.Sonuçta şunu söylemek isterim oradaki rakamların yüzde 40 altı normal piyasa değeri olabilir ancak mevcut ekonomik şartlarda gayrimenkul piyasası çok ölü olduğu için yazılan rakamların birden fazla tanınmış kurumsal gayrimenkul değerleme şirketlerinden Remax, Coldwell banker vb., fiyat alınarak ortalama değerlerin bulunması mantıklı bir çözüm olacaktır.

40% mı? Bu ne demek biliyor musun? 1 milyon TL yazılan bir taşınmazın ederi 600 bin TL demek. Böyle bir marj hiçbir yerde yok. Beni yanlış anlama ama soyadın Çelikel değildir umarım. Çünkü bu gibi bir fikri veya marjı dile getiren birinin ilk aklıma gelen Çelikel ve saz ekibinden olacağı düşüncesidir. Asıl o senin kurumsal dediğin firmalarda fazla komisyon almak adına fiyatlar şişirilir ve güzel komisyon bırakacak müşteri beklenir. Yani bilmesem o firmaları bana dürüst olduklarını iddia edeceksin.

Şu da olabilir. Sahibinden.com a yazılan ve yaklaşık dahi olsa kabulum 40% altına satılmış bir taşınmaz biliyor musun? Yani bu savını destekleyecek bir bilgi/belge var mı elinde? Eğer varsa bizimle de paylaşırsan seviniriz. Ama yoksa faraza bir konuşma olarak havada kalır hocam bu tezin. Emlak piyasası kötü olabilir evet ama kimse ölü fiyatına bir satış yapmıyor. Gerçek bir örnek istiyorsan İstanbul Kadıköy'de evim var hem de Marmara Üni. karşısı. Ederi yaklaşık 1 milyon TL dir. Belki de daha fazla. Gelip bana 600 bin teklif etsen açık konuşayım çok büyük ihtimalle telefonu yüzüne kapatırım.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

3. gizli saklı bir şeymiki yazmıyorsun.yazki ilham alırız belki sizden

4. doguş holding sarıyerde aldıgı yer anel yapının yanı nda hiç 27 metre kare daha küçük ayrıca 3 blok 525 milyon peki sizin bina niye 200 milyon bu kadar aç gözlülük olamaz .mahkeme tedbiri bir verirse .
    bilir kişi gidecek en az 750 diyecek .10 bine gitse o parayı ediyor .
    hem satış süreci ile birleşme sürecei lotunu satan tazminat davası açsın kesin kaz*****r spk açık açık söyledi lotunu satmayan sadece degerlendirme ayrılma hakkı az olursa şirkete satsa dahi tazminat açabilir .
    millet satmazsa faliyete mi geçecekler 21 milyon lot var capitalı saymazsak .kendi lotu varsa diger takasda alır ama bir gerçek var 8 milyon dan 1 milyon zor alır ..kolay birleşme hayelleri suya düşecek milletin gerçek hakkını ver ne bk yiyorsan ye .

5.  Alıntı Originally Posted by itsme Yazıyı Oku
    40% mı? Bu ne demek biliyor musun? 1 milyon TL yazılan bir taşınmazın ederi 600 bin TL demek. Böyle bir marj hiçbir yerde yok. Beni yanlış anlama ama soyadın Çelikel değildir umarım. Çünkü bu gibi bir fikri veya marjı dile getiren birinin ilk aklıma gelen Çelikel ve saz ekibinden olacağı düşüncesidir. Asıl o senin kurumsal dediğin firmalarda fazla komisyon almak adına fiyatlar şişirilir ve güzel komisyon bırakacak müşteri beklenir. Yani bilmesem o firmaları bana dürüst olduklarını iddia edeceksin.

Şu da olabilir. Sahibinden.com a yazılan ve yaklaşık dahi olsa kabulum 40% altına satılmış bir taşınmaz biliyor musun? Yani bu savını destekleyecek bir bilgi/belge var mı elinde? Eğer varsa bizimle de paylaşırsan seviniriz. Ama yoksa faraza bir konuşma olarak havada kalır hocam bu tezin. Emlak piyasası kötü olabilir evet ama kimse ölü fiyatına bir satış yapmıyor. Gerçek bir örnek istiyorsan İstanbul Kadıköy'de evim var hem de Marmara Üni. karşısı. Ederi yaklaşık 1 milyon TL dir. Belki de daha fazla. Gelip bana 600 bin teklif etsen açık konuşayım çok büyük ihtimalle telefonu yüzüne kapatırım.
    Ben de şôyle cevap vereyim sana naçizane.amacim tartışma yaratmak veya malum firmanın borazankigini yapmak değil ki ben de senin gibi magwdurum ve 15k üzeri bizden var.sana tavsiyem bir ilana koy sırf denemek için şu ortamda ne teklif alícan veya kaç kişi arayacak.kimse teklif vermez faizler yüzde yirmi üzeri iken.gayrimenkulde almaz ölücüler hariç.Ayrica senin yerinde olsam kurumsal firmaları yeniden irdelerdim sendeki bilgi biraz havada kalıyor.asil uçanlar kurumsal olmayanlar ki yüzde yüz kar koyup milleti kerizlemeye çalışıyorlar.neyse arz ve talep meselesi.şu devirde arz çok talep sıfıra yakın.keske bu firmanın yeri piyasanın çok daha üzerinde degerlemesi olsa da hep beraber kazanacak ama gerçeklerle yüzleşmek de gerek sevgili arkadaşım.

Alıntı Originally Posted by garry straw Yazıyı Oku

Dostum zaten sahibindendeki olanların bu şekil değerli gmyo Larin çoğu Remax in bak ilanda ara kısmı var oraya bas ilan kimin gor .buraya çoğunlukla remaks bakıyor.m2 arsa 30 bin oda 60 M2 .bizimki kadar büyük toplayamazsin.biziimki yol kenarı arsanın M2 sı 50 bin yapar .sırf arsamız 8900 M2 .yani 50 binden 450 milyon sadece arsa.sirf yazmak için bakmadan yaziyoz.ilan Remax in ilan da ara yerine tıkla gör .bu ilanı bedavaya vermiyorlar buralara kurumsal bunlar aylık bir sürü para veriliyor.https://www.sahibinden.com/ilan/emla...72363429/detay ilan kimin miş bak

7. cebinde 1 milyarın olsa anel yapı alsan 30 milyon yıllık kira bankaya koysan 12 milyon faiz .
    12 milyon faiz öderken enflasyon ile paran 50 milyon hatta 200 milyon kayba ugrar .
    şimdi 30 milyon kirayı alıp dahada degerlenen bir gayri menkulun olması mı mantıklı
    yoksa 1 milyarı enflasyona karşı koruyamayıp mundar etmek mi ?
    şunu unutmayın 30 yıllık kira çarpanı az kalır diyor gayri menkul uzmanları
    1 yıl sonra satsan üstüne yuzde 20 koycak bir yer denililiyor .
    ticarete akıl erdirmek beyin işidir .
    1 milyarı üstüne koyararak artı kira geliri elde etmek hemde 30 milyon
    bana 1 milyarı en iyi degerlendirme hesabı gösterin bende size helal olsun diyelim.
    en iyi getiri hayvancılık piyasa bozuk olursa elnde patlar hastalık olursa elinde patlar kar marjı yüzde 30 dur .
    1 milyarı hayvancılıkda çevirmek büyük riskdir .
    turizmde otelcilikde otelin kar marjı düşükdür sezonlukdur .
    1000 yatklı bir otelde 10 avro kalsa yüz sekbin avro yapar .ama otele 200 milyon derler .
    5 milyon avro nere 180 bin avro nere türkiyede para kazanmak zor .
    ama parayı korumak daha zor .şimdi bana kimse anel yapı 300 milyon dmesin söverim .
    1 milyar ölüsü eder ...saygılar

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...72363429/detay. Remaks mış al remaks ilan kimin ara gör sağda yaziyorrrr.ara kısmına tıkla remaks yazıyo .60 M2 oto tamir dükkanı 3 milyon.arsa niyetine satıyor M2 30 bin.buzim arsa M2 50 bin en az 8900 M2 yi topla bakalım kaç yıl sürer yan yana küçük dükkanları nasıl toplican 9000 M2 yapcan.
    keseyi acmazsan.

Sayfa 187/309 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •