Sayfa 282/309 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Yarın daha çok veren olur yarın kota dolar bence 9.5 milyon lot olur yani 12 milyon TL lik fon yarın dolar gibi.veren içinde vermeyip bekleyen içinde hayırlı olsun.capital vermezse 15 milyona yakın talep gelir bennce

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen böle olur eğer Yusuf yildiz ve onunla hareket edenler vermez ise.malumun ilanı Yusuf ve gurubu verirse talep 19 milyonu bulur.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 11.643.086 TL gönüllü paya katılanlar yani kalan alınabilecek lot sayısı 283.265 kalan gün sayısı 6 bakalım daha kaç kişi verecek herkes için hakkında hayırlısı olsun.

3. bu senaryoyu kimse yazamaz işe bak 12 milyon fon kedinin fare ile oynadıgı gibi ky oynuyor .
    ama yusuf yıldız en iyisini yaptı yüzde 7.86 bende kıpırda kıpırdaya bilirsen hadi bakalım rıdvan efendi ve ekibi .
    bir aşçı ile baş edemediniz .
    melemene şakkuka diyormuş .
    koyunu televizyoda balıgı akvaryumda görmüş .sıgır çobanı imiş çocukken .
    çok davar gutmüş .

4. fon artırmayıp milletin lotunu iade ederse kolay birleşme hesabı yok sadece dava düşürme .
    büyük ihtimal bu yönde çünkü; mhk kayıtlarından anlaşılan kendi lotlarını alıp diger küçük yatrımcıyı talepden alamasının anlamı budur benim anladıgım bu yönde .şunu unutmalarını tavsiye ederim 7.86 lot ile genel kurul toplar .sana oyle şartlar sunarım aklınız şaşar .arkasından davayı başlatrım .istersem davayıda düşürrrüm yeni dava için çok akıllı avukatınız benimle baş edemez .
    1 siz birleşme o kadar inandınız olmadı
    2 üsütne ceza yediniz kesenize kar kaldı .
    3 zaman kaybına ugradınız kekesinize kar kaldı
    4 1.26 gönüllü açıkladınız kesenize kar kaldı
    5 mimlendiniz kesenize kar kaldı
    6 bana size kar kalan bir şık soyleyin
    size sadece türk ekondan aldıgınız ve gönüllüden aldıgınız lotlar kar olarak kalır .
    bu küçümsenmecek bir iş .bunu karşılıgında yukardakiler hafif kaldı .
    bundan sonra karşınızda yusuf yıldız var bundan sonra vercekleriniz aşagıdaki dengelenmeyi saglar hiç merak etmeyin.
    özellikle tosun paşam okusun .spk mevzuatlarını çok iyi bilir kendileri ..

5. Devam

6. ben pek 11 milyona degecegini sanmıyorum ama hayırlısı .
    hiç satmam diyen bayagı kişi var .mhk yayınlanan lotlar alınmadı ise belki 13 milyona deger 9 gene dışarda kalcak .umarım 15 deger fon artırıp alırlar .

Hala param geçmedi nedenki ya 15 bin lot

8. 13 de geçecek forumda öyle yazıyor

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 282/309 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •