Sayfa 299/309 İlkİlk ... 199249289297298299300301 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. ben bu tahtada 2009 ve 2011 aralıgı tam tamına 300 bin dolar kaybettim ..2016 da bir daha çarpıldım .şimdi çıkmış yatrımcı düşünerek biz 1.26 dedik diyor .bende yüzde 9 lot var satmayacam faliyetemi geçeceksin şirketimi satacaksın görcez borç bitsin ben icraya verir kira alırım .bende sabır peygamber sabrı .ya gelir kuzu kuzu anlaşırsınız..helalleşiriz ..adam gibi ..başka seçenek mevcut degil...benim ailem dagıldı .bu iki şirket yüzünden .5.30 anele aldım 80 kuruşa geldi .bedelsiz verdi ama işime yaramadı .ayak oyunlarınız bitmedi bitmiyor .ama şu an bitti .ben bekleme geçecem .yüzde 5 üstü hep bende olcak ..

2. forumda insanlar azaldı kendimi yanlız his ediyorum

3. Arkadaşlar süreç bitene kadar yazmama kararı aldım kimsenin kararını etkileyemem.herkesin çoluk çocuğu var.herkesin hak sahipliği var veren içinde hayırlısı vermeyen içinde .yanlız cekikellerin bu ne yaptığını bilmezlikleri çok can yaktı .tahtada 6 yıldır bekleyip 150 bin TL zarar edende taniyom .bela okuyup 20 bin TL zararına satanda 3 ay 40 kuruştan 100 bin lot alıp 85 bin TL kâr edende .en başta gözaltı pazarına düştüğünde semra hanımı aradık özellikle Kemal bey günde 10 kez tahta kapalı bakın birleşme açıklayın dediğinde şirkete Kemal akkayayi dinleseydi ne bu dramlar yasanacakti nede şirket bu kadar ugrasmayacak hak yenmeyecekti.ancak Rıdvan Çelikel in açgozlulugu başına bela oldu bir çok garibanin ocagina ateş düşürdü.burdan ne ders çıkarmak lazım borsadan uzak duracan patronlar sanki şirketin mallarini babasının malı sanıyor .hayır anel yapiya ortağım kardeşim hissem var çoluk çocuğumun hakki var .çevresindeki gayrimenkuller ne kadarda kirası ne kadar değeri ne kadar bir bakallim.kimisi gayrimenkul diyor kimisi borsa düştü diyor yav kardeşim bu şirket artık borsada deil borsa fiyatı yok ederi neyse ortağım ben hesabımı yaptım kirası bana yeter .benim hakkımı hisseli tapu olarak versin üstüme düşen bocla devretsin ben borcunu odeyim kirasını alayım benim için mantiklisi bu.

Bu günde 185 bin falan şimdilik talep gibi

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

http://m.borsagundem.com/haber/manip...-kondu/1408187 Rıdvan Çelikel inde en yakında cezaevine girmesi için çok ugrasacagiz çünkü aynı durum Burda'da oldu hiç farkı yok .

6.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    http://m.borsagundem.com/haber/manip...-kondu/1408187 Rıdvan Çelikel inde en yakında cezaevine girmesi için çok ugrasacagiz çünkü aynı durum Burda'da oldu hiç farkı yok .

aradaki fark eger bizi temizlerse anele adam gibi iş yapıp ticaret yaparsa yalan dolan işe kalkışmazsa birşeycik olmaz ama hiiseyi 4 tl götürüp buraya düşürmesi .anel plaza degerinden çok düşük göstermesi .farz edelim dava düştü .sevinecek olan biziz .yeni dava gerekçeleri kurtulması imkansız hiç acımam o nasıl cebini düşünüyorsa ikde bir maliyet diyorsa kardeşim ben senin tahtanda 400 bin dolar kaybetdim sen 35 kuruşdan mal aldın..şirketin içini boşaltdın .çok bilmiş avukatınız bu işleri çok iyi bilir.
    1faliyete geçmezsen
    2 satış yapmazsan
    3 bir yıl içinde gönüllü çagrı seni kurtarmaz
    4 benimle adam gibi anlaşıp el sıkışmazsan yukardaki seçeneklerden birini yaparsın .
    5 yeni dava seni selim sayılgandan kötü eder .o binanın degerini şirketin degeri tespit ettirirsem delige degil yedigin cezalardan iflas bayragı çekersin ben hakkımı alırım ha bugün ha yarın sen nasıl acımadan bu kadar vicdansızlıgı yaptınsa .ben pes etmem satan satttı ben kaldım ..önümüzde mahkeme benim zmanla problemimiz yok ..sizn aceleniz var ..birde ceza yesen oy kulanmazsan capiatlda seni kurtarmaz ..metre karesi 4 bine halı vermezler sen akılı binaya degeri bu diyorsun .ben burdayım sende burdasın iş uzamış tın ...dava yenilemek için uygun zmanı çok iyi biliyorum ...

nedir bina değeri 800 milyon TL borç duş bir hisse 7 TL bu her yatırımcının hakki.hisse borsada işlem görmüyor neye göre degerlencek.yok efendim o oradan almış bu buradan almış geç onları geccccc.her kes hisse karşılığı hakkını alır.almayipta hakkını ridvana anel elektrik yatırımcısına mi yedirecek.6 yıllık hakkı mizi anca bizim seyimizi yerler.her kes hakkını alsın bir hisse karşılığı malin değeri.hak neyse o ne 1 fazla ne bir eksik

Sirkketin çağrısı balon çıktı mağdur küçük yattirimci size 1.26 verirmi 8 TL olan hakkı .2016 da yabancıya 1.70 cikardiniz borç azaldi bina degerlendi siz çağrı olarak 1.26 çıkardınız çok vicdansız siniz .32 milyon 60 bin lot için çağrı yaptınız 24 milyon 740 bin lot çağrıya talep geldi .bunun çoğu kendi fonun .yüzde 90 bile yapamazsınız.su an 42 milyon 680 bin hisse adedi ile yüzde 85.4 desiniz yazık insanların hakkını vermemek iciin ne hallere düştünüz.

Sayfa 299/309 İlkİlk ... 199249289297298299300301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •