Sayfa 298/309 İlkİlk ... 198248288296297298299300308 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by acedemia_42 Yazıyı Oku
    geriye 7 300.000 lot var .ilk günden bu tarihe kadar verunun blok lotları ve capitalın lotarı üstüne ky ne aldı ..20 600.000 üstüne ne aldı ise ky bişe çıkmadı satan olmadı .ikinci hafta panik ile fon artırdılar ..bu saatden sonra ne lot alcak görelim.lot bendede var yusuf yıldız ile aram bozuk oraya gitmeyi düşünmüyorum .en kötüsü satıp çıkcam.kolay birleşme kalırsa 5 e 1 lot alıpda havamı alırım ..en mantıklısı satıp çıkmak ...
    Sen satmadınmi hisselerini kardeş

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Sen satmadınmi hisselerini kardeş

satmadım yarısı duruyor yasrısını verdim..hani rekabetci çıkarsa diye ..

Hacı Maho şimdi dışarda capitalde kalmadı önemli nitelik işlem yada SPK ceza yazarsa kim belirliyici olcak hacı Maho mu

bugün spk bna mail geldi soruşturma devam ediyor diye .piyasa dolandırıcılığı yüzünden ceza yerse oy hakları donarsa .hem yüzde 95 ulaşamayıp boyle eli kolu baglı kalırsa .rıdvan ve ailesini kötü günler beklior ..küçük yattımcı küçümsemenin cezası büyük olur..hala anlayamadılar degilmi? küçük hyatrımcıdan mal almayacaklarını anti parentez arada kalmayın .ya satın ya benimhasımıma ulaşın .yoksa kolay birleşmede ic olursunuz.5e 1 alırsınız ayrılma hakkı yok .kolay birleşme nitelikli işlem deil ..ya grubla hareket edin ya satın yarın yok biizm imza olmadan deme hakkınız kalmaz .kolay birleşmede kurul dahi yok .ayrılma canı isterse ..

Son takaslar Yusuf beyden

6. Ne olmuş yani sonuç ne

7.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Son takaslar Yusuf beyden

şu na bizim lotlar ile yüzde 95 yapar .4.200.000 bende .bu lotları almak ister veya istemez ama biz satma niyetimiz yok .istedgimiz fiatı papagan gibi tekrar etmeyede gerek yok .almak isterse kılıfı çok ..bu son günde boyle olcak bugün de .gedikde sabit takas var onları çıkınca görüyoruz acapitalda varmı bilmiyorum ..bugün talep ne ise sayıdan düşünce sabit takası görcez ..ama dun 159 dendi bugün 250 aktardı iş yatrıma..artık kimse ile tahadut yapmama gerek yok ..rıdavn efendi beklesin bakalım ne kadar bekleyecek ..bzim lotlar aş ekemk su istemiyor ..gidilecek yol varsa bizden gecer .satsa şiketi bize yarar .faliyete soksa bize yarar .kolay birleşme yapsa bizden almadan yapamaz ..yüzde 74 anel payı olsa imtiyazlılar ile yüzde 13 mü 11 mi anlayamadık 13 olsa 87 yapar 1 milyon daha alsa 89 yapar ...90 yapması imkansız .zeki müren bizi görürse 90 pay yapar .ama ben yüzde 10 yapa bilirim şu an yüzde 8.36 ..saygılar ..

8. 3 dolardan halka aç 20 de 1 maliyete insanları soy..selim sayılgan manipilasyondan içeri girmiş .şirket kolay birleşme için bu adımı attı ise imkansız biz sabırlıyız 2024 bekleriz 2094 de allah büyük .90 paya ulaşırsa en az 1500 kişiye dava açması lazım o kadar küçük lot var ki 1 lota dahi dava açmasınlazım farz et sadece bize açtı 66 kişi .açsın ortaklıkdan çıkarmayı ne belirlecek mahkemenin atadıgı bilir kişi on numara iş dava en az 2 yıl sürer sürsün no problem satacam sıkıştım diyenden ben virmanla alırım .şirket el altından 1 lot bile alamaz yapması gereken iş basit davaya dilekce verip uzlaşmak istiyorum derse olur .başka seçenekde kendi cebinden karşılarsa kimseyi ilgilendendirmez deyip anele hediye eder bizm lotları .tabi talep sürecinde alırsa benim istedgim üst limiti cebinden 1.26 anele kasadan vere bilir .hala inanmıyorlar ya yüzde 9 lota yaklaştıgımızı hatta yüzde 10 bile olma şansımız var ..bizim kapı herkese açık satan sattı satan gönüllü verdi gitti.hak idda edecem diye bu foruma takılmasın onlar için büyük geçmiş olsun..tekrar ediyorum bize tahadut ile gelmeyen varsa onlar satsın çünkü kolay birleşme kalırsa onların lotu 20 kuruşa gider demedi demeyin kolay birleşmede ayrılma hakkı yok .genel kurul yok şerh düşürüme yok .bana ulaşmak isteyen varsa tahadut için vatsapdan yazsın önce portfoy aneltin atsın sonra kendini tanıtsın 05337735886

Sayfa 298/309 İlkİlk ... 198248288296297298299300308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •