Sayfa 40/309 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by unknown Yazıyı Oku
    Tabiki her türlü maddi harç masrafını ödemekle mükelleftir müdahiller, sadece avukatsız başvururlarsa vekalet masrafı ödemezler onu vurgulamak istedim. Diğer konuya bir başka firmadan örnek vermek istiyorum, 2004 yada 2005 yılıydı borsaya açık bir bilgisayar şirketinde mali polis baskın düzenlemişti binaya girmesine izin verilen sayılı kişilerden olduğum için avukatlar ve polis arasındaki diyaloglara da yakınen şahit olmuştum. Baskına gelen polis şüphe/ihbar üzerine grldiğini belirtiyordu ellerinde sübut delil yoktu şirketin avukatı burası halka açık bir şirket bu hareketiniz sonucu borsada oluşacak zararlardan dolayı karşı dava açma hakkımızı da tutanakta belirtmek isteriz demişti bilin bakalım baskın devam mı etti sona mı erdi? Bu gibi durumlarda sübut bulmuş delil önemlidir delil yok ise karşı taraf cümleye her türlü karşı dava açma hakkımız saklıdır diye başlayacaktır cevap verirken, delil varsa ki bu adam tam bir şarlatan illaki bir açığı vardır tespit edilir umudunu taşıyorum ancak bulunamaz ise bu mali riskin altına girmek istemem şahsi olarak benim vekalet vermemiş olma sebebim bu ve benzeri davalarda yaşadığım deneyimdir.
    verdiğiniz örnekle bu davanın bir benxerliği yok.fesih davası açmak ttk.ile yüzde 5 azınlık hakkına tanınan bir haktır.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    verdiğiniz örnekle bu davanın bir benxerliği yok.fesih davası açmak ttk.ile yüzde 5 azınlık hakkına tanınan bir haktır.
    İki mesaj önceki iddiaları kastediyorum, siz fesih davasında elinizde delil olmadan Rıdvan fırsatçılık yaptı dolandırıcılık yaptı, 7.5lik payı alavere dalavere ile anele ye geçirdi gibi ithamlarda bulunursanız ve sübut delil koyamazsanız adam karşı dava açar buna emin olun. Olay örneğini elinizde yeterli delil olmadan isnat edilecek konularda kimler ne yanıtlar veriyor onun için verdim elbette olay alakasız. Ha şu var evet %5 ben ortaklıktan çıkmak istiyorum diyebilir bu ttk da haktır tamam ama Rıdvan şunu yaptı bunu yaptı onunla ortak kalmamız artık mümkün değil ya bizi ya onu atın ortaklıktan dedinizmi bu iddiaları ispatla yükümlü olursunuz. Söylemek istediklerimi net ifade ettiğimi düşünüyorum amacım poşemiğe girmek değil, isnat ispat gerektirir (umarım bulunur bende bu herifin yaptıkları yanına kalsın istemiyorum)

3.  Alıntı Originally Posted by unknown Yazıyı Oku
    İki mesaj önceki iddiaları kastediyorum, siz fesih davasında elinizde delil olmadan Rıdvan fırsatçılık yaptı dolandırıcılık yaptı, 7.5lik payı alavere dalavere ile anele ye geçirdi gibi ithamlarda bulunursanız ve sübut delil koyamazsanız adam karşı dava açar buna emin olun. Olay örneğini elinizde yeterli delil olmadan isnat edilecek konularda kimler ne yanıtlar veriyor onun için verdim elbette olay alakasız. Ha şu var evet %5 ben ortaklıktan çıkmak istiyorum diyebilir bu ttk da haktır tamam ama Rıdvan şunu yaptı bunu yaptı onunla ortak kalmamız artık mümkün değil ya bizi ya onu atın ortaklıktan dedinizmi bu iddiaları ispatla yükümlü olursunuz. Söylemek istediklerimi net ifade ettiğimi düşünüyorum amacım poşemiğe girmek değil, isnat ispat gerektirir (umarım bulunur bende bu herifin yaptıkları yanına kalsın istemiyorum)
    kardeş spk ne dedi ve kanun ney karşı dava açacak olan açsın ben biz ortaklıkdan çıkma davası açtık .mal varlıgı neyse ona göre bimlenen kim sen nerde yaşıyorsun .birleşme neden olmadı .spk deseydi sana fesih açanlar suçlu sende onlara dava aç ne alaka çeçenistan fofridikden edebiyat yapma abicim pasif müdahil olursan olursun çokta tın bir daha kimse akıl fikir vermeycegim bak kervine patron davacı grubu bozmaya yonelik ne yapıyor ky bir kademe oynatamdıgı tahtada.ytd hem 7.5 kapsıyor bizim dava o 7.5 satış parasını usulsuz oldugundan gerçek hesaplama yaptıracam .kulanma .kirasını alacaklara yazdıracam .7.5 deyip geçme hesaba vurdun mu yüzde 15 ardaki fark aradaki fark yüzde 15 iken bu usulsuzluk yapıldı .fetocular zmanında şimdi o spk yok .asıl oyun yakında başlıyor .ytd bizde yok uzlaşalım falan filan olmaycak dva bitene kadar bizim lot ihtiyacımızda yok bizim hisse 1.40 avro biz başka bişe bilmeyiz hakim derse sizin hakkınız 20 kuruş eyvallah deriz .ytd ortalam yapmak zamanında canı yanan ortalama yapar ben ilk darbeyi 40 bin lot ile yedim ve grubumda ortaşama dahi yapmayan çok insan var hakim burda ne zman aldın sattın bakmaz bakacagı tek adres anel yapı marka koşu yolu hesaplanır ölçülür biçilir .yok biliri kişi satın alır falan geçin bunları bilir kişi oyle kolay işler degil .biz ne yapacagımızı iyi biliriz kimsenin aklına ihtiyacımız yok .atın agzındaki dişleri tartışmak yerine agzını açıp kaç dişi var diye bakmak daha mantıklı oldugunu sanıyorum ben bu hisse alırken marka degerine ve yapıya güvendim aldım bu kadar basit ytd .

4. ben tapu gibi dava açmısım sen ne anlatıyorsun .o düşünecek o kadar masraf ceza yedi yapı yerinde duruyor .eninde sonunda yeşil vadi bizim ytd

5. https://www.facebook.com/groups/1960895933953528/size gelin birleşelim diyor .arcedo satış magdurları

6. kotdan gidince burda bir mahoney vardı dersiniz .ama yazmam o zman çünkü işininize yaramaz ytd

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kotdisi kalmasiyla ortaklik yapisi aynen devam eder ortaklarin bir kayip veya kazanci olmaz.borsada isleme kapali olur borsa disinda hisse alim satimi yapilabilir buna engel yok.cogunluk yine hakimdir genel kurulda istedigi karari cikarir.sizin dediginiz gibi azinlik hissedarlarin dedigi yine olmaz insanlari yaniltmayiniz.
    Ortak olarak sana rağmen iş yapar ise davalık olur gene yani ben kabul etmedim deyip dava açma hakkın olur. Kimseyi yanıltmıyorum, yanıltma durumu varsa kottan atılırsa yanar biter kül olursunuz diyenlere yanıt veriniz.

Sayfa 40/309 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •