Sayfa 139/309 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

ACREDO ya borcuna karşılık benim hisse değerim 2.50 verdiğin kaparo.karşılığında yat.hesap noç nu ver 2.50 den virman yapalım de. bize gelince 91 kr sonra 46 kr. al hisseni. a.a.s

keriz var burada 45 sene ticaret yaptım vergi verdim. onurumla şerefimle kimsenin kul hakkını yemedim. hakkımı yiyecek de **** yesin bakalım.

http://www.karar.com/yazarlar/ibrahi...soygundur-8624

BU YAZIYI OKUYUN........CEMAŞ IŞIKLAR SOYGUNU

3. selamlar
    bu forumu okurken üzülüyorum. çünkü kafa karıştırıcı ifadeler yönümüzü yanıltıyor. zaten bir kere bu hisseye girerken bir bulanıklık üzerine çok zarara uğradık. Mesela satış haberi olan Banvit 2 lerden 20 ye kadar sıçradı. aneltnin de bunu yapacağını hesap ederken gözaltı pazarı diye (artık adı değişti) bir pazara alındı. herkes bir şey yazmak zorunda değil. tabi ki ben de. lütfen doğru bilgisi ve yönlendirmesi olanlar yazsın ki şu atışmalar sona ersin. bizlerin kafa karışıklığı da. bu konu da uzman olanlar ya da bilgisi olanlar süreci doğru analiz ederek bildirsinler. yoksa buradaki kör döğüşü bize 2. bir darbe vurmaktadır.
    bu noktada bazı sorularım olacak:
    1. avukata verilen vekaletname çok geniş yetkiler vermiyor mu avukata? malum artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz.
    2. şirket yanlış yönlerdirme yaparak yatırımcısının zarara uğrattı. (biz demiyoruz bunu SPK tespit etti ve cezayı verdi) bu durum mahkemede nasıl karşılandı? veya bu karar çıktıktan sonraki ilk mahkeme mi olacak?
    3. şirket herhangi bir kişiye gel senin hisseni alayım dedi mi? veya fiyat önerdi mi?
    4. şirketin borcu ne kadar? kira geliri ne kadar? (bu konuda şirket maillerime cevap vermedi)
    bilenlerin cevaplama arzusuyla saygılar.

4. sn cin ali yusuf yıldız 20864004150
    deniz yatrım hesap 897474 bana 1 lot virman yaparmısın
    biz üç beş kişi denedik 3 şahsa virman olmaz diyor kendi hesapdından kendi hesabın dışında virman izni yok diyor

bu gün pazartesi bir kez olsun haftaya gülerek pozitif başlayamadık aylar yıllar geçti. ********lik yapan kimse ALLAHIN LANETİ ÜZERİNE OLSUN.....
    şimdi yazın.haydi bakalım. ben bir daha yazmıyacam.......

6. davaya 12 iş günü kaldı ..
    şirket faliyet demeden ne yapcak
    biste yazdıgı yazıyı eline alıp götürsün ibocum
    her şeyi eksi ile bir dvaya girceksinz
    sonuç o binaya bilir kişi gidecek
    ben ordan metre karsi 20 bine ev aradım bulamadım
    siz akıllı binayı nasıl olduda 3 bin gösterdinz
    dava uzar diyorsunuz sıkıntı yok uzasın
    seneye gayri menkullerin haritası ile gerçek degerden bakanlık hesaplama yapacak .
    her geçen gün size sıkıntı yaratmaya devam ediyor .
    zmanında dedik şu milletin lotunu alın diye
    ama zamn gene beni haklı çıkardı
    medyum degilim ama görünen köyde klavuz istemez demişler
    bırakın görünmeyi o köyün içinde kaç kız kaçda ihtiyar kaçda asker kaçagı var gözüküyor .
    sayn gıdacı bana bir kelime mecazi anlamda kullandım kişiye benzetme yaparak zaten o kişileri küçümsemek degil anatmak istedim neyin kafasını yaşıyorsun yarım aklın idi ytd
    1 tl mal vercekmiş ara ver engel olan var mı?
    şirket 10 kuruşdan dahi almaz kotda olmayan şirkete çagrı nasıl olcakmış merak ediyorum .

7. şirketin mal varlıgı anel yapının yüzde 47 si 33 marka koşu yolu ofis 3 katlı kira geliri 2.5 milyon avro marka degeri 50 milyon la 100 milyon aralıgı koşu yolu 40 milyon yapının degeri bize göre 1.200 milyon şikete göre 200 milyon .50 milyon hisse si var .23 milyon lot dışarda onlara göre 31 milyon 2005 de halka açıldı .3.50 den üzümünü yedi bagı kurutdu şimdi kelepir fiata mal toplamaya kalkdı .
    bu kadar insanı salak yerine koydu .borç dgerlendirme raporunda 2020 son aralık bitiyor .kontrol pay iadesinden sonra yapının kasayı göremezsiniz kasada kiradan artan para oldugunu söylüyorlar bu mahkemede ortaya çıkacak
    satış hikayesi arcedo arada kurban seçildi aradan vertu mal yıktı amacı satmak olmayan patron daha önceden yazdıgı senaryo işlemeye başladı göz altındna birleşme 2 yıl böyle geçti 4 taksit ödedi 3.200 .000 avro 4 milyon şahsi ceza yedi .capitaldan topladıgı lotlar onun tek tesellisi .kotdan atılması ona büyük şok oldu çünkü diger şirket prestiji sarsıldı kendisi mimlendi .ama bunalrın hepsi unutulur zman ile çözümü ne kadar erken bulursan geçmişi erken silersin iki atak yapar bir gol atarsın 4 atak yapar 2 gol atarsın millet seni alkışlar .zamn uzadıkca zrar görürüsünüz .

8. SPK'ya yazmış olduğum bilgi edinme başvurusuna cevap yazmışlar...!

Sayın XXXX XXXXXXXXX
    İlgi: 03.12.2018 Tarihli Başvurunuz

İlgide kayıtlı yazınızda Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket)'nin Borsa İstanbul A.Ş.(Borsa) tarafından kottan çıkarılması nedeniyle, mağduriyet yaşadığınız belirtilerek zararınızı nasıl telafi edeceğiniz konusunda bilgi talep edilmiştir.

Bilindiği üzere, payları Borsa'nın Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Şirket'in paylarının, Borsa İstanbul A.Ş. tarafından 01.12.2016 tarihinde KAP'ta yapılan Şirketin aktif bir faaliyetinin kalmadığına ilişkin duyurudan bugüne kadar geçen sürede bu durumunda bir değişiklik olmadığından, 03.12.2018 tarihinden itibaren Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiş olup, kottan çıkarılma nedenlerinin ortadan kalkması ve Şirket tarafından payların tekrar Borsa kotuna alınmasının talep edilmesi halinde bu işleme ilişkin yetki Kotasyon Yönergesi'nin 28/1 maddesi uyarınca Borsa Yönetim Kurulu'nun tasarrufundadır. Bu nedenle, Şirket paylarının işlem sırasının kapatılmasına ilişkin bilgi edinmek amacıyla Borsa'ya başvuruda bulunulabilir.

İşlem sırası kapatılan paylardan kaynaklanan zararla ilgili olarak sermaye piyasası mevzuatında tazmine ilişkin herhangi bir düzenleme bulunmamakla birlikte, yatırımcılar tarafından genel hukuk hükümleri çerçevesinde yasal koşulların oluşması halinde, söz konusu işlemlerde sorumluluğu bulunan kişiler hakkında hukuki yollara başvurulması mümkündür.

Diğer taraftan, Kurulumuzca 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde yapılan inceleme ve denetim çalışmaları sonucunda elde edilen tespit ve bulgular doğrultusunda gerekli görülmesi halinde ilgililer hakkında hukuki, cezai ve idari yaptırımlar tesis edilmekte ve söz konusu tespitlerin kamuyu ilgilendiren kısımları Kurulumuz internet sayfasında (www.spk.gov.tr) Duyurular sekmesi altında yayımlanan Kurul Bültenleri aracılığıyla kamuoyuna duyurulmaktadır.

Şirket'in Borsa pazarlarından çıkarılması kararından önceki dönemlerine ilişkin bilgiye Borsa'nın internet sitesinden (www.borsaistanbul.com) ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (www.kap.org.tr) "KAP Üyeliği Sona Eren Şirketler" sekmesinden, halen halka açık ortaklık statüsünde bulunan Şirket'in yapmış olduğu özel durum açıklamalarına Kurulumuz internet sitesinden ulaşılması mümkündür. Şirket'in en son özel durum açıklaması 04.12.2018 tarihinde Kurulumuz internet sitesinde yayımlanmıştır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.

Sonuç olarak diyor ki; Biz görevimizi yaptık, şirket kota geri dönmek için görevini yaparsa borsa yönetim kurulu inceler ve kararı verir, sizler de yatırımcı olarak hukuki olarak haklarınızı arayabilirsiniz diyor.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

Sayfa 139/309 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •